10143 відвідувача онлайн
7 260 66

Зрадник-ексмер Куп’янська помер у РФ після скоєного замаху, - росЗМІ

Зрадник-ексмер Куп’янська помер у РФ після скоєного замаху, - росЗМІ

Зрадник України, ексмер-колаборант Куп'янська Харківської області Геннадій Мацегора помер після скоєного на нього замаху.

Про це повідомила в одній із соцмереж матір колаборанта Людмила Мацегора, також про це пишуть російські Telegram-канали, інформує Цензор.НЕТ.

За словами матері зрадника, Мацегора пішов з життя "10 травня" (вірогідно, вона мала на увазі, що поплічник окупантів помер 10 червня, - ред.).

Зрадник-ексмер Куп’янська помер у РФ після скоєного замаху, - росЗМІ

Своєю чергою російські Telegram-канали пишуть, що Мацегора помер в одній із лікарень Москви, не приходячи до тями.

Замах на Геннадія Мацегору: що відомо

7 червня ГУР МО повідомило, що у російському місті Старий Оскол було здійснено замах на зрадника України Геннадія Мацегору. Після замаху зрадник перебував у критичному стані.

Нагадаємо, що Мацегора добровільно пішов на повну співпрацю з російськими загарбниками. Зокрема, у червні 2022 року колаборант підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив.

Після деокупації Купʼянська колаборант утік з росіянами до Бєлгородської області, де російська влада приставила до нього посилену охорону. Однак, як зазначали раніше у ГУ МО, це не вберегло ексмера-колаборанта.

Топ коментарі
+21
Яка не сумна новина!
показати весь коментар
11.06.2024 19:25 Відповісти
+14
Насправді це найгірша правда. І буде найбільшою проблемою в повоєнний час, якщо іхня основна маса не втече до рашки.
показати весь коментар
11.06.2024 19:42 Відповісти
+12
не помер
А ЗДОХ
показати весь коментар
11.06.2024 19:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка не сумна новина!
показати весь коментар
11.06.2024 19:25 Відповісти
Ой, біда, біда! Суцільне лишенько!

родні а близкі, не забудьте покласти убієнному сьомки у кишені ! 😂👍

.
.
показати весь коментар
11.06.2024 19:31 Відповісти
"Пусть апостол Пётр посадіт тебя на бутилку".
показати весь коментар
11.06.2024 19:33 Відповісти
рашен ідіотен!
краще мовчали б про рівноапостольного Петра, аби ще щось не трапилось. 😂👍
показати весь коментар
11.06.2024 19:38 Відповісти
Які круті бувають новини не з фронту
показати весь коментар
11.06.2024 23:10 Відповісти
а чрму це не з фронту, фронт скрізь, де вороги.
показати весь коментар
12.06.2024 22:07 Відповісти
Чудово! Буданов реальний крутяк!
показати весь коментар
11.06.2024 19:26 Відповісти
Дійсно, кава в Криму восени 2023 була смачна
показати весь коментар
11.06.2024 19:27 Відповісти
Вона как, Шорт!
Це через тебе ми не пьємо каву у Ялті...

Сумно, панове ідіоти....😕
показати весь коментар
11.06.2024 19:41 Відповісти
Кацапятинка з сьогоднішньою реєстрацією,з тебе троль,як з вашого кацапського говна батіг! Щезни в свою щілину.
показати весь коментар
11.06.2024 19:58 Відповісти
А чому це чмалко так розвонялось? А ось чому:



На думку україномовної бабусі-шапокляк зі Львова, вона не достойна називатися українським воїном,а от (ах такі україномовні!) як сама Шапокляк,її зять,її дружбани зі "Свободи",які сидять або у Львіві або в таємних свободівських криївках на альпійщині та піренейщині,як тягнибок,морда,пупс тощо-ось де справжні захисники та патріоти неньки!!

Відповісти Керування спамом Мені подобається 2



Юра задовбав ! Вибери якусь іншу статтю -ок ?

