4258 відвідувачів онлайн

Тисячі сонячних панелей незабаром поставлять Україні, - фон дер Ляєн

Тисячі сонячних панелей передасть ЄС Україні

Незабаром ЄС поставить Україні тисячі сонячних панелей, щоб допомогти енергетиці країни.

Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час конференції з відновлення України, передає Цензор.НЕТ.

"Ми вкладатимемо гроші в генерацію струму та енергії. Тисячі сонячних панелей вже скоро поступлять в Україну. Наша мета - децентралізувати виробництво енергії. Це також підсилює стійкість української енергомережі", - зазначила вона.

За словами президентки Єврокомісії, також Україні поставлять додаткові 1,9 млрд євро в рамках програми Ukraine facility до кінця місяця.

Топ коментарі
+16
І хтось з них побудує станцію та буде продавати українцям електроенергію по зеленому тарифу. Брат шаурми?
показати весь коментар
11.06.2024 12:26 Відповісти
+6
Газотурбинный генератор контейнерного типа на 400 кВт/ч стоит 350 000 евро. (производства Сименс). Подключается к газовым магистралям трубой 30 мм. При сегодняшних ценах на газ (традиционно завышенной в разы) себестоимость 1 кВт/ч составляет 1,8 грн.
Но массовая установка подобных генераторов уничтожит монополию олигархов на электроэнергию. Поэтому запросов на поставку таких генераторов от Украины нет.
"Солнечные панели" говорите ... Ню, ню.
показати весь коментар
11.06.2024 13:21 Відповісти
+4
Одна хєрня: міл'ярд дерев буде затіняти тисячи сонячних панелей.
Треба вирубувати....
показати весь коментар
11.06.2024 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І хтось з них побудує станцію та буде продавати українцям електроенергію по зеленому тарифу. Брат шаурми?
показати весь коментар
11.06.2024 12:26 Відповісти
Швидше Ах, какой... Ахмєтов. Шмигаль - його людина, посприяє.
показати весь коментар
11.06.2024 12:28 Відповісти
кто ставил сес на балконе,какие мощности брать чтоб тянуло сразу холодильник,ноут,роутер, и 2-3 телека по 4-5 работы.и сколько примерно абла в тыс 50-70 можно вложитья?
показати весь коментар
11.06.2024 12:27 Відповісти
Ты прикалуешься? Чтобы установить сес на балконе хорошо если тебе на освещение енергосберегающими лампочками хватит. А он холодильник и телеки...Если в солнечную безоблачную погоду то радуйся если ты с 1кв.м. панели получишь 20Вт/час.
показати весь коментар
11.06.2024 12:38 Відповісти
А якшо балкон перенести на геостаціонарку та поставити арсенід - галлієві сонячні батареї то балкона вистачить .
показати весь коментар
11.06.2024 15:42 Відповісти
Сначала умножь сумму на 10. Потом расширь балкон в столько же раз. Потом выдели комнату под батареи накопления и прочие девайсы. И наслаждайся. Летом. Если хочешь и зимой, то сразу увеличивай все в 100 раз.
показати весь коментар
11.06.2024 12:43 Відповісти
Кум поставив собі 10 КВт, ще в 2020 році. Вистачає на все. Тоді віддав до 120 штук приблизно. В Україні це не окупиться ніколи. З часом здохнуть акумулятори, потім підсядуть панелі... Вам треба хоча б кіловати 4 мінімум. Погугліть, фірм по монтажу вистачає, тільки думаю, що у 70К не вкладетеся.
показати весь коментар
11.06.2024 12:45 Відповісти
"В Україні це не окупиться ніколи."

вже цієї зими все окупиться )
показати весь коментар
11.06.2024 12:53 Відповісти
На скільки років вистачає акб і панелей?
показати весь коментар
11.06.2024 13:08 Відповісти
Акамулятори 3-4 роки живуть, панелі пишуть 25 років, але знаю випадки коли п'ятнадцятирічні вже починали втрачати потужність. Китай штука не прогнозована...
показати весь коментар
11.06.2024 21:10 Відповісти
так хиба на балконі ваш кум поставив?)
показати весь коментар
11.06.2024 15:25 Відповісти
Ні, на виноградник зверху. В наших широтах панелі орієнтують на Південний Захід під кутом 60* до горизонту. Це оптимальний варіант. З балконом фішка не пройде. По площі може на 4КВт і набереться, але просто засклити ними балкон не вийде. Але можна спробувати, якщо можливо, на дах багатоповерхівки...
показати весь коментар
11.06.2024 21:19 Відповісти
А для чого вам аж 3 телевізори ?
показати весь коментар
11.06.2024 15:39 Відповісти
три телемарафони одразу, джекпот.)
показати весь коментар
11.06.2024 16:02 Відповісти
а ты избиратель Зе доволен своим выбором в 2019 году ?

