8043 відвідувача онлайн
3 213 20

Користувачі "Резерв+" отримали вже понад 500 тис. військово-облікових документів, - Міноборони

застосунок Резерв+

У мобільному застосунку "Резерв+" користувачі отримали вже понад 500 000 військово-облікових документів.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко, передає Цензор.НЕТ.

"Понад 500 000 військово-облікових документів отримали користувачі Резерв+. Це майже третина від усіх оновлень даних у застосунку. Уявімо, скільки часу оформлення цих документів зайняло б у ТЦК?", - зазначила Черногоренко.

Вона також нагадала, що отримати військово-обліковий документ зараз можна у декілька кліків. Це можна зробити зі 176 країн світу.

Раніше повідомлялося, що до кінця цього тижня у додаток "Резерв+" будуть завантажені дані щодо бронювання військовозобов'язаних. 

Топ коментарі
+8
ХТО ВОЛОДІЄ "РЕЗЕРВ+"?!
Хто написав застосунок?
Кому доступна БАЗА?
На всі ці питання МінОборони НЕ ЗМОГЛО ДАТИ ВІДПОВІДЬ!
показати весь коментар
19.06.2024 12:14 Відповісти
+6
Залежно від того, ретроградний Меркурій чи нє
показати весь коментар
19.06.2024 12:00 Відповісти
+5

Тому не дивуйтесь, коли працівники ТЦК скажуть "нічого не знаємо про документи у Резерв+".
показати весь коментар
19.06.2024 11:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
19.06.2024 11:42 Відповісти
Вкладка: "Виправити дані онлайн" -> Дані не знайдено -> Опишіть ситуацію

Это стеб наверное такой? Данные, блд, не не найдены, нету меня в реестре Оберег, что тут описывать. Что эти дблбы не оцифровали мое личное дело? Так это я еще должен за это переживать. А потом, что штраф если я не прийду? Я через телефон пытался, и в ЦНАПе был. А стоять щас в очередях я не собераюсь, есть вытяг из ЦНАПа, что приходил - БУДЕМ СУДИТЬСЯ короче
показати весь коментар
19.06.2024 11:47 Відповісти
Так ти ж казав, що тобі не потрібно там реєструватись? Дітям і списаним воно не потрібне
показати весь коментар
19.06.2024 11:50 Відповісти
У меня так-то бронь, но лишний раз посещать эту богодельню не планирую в очередях стоять не собираюсь. Да ив вообще мало ли что-то пойдет не так : ну эпилепсия там или по беспределу сразу баявую дадут. Есть вариант взять электро-болгарку в рюкзак и если какой форс-мажер, то просто спилить замок на воротах на курилке
показати весь коментар
19.06.2024 11:54 Відповісти
Дуже гарну справу зробили. Приємно бачити, як вся ухилянська срань хвилюється, бо весь цей час ховалася, на їх думку, нехай хтось інший помирає за них.
показати весь коментар
19.06.2024 11:51 Відповісти

Тому не дивуйтесь, коли працівники ТЦК скажуть "нічого не знаємо про документи у Резерв+".
показати весь коментар
19.06.2024 11:55 Відповісти
У меня бронь на бумаге, но в реестре оберег меня нет.
Вопрос знатокам: по мнению ТЦКунов у меня бронь есть или нет?
показати весь коментар
19.06.2024 11:59 Відповісти
Залежно від того, ретроградний Меркурій чи нє
показати весь коментар
19.06.2024 12:00 Відповісти
Все залежить від суми.
Як ми переконались в Одесі, бронь - ще не гарантія непризову.
показати весь коментар
19.06.2024 12:02 Відповісти
ХТО ВОЛОДІЄ "РЕЗЕРВ+"?!
Хто написав застосунок?
Кому доступна БАЗА?
На всі ці питання МінОборони НЕ ЗМОГЛО ДАТИ ВІДПОВІДЬ!
показати весь коментар
19.06.2024 12:14 Відповісти
Кріпаків це цікавити не має.
показати весь коментар
19.06.2024 12:15 Відповісти
Є сильна підозра, що всі ці бази напряму ЗЛИВАЮТЬСЯ до ФСБ.
показати весь коментар
19.06.2024 12:15 Відповісти
Тю..тільки підозри? В нас все зливають до фсб...
показати весь коментар
19.06.2024 12:19 Відповісти
У Штатах також!, скрізь! Бріти, Німці, Французи, скрізь Марина одні довбойоби, так??, у Британській розвідці, у ЦРУ--одні Лохи,!, так??? тіки на цензорі всі усе знають, хто у нас, та що, кому зливають!, ну це вибач--******* якийсь!(,
показати весь коментар
19.06.2024 12:44 Відповісти
Та не хвилюйтесь! Судячи з манери написання тексту, застосування розділових знаків - на ВЛК психіатра не пройдете.
показати весь коментар
19.06.2024 13:47 Відповісти
Більш до своєї маячні вам додати немає чого??,
показати весь коментар
19.06.2024 14:35 Відповісти
То для тебе маячня. А так - нема чого добавити, все сказано.
показати весь коментар
19.06.2024 14:51 Відповісти
ой вай вай... Горе то яке. Тепер кацапи знають, що мій брат їх знищував на рапірі. Ужос - так це тепер він не зможе поїхати до моколоти в гості? Бідні москалі, поки у нас не було Резерв+, вони 100% не мали інфи про усе.
показати весь коментар
19.06.2024 12:31 Відповісти
це той Резерв про який відсутні згадки в НПА? то чудово, можна ще в якомусь громадському туалеті на стіні список вести
показати весь коментар
19.06.2024 13:12 Відповісти
Не видіться на ці додатки, це все лохотрон! Дивилася адвоката Болтика, там все він вам пояснить!
показати весь коментар
19.06.2024 18:18 Відповісти