8826 відвідувачів онлайн
3 486 44

На ТОТ Луганщини російські загарбники відновили облави на чоловіків для примусової мобілізації

Російські загарбники на ТОТ Луганщини

У низці міст на території тимчасово окупованої Луганської області росіяни поновили полювання на чоловіків для їхньої примусової мобілізації до лав армії РФ.

Про це інформує глава Луганської ОВА Артем Лисогор, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, зазначається, що відкрите полювання військкомати РФ проводять у Луганську, Первомайську, Брянці та Кадіївці.

"Саме у цих містах населення найбільше скаржиться на свавілля окупантів", - зауважив Лисогор.

Крім того, в ОВА повідомили, що на окупованій частині Херсонщини росіяни шукали охочих вступити на навчання до Луганської академії слідчого комітету РФ.

"Влаштували комплекс перевіркових заходів, психодіагностичне тестування, перевіряли здібності та мотивацію. Вмотивованих виявилося небагато - рекомендації отримали лише сім осіб", - додав очільник Луганської ОВА.

Топ коментарі
+11
Фух! Як же ж добре, що у нас такого нема!
показати весь коментар
12.06.2024 09:18 Відповісти
+9
показати весь коментар
12.06.2024 09:12 Відповісти
+8
показати весь коментар
12.06.2024 09:28 Відповісти

Завантаження...