5067 відвідувачів онлайн
15 795 99

Представники ТЦК потрапили в ДТП, наздоганяючи велосипедиста на Львівщині

ДТП за участі ТЦК

3 червня на Львівщині, наздоганяючи велосипедиста, який відмовився показувати документи, представники ТЦК потрапили в ДТП. Чоловік впав з велосипеда, машина військових з'їхала в кювет.

Відповідне відео поширили місцеві пабліки, передає Цензор.НЕТ.

В Львівському обласному ТЦК та СП відреагували на інцидент, та заявили, що "на прохання військовослужбовців РТЦК пред'явити документи, громадянин почав викрикувати нецензурну лексику, ображати військовослужбовців, поводитися зухвало і агресивно. Далі громадянин почав втікати на велосипеді".

"Військовослужбовці, які були задіяні в групі оповіщення, є учасниками бойових дій і на службу в РТЦК переведені з бойових частин. Не справившись з емоціями, вирішили переслідувати втікача. Відтак догнали й намагалися перегородити йому шлях. Однак тому вдалося втекти", - йдеться в повідомленні.

В ТЦК нагадують, що  всі громадяни призовного віку повинні носити з собою військово-облікові документи й пред'являти їх на прохання поліції чи військовослужбовців ТЦК.

Топ коментарі
+33
Як на безруких та безногих інвалідів з тяжкими контузіями непогано керують бусом,та досить бадьоро вискакують з нього )
показати весь коментар
04.06.2024 00:45 Відповісти
+30
Да ладно, какое там ДТП, обычная постановка и ИПСО!
показати весь коментар
04.06.2024 00:34 Відповісти
+30
Іпсо!Всі знають,що людей живцем чавять тільки буряти та кацапи.
показати весь коментар
04.06.2024 00:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да ладно, какое там ДТП, обычная постановка и ИПСО!
показати весь коментар
04.06.2024 00:34 Відповісти
Во! Ще й "на ТОТ знято".
показати весь коментар
04.06.2024 01:08 Відповісти
Це був перший варіант відео. Ухилянт втікає, і падає...

показати весь коментар
04.06.2024 03:09 Відповісти
Залишиться "не оповіщений", вони ж розказують, що займаються лише оповіщенням,не буде знати, куди йому йти оновлювати данні.
показати весь коментар
04.06.2024 00:36 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2024 00:49 Відповісти
Почтальйон Пєчкін пріньос повєстку для дяді Фьодора...

показати весь коментар
04.06.2024 01:26 Відповісти
Треба було іти на таран ухилянта
показати весь коментар
04.06.2024 00:37 Відповісти
Тоді краще ТЦК забезпечити танками, а не бусиками - щоб давили ухилянтів на місці.
Як північнокорейці. На плакаті написано - "Нас ніхто не зупинить!"

показати весь коментар
04.06.2024 00:49 Відповісти
А що то там, на плакаті на гусеничну платформу встановлено? 🤔
показати весь коментар
04.06.2024 01:08 Відповісти
"Тих, хто насмілиться нам погрожувати, чекає сувора кара!"

показати весь коментар
04.06.2024 00:53 Відповісти
"іти на таран ухилянта"

ахахаха! обісрана ж ти русня
показати весь коментар
04.06.2024 00:54 Відповісти
Але лісапєта все ж затрофеїли, гастелли недороблені. )))

показати весь коментар
04.06.2024 01:01 Відповісти
І тут *******..ну по перше він не Гастелло, а Гастила Микола Францович...летів він на бомбардувальнику, парашутів радянська влада не видавала, бо як це так машину покинути...був збитий і впав у лісі...зате пропагандони раді були понаписувати...
показати весь коментар
04.06.2024 08:01 Відповісти
Так само, як справжнє прізвище Міклухо-Маклая було Макуха, а не Міклухо.

