4142 відвідувача онлайн
4 244 60

Мобілізувати всіх правоохоронців наразі неможливо. У Нацполіції служать 17 тисяч осіб, які не досягли 25 років, - Клименко

Мобілізація правоохоронців

Підрозділи, які беруть безпосередню участь у бойових діях, наразі становлять понад 6 000 поліцейських. Частину правоохоронців неможливо відправити на фронт, бо вони не досягли мобілізаційного віку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це глава МВС Ігор Клименко заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"На сьогодні поліцейські виконують свої функції безпосередньо в областях, на території яких ведуться бойові дії − це 25 тисяч − Чернігівська, Сумська, Харківська, Донецька, Херсонська і так далі. Підрозділи, які додатково придані до ДПСУ на охорону в тому чисті й північного кордону з Білоруссю − ще 5 тисяч осіб", - розповів він.

Також, за його словами, наразі формуються бойові бригади, які підсилять Сили оборони найближчим часом.

Близько 50% поліцейських Нацполіції на сьогодні будуть задіяні або безпосередньо у бойових діях, або в обслуговані території − евакуації, документування воєнних злочинів, несення служби − в наближених до зони бойових дій районах", - зазначив Клименко.

Міністр розповів, що цього вдалося досягти, бо у МВС втричі скоротили відпочинок для поліцейських.

"Тобто навантаження на поліцію виросло десь у 2,5 -3 рази й воно буде рости, бо в нас є виклики. В нас є виклики на кордоні, бо 25 тисяч прикордонників також знаходяться у зоні бойових дій і безпосередньо беруть участь у бойових діях і їх треба підсилювати", - додав Клименко.

Топ коментарі
+25
Тупа відмазка, не зараховано. Як попивали кавусічку "дуже втомлені", так попивають. Може досить брехати, а варто порівняти кількість поліцаїв у нас і в розвинутих країнах? При тому, що я б не сказав, що в нас аж такий незаконослухняний народ! Забагато розплодилось у нас лівоохоронців, контролерів та інших дєрьмоїдів, як на мене... От особисто я користі від всіє цієї бюджетної шобли не відчуваю ЗОВСІМ!
показати весь коментар
21.06.2024 11:19 Відповісти
+12
щось дуже багато цього татарівського дуполиза на сторінках.
показати весь коментар
21.06.2024 11:16 Відповісти
+12
Та ми в курсі що поліція воює лише з беззбройними громадянами на боці слуг урода.
показати весь коментар
21.06.2024 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та за всіх мова і не йде!
показати весь коментар
21.06.2024 11:15 Відповісти
щось дуже багато цього татарівського дуполиза на сторінках.
показати весь коментар
21.06.2024 11:16 Відповісти
Ну так дупа ж підпікає. Суспільство незадоволене безпідставністю бронювання "мусорні" з якої толку-нуль цілих,хрін десятих.
показати весь коментар
21.06.2024 11:31 Відповісти
Тупа відмазка, не зараховано. Як попивали кавусічку "дуже втомлені", так попивають. Може досить брехати, а варто порівняти кількість поліцаїв у нас і в розвинутих країнах? При тому, що я б не сказав, що в нас аж такий незаконослухняний народ! Забагато розплодилось у нас лівоохоронців, контролерів та інших дєрьмоїдів, як на мене... От особисто я користі від всіє цієї бюджетної шобли не відчуваю ЗОВСІМ!
показати весь коментар
21.06.2024 11:19 Відповісти
Як ви хочете відчувати користь від карного розшуку?
Какая вам лично нужна польза от ГАИ?
Ехать попереду дорогу освобождать?
показати весь коментар
21.06.2024 16:11 Відповісти
"Какаялично"? Єхай додому, какцап!
показати весь коментар
21.06.2024 17:28 Відповісти
Я живу на своїй, богом даний землі. По справі е що казати? Чі ви попі...пи вийшли?
показати весь коментар
21.06.2024 18:29 Відповісти
Частину правоохоронців неможливо відправити на фронт, бо вони не досягли мобілізаційного віку.

