3795 відвідувачів онлайн
8 474 17

Іранського туриста, одягненого у світшот з українською символікою, затримали та оштрафували в Москві, - росЗМІ

Туриста з Ірану, який носив світшот із українською символікою, затримали та оштрафували в Росії

У Росії затримали та оштрафували туриста з Ірану, який носив світшот із українською символікою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ASTRA.

4 червня поліцейські Москви затримали 30-річного туриста з Ірану Хідарі Хоссіна. Чоловік гуляв містом у світшоті Balenciaga із тризубами на рукавах, прапором України з одного боку та закликом допомогти українцям з іншого боку.

Туриста доставили до відділу поліції, де на нього склали адміністративний протокол про "дискредитацію" армії РФ.

Згодом стало відомо, що громадянина Ірану оштрафували на 50 тисяч російських рублів.

Бренд Balenciaga 28 липня 2022 року приєднався до платформи United24 та розробив світшот із українською символікою. Весь прибуток від його продажу йде на платформу United24 для допомоги українським біженцям.

Топ коментарі
+19
Якийсь сюр - іранець в світшоті з символікою України дискредитує армію рашки в мачквє.
показати весь коментар
05.06.2024 15:30 Відповісти
+16
Відчув на собі "прелести русскава мира"
показати весь коментар
05.06.2024 15:23 Відповісти
+13
Мда, нема слів, шизофренія процвітає. А хтось ще питає, коли вже закінчиться ця війнааа??!! Люди, да ви подивіться навкруги, все тільки починається..
показати весь коментар
05.06.2024 15:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Відчув на собі "прелести русскава мира"
показати весь коментар
05.06.2024 15:23 Відповісти
А де Україна заявляла про український мір? Ти хоч думай шо мелиш.
показати весь коментар
05.06.2024 15:32 Відповісти
Мда, нема слів, шизофренія процвітає. А хтось ще питає, коли вже закінчиться ця війнааа??!! Люди, да ви подивіться навкруги, все тільки починається..
показати весь коментар
05.06.2024 15:25 Відповісти
Ми взагалі ще не починали
показати весь коментар
05.06.2024 16:06 Відповісти
Якийсь сюр - іранець в світшоті з символікою України дискредитує армію рашки в мачквє.
показати весь коментар
05.06.2024 15:30 Відповісти
Ага, мізкі зламати можна…
показати весь коментар
05.06.2024 15:34 Відповісти
Чоловік наївно полагав, що після Ірану він опинився у демократичній країні.
показати весь коментар
05.06.2024 15:54 Відповісти
Чел затарился в интернет магазине красивым и добротным прикидом, но в каазларылии влетел на бабки(из-за бренда). Типо , товар должен быть дороже. Лучшей рекламы от кацапов и не придумать.
показати весь коментар
05.06.2024 15:53 Відповісти
який носив світшот

Дуже лайкає фор мі ******* українська ленгвідж!
показати весь коментар
05.06.2024 16:07 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2024 16:19 Відповісти
сміливий іранець , всі чомусь дивуються а я ні, добре що не вбили
показати весь коментар
05.06.2024 16:08 Відповісти
"Лавров получил от президента Буркина-Фасо орден Жеребца"-нарештi нагорода знайшла свого коня
показати весь коментар
05.06.2024 16:11 Відповісти
Якщо це правда, то це троллінг найвищого рівня
показати весь коментар
05.06.2024 16:21 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2024 17:20 Відповісти
Нехай приїздить "на" Україну, ми йому вручимо орден "Золота Васервага" !
показати весь коментар
05.06.2024 19:40 Відповісти
🤣
Кацапи обісралися.
показати весь коментар
05.06.2024 19:58 Відповісти