Ніхто не хоче бути макухою. )))

Легендарні представники роду https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D1%83%D1%85%D0%B8#%D0%9B%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B0 Макух .
Макуха Охрім. Роки життя не відомі. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD Курінний отаман https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A1%D1%96%D1%87 Запорозької Січі в 30-і роки https://uk.wikipedia.org/wiki/17_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D1%82%D1%8F XVII сторіччя . Засновник роду. Мав трьох синів - Назара, Омелька та Хому.
показати весь коментар
04.06.2024 08:20 Відповісти
А почему советский летчик зигует на картинке, пока пикирует на технику врага? 😀
показати весь коментар
05.06.2024 03:16 Відповісти
Лохи
показати весь коментар
04.06.2024 00:39 Відповісти
Як на безруких та безногих інвалідів з тяжкими контузіями непогано керують бусом,та досить бадьоро вискакують з нього )
показати весь коментар
04.06.2024 00:45 Відповісти
Ну да, руки-ноги на месте, бегает не идеально, но сойдет. Интересно, за какие "заслуги" перевели из боевой части в ТЦК? Это очень не просто сделать, если ты совсем не беспомощный...
показати весь коментар
04.06.2024 00:54 Відповісти
Также как и куча военных всю в тылу просидела, то и параллельно там пару дивизий "боевых" командос с УБД есть, что любой харьковчанин больше взрывов и опасностей видел чем тот.
Вон только вчера, трое хатинку тецекашнику строили - числились как военные да еще и с боевыми выплатами
показати весь коментар
04.06.2024 06:58 Відповісти
деньги правят миром.......
показати весь коментар
04.06.2024 07:20 Відповісти
Ну взагалі не лише відсутність рук і ніг означає серйозне поранення, не треба оцього.
показати весь коментар
04.06.2024 01:39 Відповісти
ВЛК військовозобов'язаних дивиться по стану на зараз...
показати весь коментар
04.06.2024 05:17 Відповісти
не справившись з дією дози кокаїну, почали переслідувати велосипедиста

а що, не могли по ньому шмальнути з Карл Густав?
нащо було наражати на небезпеку випадкових громадян?
показати весь коментар
04.06.2024 00:46 Відповісти
З Джавеліна )
показати весь коментар
04.06.2024 00:51 Відповісти
Весело тікають від мобілізації на патріотичной Львівщині)
показати весь коментар
04.06.2024 00:47 Відповісти
На Львівщині щодня ховають загиблих на війні військових.
Чоловіки з міст-мільйонників, більшість яких на сході України ( чи Одеса на півдні ) хочуть, щоб їх та їхні сім'ї захищали тільки чоловіки з Львівщини, до якої каZапам ще гребти і гребти?
показати весь коментар
04.06.2024 08:49 Відповісти
Іпсо!Всі знають,що людей живцем чавять тільки буряти та кацапи.
показати весь коментар
04.06.2024 00:54 Відповісти
Це, мабуть, ті олегофрени, як зара годними стали.
показати весь коментар
04.06.2024 00:55 Відповісти
Обидели тцк, сняли ипсо
показати весь коментар
04.06.2024 00:57 Відповісти
До чого котиться держава,чиновники не хочуть в правовому полі забезпечити мобілізацію,щоб не нести відповідальність перед військовозобов'язаним,ось і маємо результат.Самі чиновники зробили собі бронь,своїх дітей вивезли за границю,а народ повинен їх захищати,а вони ще й до того обкрадають всіх
показати весь коментар
04.06.2024 01:00 Відповісти
Представляю как все ето выглядело со стороны. Когда толпа мордоворотов в форме гналась на джипах за велосипедистом который им не показал военный билет. Велосипедисты же всегда с собой пачку бумаг возят. Еще нужно было ему ящик гранат на велосипед поставить чтобы ТЦКшники с мусорами еще большими героями выглядели
показати весь коментар
04.06.2024 01:02 Відповісти
Це були зйомки рекламної кампанії для фірми - виробника велосипедів.
"Всі хочуть мати велосипеди фірми N! Навіть працівники ТЦК кидають свого бусика, щоб заполучити омріяного велосипеда!"
P.S. Вєлік таки остався у геройських вояк.

показати весь коментар
04.06.2024 02:28 Відповісти
Або хотіли записати чувачка у велосипедні війська. Зря він не погодився - служив би разом зі своїм двохкольосним другом.