Так они же могут стать "добровольцами", написать заявление добровольно-принудительно...
показати весь коментар
21.06.2024 11:19 Відповісти
В таком возрасте они только бабок в переходах могут гонять,да и то толпою
показати весь коментар
21.06.2024 11:22 Відповісти
Точно. Для фронту ти починаєш бути готовий приблизно до 50 років. А ближче до 60, то самий розквіт для чоловіків, щоб бути в штурмовій бригаді та військовій розвідці
показати весь коментар
21.06.2024 11:35 Відповісти
В Дніпрі вже писали. Трохи до бунту не дійшло.Це ж не "точки" з наркоманами кришувати.
показати весь коментар
21.06.2024 11:25 Відповісти
Нафіга? Хай в поліції і залишаються. А от 100 000 + їх старших товаришів хай служать по ротації.
показати весь коментар
21.06.2024 11:26 Відповісти
Да пусть остаются. Это я написал просто как вариант решения "проблемы")
показати весь коментар
21.06.2024 11:37 Відповісти
До 25 років - ще не можуть. Після - не можуть вже
показати весь коментар
21.06.2024 12:16 Відповісти
Тут вже написали)))

https://www.youtube.com/watch?v=UTZsmLX41BM
показати весь коментар
21.06.2024 11:27 Відповісти
Та ми в курсі що поліція воює лише з беззбройними громадянами на боці слуг урода.
показати весь коментар
21.06.2024 11:20 Відповісти
в мене знайомий поліцейський отримав вже поранення і в осени знову їх готують , в зону бойових дій. Так що не *****.
показати весь коментар
21.06.2024 11:25 Відповісти
Звичайно є поліцейські, які воюють. Це правда. Але їх відсоток досить малий. Більше того, те, що це ваш сусід чи ще хтось - не є репрезентативною вибіркою. Це як мені тут розповідав якийсь чувак, що всі його знайомі військові пенсіонери на фронті, хоча за офіційною статистикою таких 10% лише.
показати весь коментар
21.06.2024 11:28 Відповісти
Приблизно
- ви чого такі великі тарифи на електрику зробили?!
- не киздіть, у мене знайомий удома тесла, два кондиціонери, бойлери, купа техніки і навіть не помітив підвищення
показати весь коментар
21.06.2024 11:37 Відповісти
цитую "...поліція воює лише з беззбройними громадянами на боці слуг урода". Тут немає ніякої двозначності.
показати весь коментар
21.06.2024 11:43 Відповісти
Я за всіх поліцейських не кажу, але якби всі поліцейські працювали відповідально, то можливо б вони і не йшли на війну.
показати весь коментар
21.06.2024 11:45 Відповісти
Всі поліцейські , які в ЗСУ , пішли на фронт добровільно , тобто відмовилися від броні . Є і такі, але мало .
показати весь коментар
21.06.2024 11:48 Відповісти
До чого тут ЗСУ? Вони виконують завдання в зоні бойових дій зі своїми підрозділами в складі Поліції.
Поранення є ,а УБД немає. Тому теж не все так солодко.
показати весь коментар
21.06.2024 11:52 Відповісти
А , є і такі . А у мене два друга патрульні , з 2014 добровольцями воювали як всі . А ще є які добровільно написали заяви і зараз в ЗСУ на нулю .
показати весь коментар
21.06.2024 11:59 Відповісти
Служить бы рад, а воевать не очень
показати весь коментар
21.06.2024 11:20 Відповісти
Не знаю как в городах а в райцентрах полиция живет сама по себе а народ тоже,смотрю утром менты пьют кофе у магазина и исчезают,разве что иногда по центральным улицам патрульная машина без толку катается.
показати весь коментар
21.06.2024 11:21 Відповісти
Без толку они на катаются,это разведка
показати весь коментар
21.06.2024 11:23 Відповісти
Ну какой толк вам нужен?
Сторож месяцами, годами по ночам груши околачивает. Где с него толк?
Пожарные, бока пролежали. Сколько не хожу лично пожара не видел. Какой толк с пожарных?
