5808 відвідувачів онлайн

У "Резерв+" став доступний QR-код та електронний документ

додаток мобільний телефон

У мобільному застосунку "Резерв+" став доступний електронний військово-обліковий документ.

 Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй Facebook-сторінці повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

У застосунок додано військово-обліковий документ в електронній формі та QR-код для зручної перевірки даних службовцями територіальних центрів комплектування або поліціянтами.

Зазначається, що  наразі нововведення є на IOS, але має з'явитися й на Anroid.

"Тепер з собою можна не носити паперовий військовий квиток чи загублене приписне свідоцтво", - повідомляють розробники.

Що це означає? 

Від сьогодні у Резерв+ можна виправити некоректні далі та знятися з обліку військовим.

Е-ВОД можна буде сформувати самостійно після актуалізації даних в електронному кабінеті призовника. Ця можливість доступна в мобільному додатку "Резерв+", що дозволить сформувати витяг з реєстру "Оберіг" з особистими та службовими даними. Наразі, за свідченням користувачів, сервіс ще не відображається у додатку не у всіх.

Чинність електронного військово-облікового документа можна буде перевірити через QR-код.  Відсканувавши код, ТЦК чи поліцейські зможуть миттєво отримати інформацію з реєстру "Оберіг" про статус громадянина як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Електронний військовий квиток - аналог паперового облікового документа зі штрих-кодом. Електронний документ має таку ж юридичну силу, як паперовий.

Нагадаємо,  за даними Міноборони вже 1,5 млн громадян оновили дані через мобільний застосунок Резерв+.

Топ коментарі
+8
Костянтин Корсун вказав на те, що "Резерв+" створено на основі освітнього застосунку "Мрія". Крім того, користувачам пропонують звертатися в техпідтримку через Telegram. На думку експерта, застосунок випускали поспіхом, щоб встигнути до дня набуття чинності. Тому функціональність "Резерв+" не була готова. Наприклад, приблизна кількість військовозобов'язаних була зрозуміла, і можна було розрахувати навантаження на застосунок.

"З точки зору кібербезпеки, з точки зору захисту персональних даних - це катастрофа, - вважає експерт. - "Те, що дуже швидко робиться, ніколи не буває якісним. Кожен із нас прекрасно знає це правило".
показати весь коментар
18.06.2024 08:06 Відповісти
+7
А яким державним актом визначено статус додатку "Резерв+"? З якого дива він стає аналогом паперового документу? Де це визначено, окрім словесів чиновників, експертів і блогерів різного штибу?

PS: "закон про мобілізацію" не канає - там про електронний кабінет мова йде, а про додаток "Резерв+" - ані слова.
показати весь коментар
18.06.2024 09:30 Відповісти
+6
Зазначається, що наразі нововведення є на IOS, але має з'явитися й на Anroid.

Якщо анонсуєте щось, то робіть одразу на ОБОХ платформах. Шо це за брєд, коли на iOS працює, а на андроїді ні??? Навіщо тоді робити ці заяви гучні?
показати весь коментар
18.06.2024 08:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Любі забаганки. Все для людей.
показати весь коментар
18.06.2024 07:58 Відповісти
Якщо окрім смартфону подобається тягати з собою ще паперові документи-нема питань.
P.S. Оновив додаток на андроїді-поки QR-коду не побачив.
показати весь коментар
18.06.2024 08:06 Відповісти
Умнічка )
показати весь коментар
18.06.2024 08:09 Відповісти
красавчик! Ты родом случайно не из московского режима? Из тебя получится отличный раб
показати весь коментар
18.06.2024 10:57 Відповісти
Свинокацапською раби і пишуть.
показати весь коментар
18.06.2024 13:39 Відповісти
Все як буба обіцяв - держава в смартфоні.
Хто ще скаже що найкращий президент світу не виконує обіцянки?
показати весь коментар
18.06.2024 08:15 Відповісти
А що поганого тут?
показати весь коментар
18.06.2024 08:29 Відповісти
Зазначається, що наразі нововведення є на IOS, але має з'явитися й на Anroid.

Якщо анонсуєте щось, то робіть одразу на ОБОХ платформах. Шо це за брєд, коли на iOS працює, а на андроїді ні??? Навіщо тоді робити ці заяви гучні?
показати весь коментар
18.06.2024 08:05 Відповісти
На сторінці цієї Чорногоренко люди з андроїдами скаржаться, що у них QR-коду немає. Воно і не дивно. У Google Play висить версія 1.0.8. Останнє оновлення 16 червня.
показати весь коментар
18.06.2024 08:48 Відповісти
Мда... Додаток на андроїді взагалі, можна сказати, голий. Нічого немає. Якесь куце меню та одна опція у налаштуваннях:

показати весь коментар
18.06.2024 08:53 Відповісти
у вас не преміум-версія
показати весь коментар
18.06.2024 11:12 Відповісти
Неправда Ваша. У мене все чесно куплене:

показати весь коментар
18.06.2024 12:00 Відповісти
показати весь коментар
18.06.2024 14:22 Відповісти
кряк від Razor911?
показати весь коментар
18.06.2024 20:28 Відповісти
То для ПК. На андроїді Balatan
показати весь коментар
19.06.2024 05:10 Відповісти
Бо куар код не для ніщебродів, а для поважних панів на абонементі
показати весь коментар
18.06.2024 10:43 Відповісти
куар для непридатних,
а у панів "корочки"... як завжди й було
показати весь коментар
18.06.2024 20:30 Відповісти
Костянтин Корсун вказав на те, що "Резерв+" створено на основі освітнього застосунку "Мрія". Крім того, користувачам пропонують звертатися в техпідтримку через Telegram. На думку експерта, застосунок випускали поспіхом, щоб встигнути до дня набуття чинності. Тому функціональність "Резерв+" не була готова. Наприклад, приблизна кількість військовозобов'язаних була зрозуміла, і можна було розрахувати навантаження на застосунок.

