9487 відвідувачів онлайн
2 096 15

ЗСУ вдруге за тиждень уразили російський "Тюльпан" на Донеччині, - ОСУВ "Хортиця"

ЗСУ знищили Тюльпан окупантів

Сили оборони України вдруге за тиждень уразили самохідний міномет "Тюльпан" російських окупантів під Іванівським на Донеччині.

Про це повідомив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.

Минулого разу "Тюльпан" було уражено 6 червня на Торецькому напрямку. 10 червня Волошин повідомив про друге таке ураження під Іванівським на Донеччині.

САУ "Тюльпан"

2С4 "Тюльпан" - радянський самохідний міномет великого калібру 240 мм. Установку використовують для знищення найбільш укріплених фортифікацій, скупчень живої сили, озброєння та військової техніки. Також їх застосовують для знищення об'єктів та цілей, ураження яких іншим артилерійським знаряддям недоступне.

"Тюльпан" рашисти не застосовують масово.

Топ коментарі
+2
Взагалі Тюльпан це на САУ. Навіщо вводити в оману читачів?
показати весь коментар
10.06.2024 11:47 Відповісти
+1
показати весь коментар
10.06.2024 11:36 Відповісти
+1
САУ - це Самоходна Артелерійська Установка.
2С4 "Тюльпан" це самохідний міномет, який озброєний казнозарядним 240-мм минометом 2Б8.
=============
Для тебе гармата, міномет, мортира і гаубиця схоже не мають різниці. А долари, євро, гривня мають різницю? Бо це гроші.
показати весь коментар
10.06.2024 12:17 Відповісти

Завантаження...