Відповісти Керування спамом Мені подобається 7



Ти ще Коханівського забув пригадати,підаре! Що,гнида манкуртяча,Фаріон спокою вам не дає?Тягнибок,Кошулинський та інші свободівці -на фронті,на відміну від тебе,лайно ухилянтське і синочків твого боха. Так що затули свою смердючу жомову яму ,чмалко. Ти бруду на їхніх таланах не вартий!
показати весь коментар
11.06.2024 20:15 Відповісти
Добре пише пан про шапокляк-фаріонку. Вона ж або палєзна путлєру ідіотка або агент ФСБ.
показати весь коментар
11.06.2024 22:10 Відповісти
Ти навіть не уявляєш,наскльки важливий для України вердикт цензорнетного підара-ухилянта під чужим прапорцем.
показати весь коментар
11.06.2024 22:28 Відповісти
Можеш чмалка не відмазувати-він не любить польських прапорців



Для іпаньків кацапорилих, повідомляю, шо святої памяті Шурочка Рязанцева говорила украінською мовою, БЕЗ вашого кацапорилячого акцента, краще за деяких галичан!! Вічна память дівчині!! Слава кримським украінцям!!!!

Відповісти Керування спамом Більше не подобається 12



Спасибі за інформацію! Невеличке питання: звідки про це відомо знедоленим квіточкам-біженцям,які сидять у польському екзилі і шурхотять дармовими злотими? Чи ці квіточки гастерять у свинарниках польських рольніков?

Відповісти Керування спамом Мені подобається



Це відомо тим,хто її знав особисто. Тобі,підаре,це не може бути відомо,бо почув про неї ти тільки зараз,а не навесні 14-го,коли кацапи в Криму хотіли їй татухи зрізати.А тому-завали свою жомову яму і йди нах. зі сторінки її пам'яті і шани.

Відповісти Видалити 4
показати весь коментар
11.06.2024 22:43 Відповісти
Кава кавою, а Ківа ківою
показати весь коментар
11.06.2024 19:39 Відповісти
Крутяк були Захєр, Гіві, Моторола, Цемах....

а ця дрібнота лише сьомки, або шістки - як аодобається
показати весь коментар
11.06.2024 19:34 Відповісти
Та чорти його в пеклі смажити будуть! Апостол Петро підсрачником до кабздона відправить.
показати весь коментар
11.06.2024 19:26 Відповісти
Блд, ще апостола Петра сюди приплели
показати весь коментар
11.06.2024 19:26 Відповісти
І що тут дивного? Він ще з 14-го всіх колаборантів кришував і оберігав
показати весь коментар
11.06.2024 19:39 Відповісти
Він його зустріне, але факт, що пустить
показати весь коментар
11.06.2024 20:15 Відповісти
мирного бетона над головой
показати весь коментар
11.06.2024 19:26 Відповісти
Поєхать ватніку на Кацапію, і здохнуть! Поїхати кацапу в Україну, і сконати нахрен! Так доля, якщо в дупі бурлить рузскій мір.
показати весь коментар
11.06.2024 19:27 Відповісти
Я сам з Куп"янська! До війни там сєпаратні було,як собак недорізаних! Ви б бачили,як вони раділи москалям в окупації!
показати весь коментар
11.06.2024 19:27 Відповісти
Насправді це найгірша правда. І буде найбільшою проблемою в повоєнний час, якщо іхня основна маса не втече до рашки.
показати весь коментар
11.06.2024 19:42 Відповісти
Багато здриснуло,богато лишилось ждунів!
показати весь коментар
11.06.2024 19:44 Відповісти
не помер
А ЗДОХ
показати весь коментар
11.06.2024 19:28 Відповісти
саме так
показати весь коментар
11.06.2024 19:31 Відповісти
Я прям зараз розплачусь
показати весь коментар
11.06.2024 20:52 Відповісти
У мене є знайомі з Харківщини - на 2/3 вата. Усіх не перестреляти. А що на Донбасі - про це намагаюсь не думати. Хоча думати після звільнення таки доведеться.
показати весь коментар
11.06.2024 19:31 Відповісти
Це правда!
показати весь коментар
11.06.2024 19:32 Відповісти
А їх не треба стріляти. Потрібен лише комплекс заходів,що зробить нестерпним буденне життя вати -як рукою зніме. Та немає ж політичної волі у влади на це.
показати весь коментар
11.06.2024 19:44 Відповісти
Тобто не треба стріляти тільки розстріли і фільтраційні табори для вати зменшить їх кількість для чого залишати їм життя ?
показати весь коментар
13.06.2024 11:10 Відповісти
Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. Ще раз - хай оті дві третини пошукають де в них чумадани ну і вокзал.
Звичайно можуть волати - нас же дві третини. Нагадую такі питання вирішувались у 1991 році і тоді їх все влаштовувало....відітє лі. А чому їх влаштовувало. Ооооо, там купа питань
показати весь коментар
11.06.2024 19:44 Відповісти
А нічого іншого ще не придумано, ніж фільтрація. Неспішна, жорстка фільтрація.
показати весь коментар
11.06.2024 19:48 Відповісти
Свого часу я працював з Фондом Соціальних Інвестицій їздив в відрядження до Харкова. Жив тижнями в одному готелі з кернесом. "Вати" серед моїх знайомих у Харкові дуже мало. Саме тому кацапам в Харкові не урвалось. Але вата є всюди - людей яким життя чогось недодало багато і частина з них готова заскочити в соціальний ліфт запропонований ******.
показати весь коментар
12.06.2024 00:16 Відповісти
Це шо, Кобздон взяв кличку Апостол Пьотр?
показати весь коментар
11.06.2024 19:31 Відповісти
у бєсав в аду прібавілась работи...
показати весь коментар
11.06.2024 19:37 Відповісти
Коли вже здохнуть Абдрестович та Безугла?
показати весь коментар
11.06.2024 19:38 Відповісти
Безугла нещодавно з'явилася на каналі експресо, чекатимемо там Арестовича, з його авторською програмою. Маляр там уже відзначилася).
показати весь коментар
11.06.2024 19:46 Відповісти
абдрестович ше буде лідером українських уставших ат вайни і нівсьотакоднозначніков, а ще дам бальзаківсього і десадівського віку. грузинську мрію бачили? оце воно. і не дивуйтесь, коли воно набере 50+ відсодків голосів бидла.
показати весь коментар
11.06.2024 20:04 Відповісти

