9273 відвідувача онлайн
9 051 20

Аргентина не буде постачати зброю Україні

аргентина

Уряд Аргентини виключив можливість відправки озброєння в Україну, але пообіцяв гуманітарну та логістичну допомогу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  повідомляє Todo Noticias із посиланням на прессекретаря  президента Аргентини Мануеля Адорні.

Наголошується, що Аргентина не втручатиметься в конфлікт у жодному вигляді. Президент Аргентини Хав'єр Мілей висловлював підтримку українському президенту Володимиру Зеленському, що викликало різку реакцію Кремля.

Росія висловлювала "глибоке розчарування та стурбованість" останніми діями Мілея та застерегла від можливого відправлення військової допомоги Україні. При цьому представник Мілея зазначив, що Україні буде запропоновано гуманітарну та логістичну підтримку.

Російський посол в Аргентині Дмитро Феоктистів заявив, що такі дії будуть розцінені як ворожі проти  Росії. Також дипломат засудив приєднання Аргентини до Контактної групи з питань оборони України.

Топ коментарі
+15
Справа у тому, шо окремі представники України наносять велику шкоду державіта народу. Ось на кшталт найвЯлічайшага, його 5 - 6 менеджерів з главзавгоспом - ларьочником дЕрьмаком, Слугами народу тощо.
показати весь коментар
20.06.2024 08:00 Відповісти
+11
Так так, внутрішні, але вони дуже нам виходять боком завнішно. Тому оце внутрішне, ZEелене та смердяще гівном, краще сіділо б вдома та не відкривало б свого поганого рота назовні.
показати весь коментар
20.06.2024 08:16 Відповісти
+8
Зверніть увагу що там написано далі:"він висовив підтримку зеленському"???Зауважте не народу України.В нас що вся Україна це-зеленський?Це все що треба знати про цього мілея.Такий же істерічний "презідент з народу"(так-току,соц.сетей),обраний аргентинцями.Почавши "махати шаблею-бензопилой"-"реформувати" економіку,що вже через півроку отримав протести.Тіки не кажіть про леваків,та усякий бред.
показати весь коментар
20.06.2024 07:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бояться рашки? - нігуя собі - чи не хочуть помагати і прикриваються рашкою?
показати весь коментар
20.06.2024 07:27 Відповісти
А как же присоединение к "Раммштайну" и рассказы про то что передали Украине вертолеты? Или после "саммита" что то пошло не так?
показати весь коментар
20.06.2024 07:32 Відповісти
Нарвався на бикування найвеличнішого? Буває. Даремно,виходить,подолав півсвіту.
показати весь коментар
20.06.2024 07:34 Відповісти
Ты бы молчал бы, быкователь речь об Украине идёт, а не отдельных ее представителях
показати весь коментар
20.06.2024 07:48 Відповісти
Справа у тому, шо окремі представники України наносять велику шкоду державіта народу. Ось на кшталт найвЯлічайшага, його 5 - 6 менеджерів з главзавгоспом - ларьочником дЕрьмаком, Слугами народу тощо.
показати весь коментар
20.06.2024 08:00 Відповісти
Это наши внутренние проблемы, и они идут ещё от Кучмы, нами правят не слуги народа, а представители кланов. А этим нужна только нажива, ведь свое будущее в Украине они не видят
показати весь коментар
20.06.2024 08:08 Відповісти
Так так, внутрішні, але вони дуже нам виходять боком завнішно. Тому оце внутрішне, ZEелене та смердяще гівном, краще сіділо б вдома та не відкривало б свого поганого рота назовні.
показати весь коментар
20.06.2024 08:16 Відповісти
Оці "внутренние проблемы" представляють Україну на світовому рівні, якщо ви не помітили.
показати весь коментар
20.06.2024 10:23 Відповісти
Далеку подорож здійснив ? Та й сиди там потихеньку .
показати весь коментар
20.06.2024 07:55 Відповісти
А посол так прямо и сказал, деньги получили, так выполняйте заказ. Ведь чем бы ещё рашка могла пугать Аргентину. Не своим вЯликим слотом
показати весь коментар
20.06.2024 07:51 Відповісти
Зверніть увагу що там написано далі:"він висовив підтримку зеленському"???Зауважте не народу України.В нас що вся Україна це-зеленський?Це все що треба знати про цього мілея.Такий же істерічний "презідент з народу"(так-току,соц.сетей),обраний аргентинцями.Почавши "махати шаблею-бензопилой"-"реформувати" економіку,що вже через півроку отримав протести.Тіки не кажіть про леваків,та усякий бред.
показати весь коментар
20.06.2024 07:55 Відповісти
Самі друзі кругом, що перевернуть небо й землю
показати весь коментар
20.06.2024 07:56 Відповісти
Зеленський нагородив президента Аргентини орденом Свободи.

Віддай орден Свободи!
показати весь коментар
20.06.2024 08:05 Відповісти
А Ху..ло деньгами, разницу ощущаешь
показати весь коментар
20.06.2024 08:09 Відповісти
Отже нагородив за щось інше. Можливо, за приховування накраденого в Україні, можливо, щоб отримати можливість для евакуації з награбованим.
показати весь коментар
20.06.2024 08:12 Відповісти
Та нехай вже на Фолкленди постачають !
показати весь коментар
20.06.2024 08:11 Відповісти
Ми розуміємо! Фолкленди поруч….
Дякуємо!Як не заплакали, то хоть СКРИВИЛИСЯ!!
показати весь коментар
20.06.2024 08:17 Відповісти
Воюватимемо без аргентинських балістичних ракет.
І без аргентинських винищувачів покоління 7+.
показати весь коментар
20.06.2024 08:59 Відповісти
Даже и не знаю (так навскидку) чем Аргентина могла бы помочь. У них говядина отличная. Пусть поставляют.
показати весь коментар
20.06.2024 10:18 Відповісти