10286 відвідувачів онлайн
1 090 10

Стартував прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

МВС відкрило прийом заявок на вступ до ліцеїв

Міністерство внутрішніх справ розпочало прийом заявок на вступ до ліцеїв МВС.

Про це повідомив глава МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"Розпочинаємо прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. У них навчатимуться діти наших Героїв. До 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуємо дітей загиблих, поранених або зниклих безвісти співробітників системи МВС", - йдеться в повідомленні.

Вступна кампанія триватиме до 16 липня. Умовою для вступу є базова середня освіта, тобто закінчення 9-го класу школи або іншої освітньої установи

Заповнити форму можна за посиланням.

Топ коментарі
+7
Навіщо стільки мусорів в державі? Щоб потім відловлювали роботях і тракторістів, катували, відправляли в ТЦК? НКВД чистої води. Тільки вихованням прикриваються як вся гнила система МВС.
А не хоче МВС оприлюднити інформацію скільки працівників на Закарпатті теткли до Угорщини на ГАЗ 66? Тільки піар. Від цього довіри до поліції не збільшиться.
показати весь коментар
17.06.2024 10:38 Відповісти
+4
Це типовий піар мус@рський
показати весь коментар
17.06.2024 10:39 Відповісти
+4
Національно-патріотичне виховання бере початок із сімейного виховання. Немає у сім'ї виховання, немає патріота. А вирощувати патріотів як в інкубаторі, це марна справа. Ми це вже проходили.
показати весь коментар
17.06.2024 10:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хоч щось змінилося в системі освіти?
ні!
тобто, готується гідна зміна, ківаловим, портновим, татаровим, медведчукам.
мєнти, нам, нє кєнти!
показати весь коментар
17.06.2024 10:37 Відповісти
Це типовий піар мус@рський
показати весь коментар
17.06.2024 10:39 Відповісти
показати весь коментар
17.06.2024 10:44 Відповісти
О новина, прям ховайтесь усі... Оголосили конкурс на вступ до мусореняток... Їх шо мало? Чом не оголосили конкурс до ЗСУ, тут ой як потрібні зараз енергійні таланти, особливо цінується стрес стійкість, любов мілкої живності, вміння швидко закопуватись в землю...
показати весь коментар
17.06.2024 10:47 Відповісти
А хазяйську комору хто стерегтиме? А ще треба, щоб думали, що стерегти хазяйську комору та його вилупків за миску супу - то почесна справа.
показати весь коментар
17.06.2024 10:54 Відповісти
Гаишник с гранатометом это эпично..
показати весь коментар
17.06.2024 10:59 Відповісти
9 клас (14-15 років).
показати весь коментар
17.06.2024 11:00 Відповісти
Головна мотивація - 100% бронювання?
показати весь коментар
17.06.2024 11:13 Відповісти
Робити я не хочу, а красти я боюся. Поїду краще в Київ в поліцію наймуся.
показати весь коментар
17.06.2024 13:43 Відповісти