показати весь коментар
04.06.2024 02:37 Відповісти
По процедурі, прописаній новим законом тцкашники не мають права затримувати громадян. Це можуть робити лише поліцейські. Перевіряти нчявність військово-обліковиз документів мобуть, а щатримувати і кудись доставляти - ні. Та й поліція повинна скласти спочатку протокол затримання, а потім кудись доставляти. От таке ІПСО. Вони мали поліцію викликати, а не гонки влаштовувати.
показати весь коментар
04.06.2024 01:15 Відповісти
В цій країні що тцк ,що велосипедист - одного поля ягідки. Поміняй іх місцями і повноваженнями ,був би такий самий результат. Якщо велисопидист- безрукий олігофрен , то нехай покаже документ і круте педалі. От і все.
Ясно що всі мамкині царапки його захищають. Але якщо він інвалід, що за проблеми зупинитися і показати документи
показати весь коментар
04.06.2024 06:30 Відповісти
Розумієте, шановний, процедура, прописана у законі - це власне і є сам закон. Або країна диве за законами, або країни не існує,, а є Сомалі - територія беззаконня. І це не про велосипедиста, чи ТЦК - це про країну, наскільки вона стійка. Хаос не зміцнює її.
показати весь коментар
04.06.2024 10:14 Відповісти
Я знаю це місце! На жаль, це теж тимчасово окупована територія (Як і вся Україна від Чопа до Бахмута). І немає іншого виходу, ніж провести чесні вибори і звільнити її від окупації
показати весь коментар
04.06.2024 01:19 Відповісти
Знято в Бердянську.Не ведіться.
показати весь коментар
04.06.2024 01:21 Відповісти
Я ще раніше подібне відео бачив,також так доганяли.
показати весь коментар
04.06.2024 01:22 Відповісти
Ну звісно це ІПСО. Інакше одразу б приїхала поліція, водія бусика перевірили б на алкоголь (бо там може ст. 286-1 КК), оформили б протокол по цілому набору статей КУпАП з відповідним покаранням. І може там серйозні тілесні ушкодження у велосипедиста були, просто він в стані шоку одразу не зрозумів, а відбіг і впав.

А велосипедиста - покарали б по закону за те що не показав документи. Отак в Україні робиться, все по правилах і законах. А це на ТОТ знято - інфа сотка.
показати весь коментар
04.06.2024 01:32 Відповісти
Не ганьбіть Україну ТЦК. Йдіть до ВЛК, 100% визнають вас пригідними до служби в ЗСУ. Дуже сподобалось відео в ютубі, коли дід підійшов до ТЦК та поліції та запропонував їм піти на фронт. Бачили б ви лиця тих "героїв" та їх огидність. Як вони через 5 хвилин втекли від діда швидше за велосипедиста. Ось такі діла в Україні.
показати весь коментар
04.06.2024 01:43 Відповісти
Посилання є?
показати весь коментар
04.06.2024 16:49 Відповісти
Повістка наздоганяє пана Голобородька (1001 серія)
показати весь коментар
04.06.2024 01:48 Відповісти
Знов не наздогнала)
показати весь коментар
04.06.2024 05:55 Відповісти
Представники ТЦК потрапили в ДТП, наздоганяючи велосипедиста на Львівщині Джерело:
показати весь коментар
04.06.2024 02:38 Відповісти
Це вже Європа, чи буде ще краще?
показати весь коментар
04.06.2024 03:16 Відповісти
Гандон велосипедний.
показати весь коментар
04.06.2024 05:06 Відповісти
В мене брат воює, який після того як сів посрати встати не може, але його все одно мобілізували на західній, поки за мамкою доглядав,а тут якийсь пєтух велосипедний тікає , який замість того каліки має воювати. Пішов на ***, підор. Братан типу лох що не ховався і пішов захищати,а цей підор вумний? Ще раз кажу, пішов на *** підор.
показати весь коментар
04.06.2024 07:58 Відповісти
так велосипедист теж спіш9ив мамку хвору доглядати. А може праску забув виключити і пожежа знищить все майно. ситуації різні бувають.
показати весь коментар
04.06.2024 08:58 Відповісти
Ти подивись що тут коїться, тупо глорифікація ухилянтів. Державна зрада в коментах і всі щасливо улюлюлюкають.
показати весь коментар
04.06.2024 13:34 Відповісти
Іпсошник кремлівський,це ти зрадник,який розгоняє кремлівське іпсо про ухилянтів з метою дескридитації працівників ТЦК,ЦПД та Генштаб про це попереджало.Наш Президент Володимир Зеленський сам казав,що ми не та країна,щоб гнати людей на війну палками,тим більше чавити їх бусами.Тому,кацапський Іпсошник,йди геть звідси.
показати весь коментар
04.06.2024 14:54 Відповісти
реакція на повідомлення того курйозу на Львівщині цілком природня - кілька чоловік джипом ганяються за велосипедистом. Якщо це не рашистське іпсо то я дуже засмучений. Бо відловлювати громадян на вулиці не може якесь тцк. А от поліція перевіряти документи може. І ніякий військовий стан не поміняє ставлення громадян до подібних витівок. Бо повинно бути так, аби війну відчули всі - і мажори, і працівники цирків та футбольних клубів. Жоден як тут називають їх сцикливий ухилянт не стане ефективним воїном. Чи такі як ви вже загородзагони приготовили? Бо в одному із коментів щодо комбата забудовника така пропозиція вже звучала.
Нам потрібна краща Україна ніж була досі. А сталінську на подобу кацапської не треба. І всіх, хто тут пропонує її відновити із жуковими і ватутіними, треба відправляти в рашу.
показати весь коментар
04.06.2024 15:02 Відповісти
Якщо в тцкашника є документ на його призвисько від коменданта, можеш оте що ти написав зім'яти і витерти цим дупу.