Апостол Петро, мабуть, з посмішкою спостерігає, як лихі парфуми тішаться зустрічі з новоприставленим.
показати весь коментар
11.06.2024 19:42 Відповісти
Дату смерті переплутала!
Не 10 травня, а 10 червня!
Переплутала й апостолів!
Не Петро,а Кабзон!
показати весь коментар
11.06.2024 19:46 Відповісти
Ківа, його призвав до кабздона!!
Кара, знайшла падлюку-зрадника! Ну і що, помогли йому, оті мацкавіти??!
Україна переможе!
показати весь коментар
11.06.2024 19:50 Відповісти
да и *** на ***********!
показати весь коментар
11.06.2024 19:53 Відповісти
Мацегора…. Мацай кобзона тепер..
показати весь коментар
11.06.2024 20:00 Відповісти
Царствія підземного🥳🥳🥳
показати весь коментар
11.06.2024 20:05 Відповісти
Господи! Чому Ти накабздона змусив чекати?
показати весь коментар
11.06.2024 20:07 Відповісти
Та чувак готувався до травневих шашликів - була вказівка з Центру. А тут кацапи...
показати весь коментар
11.06.2024 20:46 Відповісти
По тому городу полный капец. Там все дружно перешли. И налоговая, мэрия со всеми службами, ментики, главврачи сразу всё организовали итд. Не все конечно. Реально правда город был взят мгновенно. Там до Валуек кацапских 10км с зигзагами. И авто и жд дороги. Реально всё работало, разрушений не было. А вот как Купянск освободили---пошли обстрелы и разрушения сильные. А сейчас совсем плохо. По странной причине Валуки не знают прилётов от нас по сей день и час. По Волчанску тот же сюжет идеально. Не простая тема.
показати весь коментар
11.06.2024 20:55 Відповісти
... мінус ще один зрадник.
показати весь коментар
11.06.2024 21:01 Відповісти
от якби стріляли і тих, що в Україні ловлять
показати весь коментар
11.06.2024 21:21 Відповісти
Апостол павел даст ему подсрачника..и он улетит прямиком в тартар где ему дадут деревянную тачку которая будет постоянно переворачиваться под гору...и за єто его будет иметь как петуха кадіровский пахан
показати весь коментар
11.06.2024 21:44 Відповісти
Какой был достойный человек. Теперь он уже дома. В аду. Орчий прихвостень.
показати весь коментар
11.06.2024 22:29 Відповісти
Він здох на сваєй родінє. Він просто змушений був піти з кацапами, бо в його очах видно мацковську культуру, і має рузькоізичну будову щелепи... Земля бетоном собаці
показати весь коментар
12.06.2024 00:46 Відповісти
Якби завалити пару російських міністрів, то може війна зупинилась. У нас також не загинув на війні жоден чинний депутат чи міністр
показати весь коментар
12.06.2024 01:40 Відповісти
Не знаю щодо апостола Петра(сумніваюсь),а кобзон йому заспіває.
показати весь коментар
12.06.2024 06:42 Відповісти