4441 відвідувач онлайн
3 638 12

Коли надійдуть перші F-16 та озброєння, час гратиме на користь України, - Сирський

Сирський про F16 для України

Російські окупанти розуміють, що надходження озброєння та західних винищувачів F-16 посилять спроможності Сил оборони України.

Про це повідомив у Facebook головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись", - зазначив головнокомандувач.

Саме тому, сказав Сирський, командування російських військ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження наших військ, зриву підготовки резервів, недопущення переходу до активних наступальних дій.

Топ коментарі
+7
Ще одна небезпека - в кількості цих літаків. Дадут 5 штук і будуть чекати що ми ними переможемо всю росс авіацію.
Звісно з часом дадуть більше, але це не "час гратиме на користь України".
показати весь коментар
17.06.2024 15:38 Відповісти
+4
Як вже казали, найбільша небезпека для літаків - на землі.
Та й русня вже більше року готується. У них з'явились ЗКР дальністю понад 300 км.
показати весь коментар
17.06.2024 15:02 Відповісти
+3
Мардерів, Абрамсів, Бредлі та Челенджерів досі достатньо не передають, хоча пройшов вже майже рік з першої їх передачі і майже два з оголошення про передачу... Два знищили - два передали, не більше. А та техніка далі іржавіє під сонцем і дощами на полігонах в США.
показати весь коментар
17.06.2024 15:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як вже казали, найбільша небезпека для літаків - на землі.
показати весь коментар
17.06.2024 15:44 Відповісти
Врем'я буде грати на нас, тільки після уходу Зеленського.
показати весь коментар
17.06.2024 15:35 Відповісти
Коли надійдуть перші F-16 та озброєння, час гратиме на користь України, - Сирський Час гратиме на користь України,тоді.коли вороги в середині України будуть висіти на електричних опорах...
показати весь коментар
17.06.2024 15:50 Відповісти
Коли.....
показати весь коментар
17.06.2024 15:54 Відповісти
Якщо...
показати весь коментар
17.06.2024 16:15 Відповісти
І цей до ждунів в секту записався? Щось перечікувати зібрався.
показати весь коментар
17.06.2024 16:15 Відповісти
те ж саме говорили про гаубиці "777", про Леопарди та Абрамси, Хаймарси та Петріоти...
А справа в тому, хто керує їх застосуванням...
Проросійські протеже на чолі нашої держави зроблять все, щоб знівелювати вплив любої західної зброї на хід війни.
Коли їм не вдавалось зупинити поставки, вони змінили талановитого українця-головкома на Піноккіо, що української не знає зовсім.
В результаті-безперервне просування кацапів та збільшення окупованих територій.
Самальоти лєтят, будім всє бамбіть?
показати весь коментар
17.06.2024 16:17 Відповісти
F-16 все одно не є зброєю перемоги. орда все одно лізе.
показати весь коментар
17.06.2024 16:39 Відповісти
Без достатньої захищеності місць їх дислокації засобами ППО вони будуть до сраки. Хто скаже, що при повітряній тривозі всі злітають, нагадаю події в Полтавській області, коли кацапи розвідувальним дроном ще й знімали влучання - як він туди долетів? І чи встигнуть всі злетіти?
А найголовніше - у нас тривоги можуть бути по 5 разів на день і тривати годинами - палива вистачить стільки літати? А якщо під час тривоги влучать по злітним смугам - куди сідатимуть F-16?

Без більш потужних ракет, ніж нам зараз надають, і без дозволу застосування тих ракет по всій росії, а не лише прикордонню, ті F-16 також до сраки. Кацапські сушки та міги ще живі лише тому, що знаходяться поза межами дії українських ракет, а ударні дрони набагато менш ефективні, ніж балістичні ракети.
показати весь коментар
17.06.2024 18:17 Відповісти