Друге, щоб ти розумів взагалі що відбувається. Будь який солдат на тиловому блокпосту має повне право не тільки перевіряти документи,а обшукувати твою машину включно з тобою і може навіть затримувати тебе і чим ближче ці тиловики до передку, тим більша вірогідність що за будь що ти можеш отримати кулю,а солдат за це грамоту від командування.
показати весь коментар
04.06.2024 15:36 Відповісти
І знаєш,це цілком законно,бо йде війна,я практично цілий місяць шарився на тилу у северодонецьку, там пацани що с передку приїжджали на відпочинок в тил і ставали на блокпости, навіть трупи обшукували у катафалку і знаєш, це цілком законно і ніхто з місцевих не був проти, проти можуть бути тільки терористи, всі спокійно розуміли що йде війна і так треба. Дійде значить до вас це з війною, а погранці як будуть стояти на західних кордонах, так і лишаться,не збіжати вам, не сподівайтеся.
показати весь коментар
04.06.2024 15:48 Відповісти
І за що ви проклинаєте тих пацанів? Я списаний в тил, мій побратим, хоча я з ним познайомився на реабілітації,співбригадник тоді виходить,йшов в тцк працювати. Нормальний пацан. Я бачу тут вже декотрі тролі вже пишуть дичину про те щоб стріляти тцк. Кажу, як дійде до цього,приб'мо всіх. Пацан відвоював, а його ще й якийсь підор пристрелив, ага, розбіжалися.
показати весь коментар
04.06.2024 15:54 Відповісти
ти певно новенький на ботофермі? у 2014 році один із військових стріляв у машину що не зупинилася на блок посту в Маріуполі, хтось загинув і проти військового відкрили карну справу. Вже у 2022 якісь мєнти їхали за військовою колоною і командир наказав їм виключити фари і вийти з машини. Мєнти відстрілювалися і один втік, інший загинув. Проти командира завели карну справу.
Це не якесь тцк в тилу, це люди на лінії фронту де дійсно можуть бути і зрадники і диверсанти. І я погоджуюся, що згідно законів поліція має право перевірити документи в будь кого, навіть у працівника тцк. А от тцк законами України не уповноважений ні на що. Всякі розпорядження, накази командира ( а тцк призвані чи на контракті?) не мають ніякої юридичної сили відносно цивільних. Інша справа - опір поліції. Тут я завжди на стороні закону. І якщо поліція перевіряє документ а за його відсутності затримує громадянина для встановлення особи, то нема (і не може бути) ніяких заперечень.
Щодо вашої і подібних до вас патетики про ухилянтів та інші зелемарафонні штучки, то інтернетспільнота вже давно вияснила - це задумка влади створитти непереборну прірву між військовими і цивільними, які б не могли прийти до спільної думки, а отже і і спільних дій. Тож я всім отаким героям (поранення і геройство яких в інеті довести ніяк не є можливим) говорю одне - не співайте пісеньку з офісу президента, що у наших невдачах винуваті окремі громадяни а не зелена влада.
Бо при насильній мобілізації ніхто не цікавиться думкою того мобілізованого - де він хоче служити, ким він може служити. і на яких умовах і з якою оплатою та гарантованою відпусткою. Якщо ти скажеш, що мобілзований багато хоче і мусить безслівно йти куди пошлють, то тим точно видаси себе як просто подоляківського троля. Бо люди що дійсно вижили в тому пеклі не можуть співати пісеньки зеленої влади.
показати весь коментар