як добре що в нас президент БОНЕВТІК
показати весь коментар
11.06.2024 12:28 Відповісти
А ціни підвищаться все - тут все коротко - слугам міліарди баксів іншим деревяний домик в землі, а як холопи закінчаться то завезуть мігрантів про що уже активно говорять
показати весь коментар
11.06.2024 12:29 Відповісти
На планете Земля нет мигрантов для завоза в Украину. Завести, конечно, можно но потом половина уедет в Россию, половина в Европу. Как вьетнамцы в начале девяностых
показати весь коментар
11.06.2024 15:04 Відповісти
Нормальна б влада зробила народу в такій ситуації пільгові кредити на усі енерго-товари, щоб у селах люди самі ставили панелі, та прибрала ДТЕКівську бюрократію, яка перешкоджає людям в установці власних СЕС... Але то ж нормальна влада. Нашій пох на людей.
показати весь коментар
11.06.2024 12:30 Відповісти
Більшість людей ЗЕвлада довела до такого стану, що вони навіть в кредит не здатні купувати подібне обладнання, адже ціни величезні та щодня зростають. В селах щось подібне можуть придбати одиниці, а решта навіть на звичайні ремонти старих хат не мають. Звісно, мова йде не про ті "царські села" з маєтків можновладців, податківців, керівників МВС і т.п. корупціонерів, що є поблизу кожного великого міста чи в курортних зонах.
показати весь коментар
11.06.2024 13:04 Відповісти
Тоді залишається еміграція, бо виживати десятиліттями без електрики - неможливо.
показати весь коментар
11.06.2024 13:11 Відповісти
Якщо є хоч якась можливість і не має бажання звикати жити (як нам тут анонсують представники ЗЕвлади) в темряві, холоді і працюючи до скону, бо на пенсії грошей теж немає - треба ризикувати (особливо тим, хто хоче мати/має дітей і хоче для них нормального майбутнього).
показати весь коментар
11.06.2024 13:20 Відповісти
У зимку краще ДРОВА!
показати весь коментар
11.06.2024 12:32 Відповісти
лучше ветряногенерация,но хз как ее в квартире сделать)
показати весь коментар
11.06.2024 12:33 Відповісти
А балкон як не підходить ?
показати весь коментар
11.06.2024 15:44 Відповісти
Одна хєрня: міл'ярд дерев буде затіняти тисячи сонячних панелей.
Треба вирубувати....
показати весь коментар
11.06.2024 12:32 Відповісти
Кто то получит бесплатно панели и еще будет качать *зеленый тариф* а остальные получат повышение счетов за е/е.
показати весь коментар
11.06.2024 12:33 Відповісти
Це сезонний товар. Поки доїдуть, переділять, змонтують - вже зима і готуй санчата камінофен влітку.
показати весь коментар
11.06.2024 12:36 Відповісти
На любой сезон. Актуально в домах где в подвалах спортзалы
показати весь коментар
11.06.2024 12:41 Відповісти
Дякую, дуже дякую(С) що кизяки не порадили
показати весь коментар
11.06.2024 12:43 Відповісти
Мотор колесо запитать от трнса с стабилизатором
показати весь коментар
11.06.2024 15:08 Відповісти
Можна хом'яка купить. На лампочку його потужності вистачить.

показати весь коментар
11.06.2024 18:11 Відповісти
А це вже варіант для сільських олігархів. Бо на балконі коняку навряд чи поставиш. )))

показати весь коментар
11.06.2024 18:15 Відповісти
Про панелі. У еас вже є одна величезна панель. На Банковій. Не сонячна. Зате з путанами.
показати весь коментар
11.06.2024 12:44 Відповісти
Буржуйки и свечки наше все!
показати весь коментар
11.06.2024 12:45 Відповісти
До тих панелей ще треба німця з автоматом поставити. Бо поїдуть вони комусь на дачу освітлювати маєток.
показати весь коментар
11.06.2024 12:49 Відповісти
якщо кожному домогосподарству хоча б по одній сонячній панелі (~500Вт) - то це вже допомога, а якщо усе знову видати одній своїй пригодованій "Шаурмі" - то до сраки така допомога - тут або кацапи зруйнують усі панелі зібрані в монополіста водному місті, або той самий монополіст буде цідити зеленотарифне бабло через какаразнічні тарифи з кожного українця..
показати весь коментар
11.06.2024 12:51 Відповісти
В Україні є два заводи, на яких можна виконати всі етапи створення сонячної панелі: від вирощування і порізки кремнію до складання готового фотомодуля. Завод "Квазар" у свій час був найпотужнішим українським підприємством по виробництву сонячних панелей - під брендом Kvazar.
показати весь коментар
11.06.2024 12:51 Відповісти
Кожному по панелі! - чи на панель?
показати весь коментар
11.06.2024 12:57 Відповісти
Газотурбинный генератор контейнерного типа на 400 кВт/ч стоит 350 000 евро. (производства Сименс). Подключается к газовым магистралям трубой 30 мм. При сегодняшних ценах на газ (традиционно завышенной в разы) себестоимость 1 кВт/ч составляет 1,8 грн.
Но массовая установка подобных генераторов уничтожит монополию олигархов на электроэнергию. Поэтому запросов на поставку таких генераторов от Украины нет.
"Солнечные панели" говорите ... Ню, ню.
показати весь коментар
11.06.2024 13:21 Відповісти
А ще обслуговування та розходні матеріали...
показати весь коментар
11.06.2024 17:46 Відповісти
Ахметке передайте!!!
показати весь коментар
11.06.2024 14:32 Відповісти