11288 відвідувачів онлайн
1 430 15

Зеленський обговорив із президентом Кенії Руто питання продовольчої безпеки

Володимир Зеленський та Вільям Руто

У межах участі в Глобальному саміті миру у Швейцарії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Кенії Вільямом Руто.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу Президента.

Як зазначається, глава держави відзначив участь Вільяма Руто в Саміті миру та принципову позицію щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.

"Дякую за вашу активну участь у Саміті. Ми розпочали обговорення питання продовольчої безпеки, яке дуже важливе для обох країн", - сказав Володимир Зеленський.

Продовольча безпека 

Глава Української держави також відзначив важливість співголовування президента Кенії у тематичній панелі Саміту миру "Продовольча безпека і свобода судноплавства".

Лідери обговорили розвиток українсько-кенійських відносин, проєкти у сфері експорту сільськогосподарської продукції та можливу участь Кенії у створенні хабів для українського зерна в портах Африки.

Топ коментарі
+5
За 80 років населення цієї країни збільшилось з 6 до 60 млн.Пів країни злиднів.За 30 років ми скоротилися в двічі.Про кількість злиднів невідомо.Ми ще і намагаємось (повинні?) їх годувати?Ніхера не розумію...
показати весь коментар
16.06.2024 08:58 Відповісти
+5
віслючатину, бо у нашій країні є 73% вовавиверженців, що могли б допомагати їх народжувати чи зачати.
показати весь коментар
16.06.2024 09:26 Відповісти
+4
Хлібчика приіхали попросити - а казали -- негрів на саміт і калачом не заманиш
показати весь коментар
16.06.2024 08:39 Відповісти

Завантаження...