04.06.2024 16:39 Відповісти
Я не ферма,ферма це ти, якщо б ти відкрив мій нік,то знав би, що нік 17го року, а я на цензорі з кінця 13го року під нікомVovaYa і в мене й далі були ніки типу калаш, або Вова,бо це справжє ім'я.Тому звісно що ти тролик пішов у мінус. Погранці пам'ятаю його виправдали, а закрити хотіли ********* такі як ви, тому що вам ближче якраз росія.
показати весь коментар
04.06.2024 16:56 Відповісти
Наказ коменданта, розумієш, комендатура, комендант,засунь вже свою поліцію подалі, є комендант при військовому стані, андестенд, ор но?
показати весь коментар
04.06.2024 17:06 Відповісти
Так от тцк мають повне право при письмовому наказі на руках на ім'я будь кого хто з них у групі, робити свою справу. І це факт. Ти кидаєш тут російські фейки про те що тцк щось робить незаконно,при наказі коменданта це абсолютно законно, подобається тобі це,чи ні.
показати весь коментар
04.06.2024 17:10 Відповісти
То твій брат у кацапів служить,бо в нас в Україні хворих не мобілізують,бо всі проходять ВЛК,це у вас ,кацапів,на рашці всіх гребуть-і туберкульозників і з віч.Іпсошник ти кремлівський.
показати весь коментар
04.06.2024 14:48 Відповісти
Ні,в погранцях. А чому в кацапів, ти це написав щоби що? Як ти це склав у своїй голові? Ти прямо як радіо дирляндії,одна пісня славимо лєніна, а наступна боже сцаря храні. Давай , прив'яжи тепер мене до кацапа,бо я знаю що там в них за радіо,вигадай щось таке,тоб знову ухильнутися, може нарешті мозок собі так зламаєш самовиправданнями,що він кровотечу пустить.
показати весь коментар
04.06.2024 16:59 Відповісти
Кацап іпсошний,ти вже спалився ) Штірліц ефесбешний.
показати весь коментар
04.06.2024 17:46 Відповісти
Тим що ти сам кацап і тобі вкрай необхідно відсекти тут читачів?Суліма,я ж тебе пам'ятаю,ти тут Іван Суліма був.
показати весь коментар
04.06.2024 17:57 Відповісти
Я тільки одне не розумію,ти ж юлькоботом тут був,ходив всіх зайобував на цензорі своєю Юлею до блювотини, навіщо кацапам продався? Ніхто послуги не потребував більше? Йїбать ти йолоп.
показати весь коментар
04.06.2024 18:12 Відповісти
О,так ти не рядовий якийсь кремлівський іпсошник,ти тут вже давно,та постійно все відстежуєш,та робиш свої вкиди,типу про мобілізацію важкохворих.Треба щоб на тебе звернула увага СБУ
показати весь коментар
04.06.2024 18:20 Відповісти
Наскільки давно? Я десь з зими здається на цензор повернувся, цей акаунт запасний,бо забанили за матюки нулячий. Ці ******** китайські телефони,новий телефон= новий гугл акаунт.
В мене дійсно брат зі зламаною спиною воював і був навіть у бахмуті, але їбать ти йолоп, що перейшов на кацапів, краще б далі щось про юльку писав вже безкоштовно, бо я так зрозумів вона тобі грошей більше не давала.
Нехай зверне на мене увагу СБУ, я покажу їм цензор,нехай звертають увагу і туди.
показати весь коментар
04.06.2024 18:27 Відповісти
Ну реально ти мудила, Суліма, ***** ти на кацапів робиш,ти зовсім довбойоб? Що ти накоїв? Ти ж ***** зрадник тепер. Ти ж не як ботоферма овоча при майдані, яких ми ненавиділи всією душею,ти ж все вже,відіграна зрадницька *****, назад дороги вже немає.
показати весь коментар
04.06.2024 18:31 Відповісти
Ну і особисто на тебе нехай звернуть увагу,та на коментарі які глорифікують ухилянтів.
