Зеленський обговорив із президентом Кенії Руто питання продовольчої безпеки

У межах участі в Глобальному саміті миру у Швейцарії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Кенії Вільямом Руто.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу Президента.
Як зазначається, глава держави відзначив участь Вільяма Руто в Саміті миру та принципову позицію щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.
"Дякую за вашу активну участь у Саміті. Ми розпочали обговорення питання продовольчої безпеки, яке дуже важливе для обох країн", - сказав Володимир Зеленський.
Продовольча безпека
Глава Української держави також відзначив важливість співголовування президента Кенії у тематичній панелі Саміту миру "Продовольча безпека і свобода судноплавства".
Лідери обговорили розвиток українсько-кенійських відносин, проєкти у сфері експорту сільськогосподарської продукції та можливу участь Кенії у створенні хабів для українського зерна в портах Африки.