10375 відвідувачів онлайн
2 225 25

Зеленський провів засідання Ставки: обговорювали ситуацію на фронті, РЕБ, ППО, резерви

Володимир Зеленський провів засідання Ставки

4 червня Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Після повернення до Києва найперше провів Ставку, щоб отримати всі оновлення щодо змін на полі бою. Заслухав доповідь Головкома Олександра Сирського про ситуацію на основних напрямках", - зазначив президент.

Крім того доповідали міністр оборони Рустем Умєров та міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін: боротьба з російськими "орланами", "ланцетами" й іншими дронами та розвиток власних технологій БпЛА та РЕБ. Ми також визначили пріоритетні напрямки для розміщення очікуваних систем ППО.

"Начальник Генштабу Анатолій Баргилевич доповів про стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів. Голови Харківської, Сумської та Чернігівської військових адміністрацій – про подальше зведення фортифікацій, захист важливих об’єктів, зокрема генерації, та поточний стан забезпечення людей світлом", - розповів президент.

Топ коментарі
+20
До слова про ухилянтів та мобілізацію
Зеленський - відомо. 4-разовий ухилянт
Єрмак - не служив
Шмигаль - не служив
Стефанчук - не служив
Умеров- не служив
Арахамія - не служив
Гетманцев - не служив
І ці потвори щось кажуть про ухилянтів? Чья б корова мичала, а сіпатого мовчала
показати весь коментар
04.06.2024 19:38 Відповісти
+14
Треба ж щось фсбешникам на стіл покласти.
показати весь коментар
04.06.2024 19:32 Відповісти
+8
А як же ж русня буде діяти без наших планів? Треба відзвітувати, щоб ті добре підготувалися. Оман зобов'язує!
показати весь коментар
04.06.2024 19:38 Відповісти

Завантаження...