9580 відвідувачів онлайн
4 219 17

Російський дипломат у Швейцарії намагався придбати зброю незадовго до Глобального саміту миру

Дипломат РФ намагався придбати зброю незадовго до Саміту миру

За кілька тижнів до Глобального саміту миру співробітник посольства РФ у Швейцарії намагався придбати зброю.

Про це пише видання Tages-Anzeiger, передає Цензор.НЕТ.

Спецслужби розповіли, що агент РФ працював дипломатом у Берні. Чоловік намагався придбати зброю та небезпечні речовини в кількох місцях Швейцарії. 

Швейцарсько-німецький торговець зброєю розповів, що той відвідував його магазин, але нічого не купив.

Правоохоронці провели кілька обшуків. Проте наразі невідомо, чи когось арештували.

Попри те, що дипломат користується імунітетом, Генпрокуратура звернулася до Федерального департаменту закордонних справ із проханням зняти його, а до Федеральної ради - дозволити розпочати кримінальне провадження.

За даними видання, дипломат РФ вже залишив територію Швейцарії.

Топ коментарі
+5
Втопили би краще десь у Женевському озері ...
показати весь коментар
18.06.2024 16:52 Відповісти
+4
На бубочку покушение небойсь готовил ?
показати весь коментар
18.06.2024 16:47 Відповісти
+3
З рашистським лайном, що мімікрує по світу під різними прапорами і не лише у спорті, так і треба себе вести.
показати весь коментар
18.06.2024 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На бубочку покушение небойсь готовил ?
показати весь коментар
18.06.2024 16:47 Відповісти
Бєрі више!
показати весь коментар
18.06.2024 16:48 Відповісти
на єрмака?
показати весь коментар
18.06.2024 16:55 Відповісти
Тссс! "На-таво-каторава-ніззя-називать"!
показати весь коментар
18.06.2024 16:58 Відповісти
чергова чеченська ДРГ ?
та бубачка їх як сьомки щьолкаєт
показати весь коментар
18.06.2024 18:50 Відповісти
Пєтров чи Баширов?😆
показати весь коментар
18.06.2024 16:51 Відповісти
мішкін. Просто швейарські спецслужби легко наїбати просто за допомогою парика та накладної бороди.
показати весь коментар
18.06.2024 16:55 Відповісти
Втопили би краще десь у Женевському озері ...
показати весь коментар
18.06.2024 16:52 Відповісти
urku treba suditi - ta vypereti nah*i na rodni bolota - dļa profilaktiki
показати весь коментар
18.06.2024 16:52 Відповісти
Попри те, що дипломат користується імунітетом, Генпрокуратура звернулася до Федерального департаменту закордонних справ із проханням зняти його, а до Федеральної ради - дозволити розпочати кримінальне провадження.
Ти ба, що це в лісі здохло?
показати весь коментар
18.06.2024 16:53 Відповісти
З рашистським лайном, що мімікрує по світу під різними прапорами і не лише у спорті, так і треба себе вести.
показати весь коментар
18.06.2024 16:54 Відповісти
А шо шукав? СВД?
показати весь коментар
18.06.2024 17:00 Відповісти
Ну вез большую партию наркоты, а самолёт не предоставили, вот и надо было охрану организовать
показати весь коментар
18.06.2024 17:02 Відповісти
Фу-у, обошлось...аж пот прошиб.
показати весь коментар
18.06.2024 17:04 Відповісти
відвідав магазин, але нічого не купив...
відвідав туалет, але не посрав
тупа новина
показати весь коментар
18.06.2024 21:56 Відповісти
Напевно хтів ішака застрілити.
показати весь коментар
18.06.2024 22:31 Відповісти