показати весь коментар
04.06.2024 18:34 Відповісти
Я тобі більше скажу,ще один на беспілотниках сидить,а ще один у штурмовиках в піхоті, нічого. Вся родина воює,я вже відвоював,а ти?
показати весь коментар
04.06.2024 17:01 Відповісти
Де ти воював,кацап -у вагнері ?
показати весь коментар
04.06.2024 17:47 Відповісти
79 бригада з 22го. А до цього 59 20-21р, а до цього 56 18р, а до цього 57 16-17р, а до цього 28ма 14-15 рік.
показати весь коментар
04.06.2024 17:55 Відповісти
Не бреши,кацап іпсошний,ти і твої вигадані брати у вагнері воювали.
показати весь коментар
04.06.2024 17:59 Відповісти
Іпсошний бо не ухилянт,кацап бо воював за Україну? Ти хоч десь був за межами свого будинку з 22 року?
показати весь коментар
04.06.2024 18:03 Відповісти
Не воював ти за Україну,кацапе,ти звичайний ефесбешний шпигун,бо жоден військовий ніколи без спеціального дозволу не стане оприлюднювати номер своєї бригади,яка приймає участь у бойових діях.Тебе викрито.
показати весь коментар
04.06.2024 18:17 Відповісти
Чому ні, якщо я навіть не знаю де вони зараз? Ну ти і клоун 🤡
показати весь коментар
04.06.2024 18:35 Відповісти
Опудало кацапське,брехло кремлівське,кожен справжній військовий знає,що номер частини дає масу інформації.Брехло з вигаданими братами,та декількома аккаунтами.
показати весь коментар
05.06.2024 09:59 Відповісти
Бла бла бла, сикливе проросійське опудало,зриваюче мобілізацію.
показати весь коментар
06.06.2024 10:23 Відповісти
Кацапське ефесбешне брехло )
показати весь коментар
06.06.2024 13:46 Відповісти
Пішов на ***, їбанат кацапський.
показати весь коментар
07.06.2024 13:24 Відповісти
Та не істери ти так,Єфесебешне сцикливе брехло,яке жодного дня не воювало ))
показати весь коментар
07.06.2024 19:37 Відповісти
Ні і я не кацап,а ти ось супернаглий зрадойоб
показати весь коментар
04.06.2024 18:01 Відповісти
Це все на ТОТ знято. це Луганськ ,а не Львівщина. Не розповсюджуйте російське іпсо.)
показати весь коментар
04.06.2024 05:09 Відповісти
Роздавили б уже. Тоді б може орден дали. Одним ворогом народу менше
показати весь коментар
04.06.2024 08:33 Відповісти
Ну і що, для чого потрібно гнати гівно по трубам?
показати весь коментар
04.06.2024 08:58 Відповісти
Велосипедист ображав працівників ТЦК, вони не впорались з емоціями і почали переслідування.

Це зі слів представників ТЦК.
Що і як було насправді невідомо.
Напевно, працівників ТЦК потрібно забезпечити нагрудними камерами, щоб вони могли підтвердити неналежну поведінку громадян, яких вони звинувачують.
показати весь коментар
04.06.2024 09:09 Відповісти
Напевно просто озброїти.
показати весь коментар
04.06.2024 18:36 Відповісти
Сурові будні ТЦКшників ))) щеб з вікон почали стріляти як на сафарі ))))
показати весь коментар
04.06.2024 09:10 Відповісти
Переслідування велосипедиста без шолома вроді як само по собі незаконне і небезпечне
показати весь коментар
04.06.2024 09:26 Відповісти
Якщо я не справлюся з ємоціями, і наїду машиною на веселопедіста, що мені буде? Пожаліють, чи ні?
показати весь коментар
04.06.2024 09:42 Відповісти
УМЫШЛЕННО СБИЛИ ЧЕЛОВЕКА !!!
показати весь коментар
04.06.2024 10:06 Відповісти
Чому відео пропало?
показати весь коментар
04.06.2024 16:55 Відповісти
Брешуть проплачені ментовські тітушки