5985 відвідувачів онлайн
2 200 4

Ворог атакував енергетичний об’єкт у центральному регіоні, пошкоджено обладнання, - Міненерго

Ворог ударив по енергооб'єкту

Вночі, 19 червня 2024 року, ворог атакував енергетичний об’єкт у центральному регіоні нашої країни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міненерго.

Як зазначається, є пошкоджене обладнання. На місце викликано ДСНС та поліцію.

Львівській області внаслідок нічного ворожого удару пошкоджено повітряні лінії та електричне обладнання. Знеструмлено 285 точок обліку. Тривають відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.

Також Міненерго нагадує, що через дефіцит в енергосистемі, який є наслідком масованих російських атак, графіки погодинних відключень застосовуються сьогодні з 0:00 до 24:00. У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.

Завантаження...