9289 відвідувачів онлайн
24 016 246

Значна частина відео в соцмережах, де зображені конфлікти з представниками ТЦК зняті на ТОТ, - Сухопутні війська

Значна частина відео з конфліктами з ТЦК знята на ТОТ

В Сухопутних військах заявляють, що значна частина контенту з конфліктами де зображені військовослужбовці ЗСУ, нібито службовці ТЦК та конфлікти з ними була знята на окупованих територіях.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Сухопутних військ ЗСУ.

"Важливо розуміти, що значна частина контенту в соцмережах, де зображені військовослужбовці Збройних Сил, нібито службовці ТЦК та конфлікти з ними — продукти ворожих підрозділів інформаційних операцій. Ми отримуємо дані про організацію зйомок таких сюжетів на тимчасово окупованій території. Елементи типові: люди в українському однострої разом з людьми в формі Національної поліції вступають в конфлікти з "місцевими жителями", - пишуть в пресслужбі.

Також в повідомленні йдеться, що для таких відео імітуються побиття, "в кадрах присутні мікроавтобуси та автомобілі з чорними номерами, а також авто з українськими номерами різних регіонів реєстрації. Використовуються нейтральні локації, які важко визначити".

Водночас, самі відео поширюються у поганій якості - це також імітація "природності".

Зазначається, що раніше ворожі фахівці використовували більш професійний монтаж і не досягали результату, а отже — противник удосконалюється. Окрім імітації конфліктів готуються відео, що пов'язують військовослужбовців ТЦК з вживанням спиртних напоїв, наркотиків, у закладах харчування та в супроводі жінок. За останній час у мережі з'явилося кілька подібних відео, які набули значного поширення.

"Підкреслюємо, що усі справжні ситуації, які мають місце - ретельно вивчаються, проводяться необхідні службові перевірки, а громадськість інформується у встановленому порядку. Проте ми зобов'язані повідомляти, коли високим статусом військовослужбовців ЗСУ маніпулює ворог", - наголошують в Сухопутних військах.

Топ коментарі
+82
Ви людей взагалі за дебілів тримаєте?
показати весь коментар
03.06.2024 01:31 Відповісти
+62
Подібні заяви лише підтверджують те, що ті, хто їх роблять це цинічні брехуни, які вважають громадян України тупими ідіотами. Проте, вони дуже помиляються - ніхто (крім поціновувачів Єдиного телемарафону та фанів Наталки Мосєйчук) не повірить у цю маячню.
показати весь коментар
03.06.2024 01:32 Відповісти
+59
крім телемарафону - все ІПСО чи щє є ті що ні?
показати весь коментар
03.06.2024 01:30 Відповісти

Завантаження...