9263 відвідувача онлайн

Випускникам будівельного коледжу в окупованому Луганську виписали "бойові" повістки

В окупованому Луганську випускникам коледжу виписали бойові повістки

Загарбники на окупованих територіях продовжують приховану "мобілізацію". 

Про це повідомив глава ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.

Луганську випускників місцевого будівельного коледжу зібрали і разом доставили до військкомату ніби для уточнення облікових даних. За підсумком, одним днем провели медичне обстеження і виписали "бойові" повістки", - йдеться в повідомленні.

Також, за словами очільника області, окупаційна адміністрація передала російському інвестору ще п’ять вугледобувних підприємств

"Знову за символічну суму і за відсутності конкурентних торгів. Тож, на скорочення штату та інші проблеми очікують гірники шахт "Молодогвардійська", "Червоний Партизан", імені Баракова, "Суходільська-Східна", "Харківська", - додав Лисогор.

Топ коментарі
+6
Помнится как даунбаситы хвастались что когда наконец к ним придет разия то для них вайна закончится. Ню-ню
показати весь коментар
07.06.2024 10:44 Відповісти
+4
Хай всі здохнуть !
показати весь коментар
07.06.2024 10:39 Відповісти
+3
"одним днем провели медичне обстеження і виписали "бойові" повістки" - невже так буває?
Ну зовсім озвіріли окупанти
показати весь коментар
07.06.2024 10:45 Відповісти

Завантаження...