"З точки зору кібербезпеки, з точки зору захисту персональних даних - це катастрофа, - вважає експерт. - "Те, що дуже швидко робиться, ніколи не буває якісним. Кожен із нас прекрасно знає це правило".
показати весь коментар
18.06.2024 08:06 Відповісти
Не сцися так, зжери сосику і помовч.
показати весь коментар
18.06.2024 11:25 Відповісти
та я бачу ви "поважний" у вас кіпа підлизників (підписників), але він аргументовано,
а ви ні. Взагалі нічим свою кулінарну позицію не аргументували
показати весь коментар
18.06.2024 20:25 Відповісти
Що я повинен аргументувати кацапським випердкам? Я в резерві зареструвався, все працює.
показати весь коментар
18.06.2024 20:33 Відповісти
так мова була не про вашу "реєстрацію", а ви втикаєтесь до питань "кібербезпеки"
показати весь коментар
18.06.2024 20:38 Відповісти
І чим мені загрожує кіберкацапа, пуйлол надішле термінатора з майбутнього? Тим паче чого тому алику боятися в Саратові?
показати весь коментар
18.06.2024 20:43 Відповісти
про саратов, то "припущення", чи ви все-таки розумієтесь на кібербезпеці? це сарказм
показати весь коментар
18.06.2024 20:49 Відповісти
а знаєте, ще хто гучніше усіх кричить "кацап,кацап!", ану здогадайтесь...
показати весь коментар
18.06.2024 20:39 Відповісти
Резерв допоможе рашiстам визнати Резерв з адресами ....
показати весь коментар
18.06.2024 08:09 Відповісти
Та бази даних давно вже в кацапів. І що? Чим це їм поможе?
показати весь коментар
18.06.2024 09:48 Відповісти
Як завжди збрехали! Немає нічого на Андроїд і близько.
показати весь коментар
18.06.2024 08:12 Відповісти
Вони для яблочників спочатку роблять все. Ну бо самі айфонами та айпедами користуються. А всімз відроїдами в останню чергу...
показати весь коментар
18.06.2024 08:18 Відповісти
Помітив, що після початку цієї примусової "цифровізації" частіше стали дзвонити аферисти типу "вашу картку заблоковано".
показати весь коментар
18.06.2024 08:13 Відповісти
поставте Фільтр Дзвінків, уже рік користуюсь він автоматично блочить весь спам і аферистів
показати весь коментар
18.06.2024 08:19 Відповісти
На Андроїді нічого не змінилося
показати весь коментар
18.06.2024 08:24 Відповісти
Ви зовсім перевіряючих ніщебродами вважаєте. Вони андроїдом не користуються
показати весь коментар
18.06.2024 08:38 Відповісти
Не треба перейматися. Зара кодера випустять з відомого місця і допише. Бо вчора встиг тіко на ios.
показати весь коментар
18.06.2024 08:32 Відповісти
А яким державним актом визначено статус додатку "Резерв+"? З якого дива він стає аналогом паперового документу? Де це визначено, окрім словесів чиновників, експертів і блогерів різного штибу?

PS: "закон про мобілізацію" не канає - там про електронний кабінет мова йде, а про додаток "Резерв+" - ані слова.
показати весь коментар
18.06.2024 09:30 Відповісти
Але ж скільки людей про це зададуться питанням? Процентів п'ять максимум? Простір для маневру не обмежено майже нічим. Додаток e-раб буде наступним поколінням, вживити імплант у мозок, на нього вствновити додаток, зробити частиною ОС, що поєднає дію, резерв+ інші і зможе ще й дистанційно бити током. як бонус.
показати весь коментар
18.06.2024 10:34 Відповісти
На 10.00 немає оновлення в плеймаркеті. Перед тим як печатать новину - перевіряйте.
показати весь коментар
18.06.2024 10:00 Відповісти
в Апсторі подивіться!
Перед тим як писати, уважно читайте
показати весь коментар
18.06.2024 11:14 Відповісти
Плеймаркет тупить. На неофіційних дзеркалах вже лежить версія 1.1.0 з оновленим функціоналом:

https://apkpure.net/ru/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2/ua.gov.reserveplus/download

Звісно, можна почекати офіційної, якщо стрьомно качати звідти...
показати весь коментар
18.06.2024 12:55 Відповісти
Не витримав і завантажив версію 1.1.0 з неофіційного дзеркала. Ось що змінилося в інтерфейсі:

показати весь коментар
18.06.2024 13:23 Відповісти
Отже як отримати QR-код:

1) оновлюємо дані
2) обираємо пункт "Завантажити PDF"
3) самі собі надсилаємо згенерований документ на пошту
4) відкриваємо PDF і маємо ось таке:

показати весь коментар
18.06.2024 13:27 Відповісти
Цікавий нюанс: QR-код з PDF-документу НЕ СКАНУЄТЬСЯ камерою вашого телефону. Зробити це можна лише за допомогою сканера Резерв+. Тиснете на кнопку "Сканувати документ", скануєте і бачите інформацію з PDF у додатку.
показати весь коментар
18.06.2024 13:31 Відповісти
Щоб побачити меню з пунктом "Завантажити PDF", треба натиснути на помаранчову кнопку (див. вище)
показати весь коментар
18.06.2024 13:36 Відповісти