показати весь коментар
21.06.2024 16:16 Відповісти
серьезній довод!!!
показати весь коментар
21.06.2024 11:22 Відповісти
В Індії також є каста "недоторканих" і хоч вона має інше значення, в Україні до неї можна сміливо віднести поліцаїв, депутангів та іншу наволоч, від якої користі нуль, але вони "держслужбовці" - тобто паразити, котрі нічого не створюють, а живуть працею інших!
показати весь коментар
21.06.2024 11:23 Відповісти
Ошейник всё равно что портфель.
показати весь коментар
21.06.2024 13:04 Відповісти
Судячи з того як Клименко розпинається,зешобла починає здогадуватися про відношення народу до так званих "правоохоронців".
показати весь коментар
21.06.2024 11:23 Відповісти
Хтось пропонував мобілізувати ВСІХ поліцейських??
показати весь коментар
21.06.2024 11:23 Відповісти
Как говорится, желаю, чтобы все!
показати весь коментар
21.06.2024 13:05 Відповісти
Часом ходжу на рибалку через сквер то часто бачу під деревами поліцаїв з машиною-напевне їжачків патрулюють
показати весь коментар
21.06.2024 11:24 Відповісти
бачили ми цих "малолєток" які в Дніпрі руки крутять захищаючи типків в балаклавах
показати весь коментар
21.06.2024 11:24 Відповісти
Да і вони мабуть ще діти тих які тільки досягли 45 річного віку, і на пенсії, їх також не треба мобілізовувати.
показати весь коментар
21.06.2024 11:29 Відповісти
А що, серед воїнів мало таких, що не досягли мобілізаційного віку?
Учора на судилищі над Червінським показали екіперованих бугайців, які готові були мотузити тих, хто прийшов підтримати патріота!
показати весь коментар
21.06.2024 11:31 Відповісти
Хіба ці хлопчики в трусиках не давали присягу на вірність народу України?
показати весь коментар
21.06.2024 11:33 Відповісти
Там еще интересное в его интервью есть. Типа полицию мобилизовать нельзя, они же воевать не умеет, стрелять по преступникам одно, а сидеть в окопах это же совсем другое...
показати весь коментар
21.06.2024 11:34 Відповісти
Частина території України окупована,а мусорів,прокурорів,судів стає все більше, все якісніше вони нас охороняють та служать нам.
Державний службовець повинен мати УБД!!!!!!
Десять!!!!років війни!!!
Вже всі могли показати як вони служать Державі.
показати весь коментар
21.06.2024 11:35 Відповісти
Правоохоронці призваны следить за порядком. Беспорядки их не интересуют!
показати весь коментар
21.06.2024 11:39 Відповісти
аха
показати весь коментар
21.06.2024 11:49 Відповісти
"У Нацполіції служать 17 тисяч осіб".. - вже мінус одна, яка в Одесі на морі не змогла захистити-врятувати навіть себе і втопилася..
показати весь коментар
21.06.2024 11:41 Відповісти
Відгодовані борови які ховаються в мусарні від мобілізації, садисти, вбивці, хабарники, подонки і брехуни.
показати весь коментар
21.06.2024 11:41 Відповісти
Звісно не всіх, як же міністр без світи, залишити 450 замів, не в порожньому ж залі проводити наради.
показати весь коментар
21.06.2024 11:42 Відповісти
Яка велика кількість проходить службу в правоохоронних органах. Якщо ми незалежна країна і держава має все своє, незалежне від ворога, то чому до цього часу правоохопронці заповнюють данні в базу на російській мові? Прізвище, ім'я та по батькові на російській мові, а решта інформації на українській. Для мене особисто не зрозуміло. Можливо керівництво на це не звертало увагу, а можливо спеціально заливають базу кацапською? Ще раз навіщо і для кого???
показати весь коментар
21.06.2024 11:55 Відповісти
А ті,що досягли 25 років де?
показати весь коментар
21.06.2024 11:59 Відповісти
23 річні мєнти виловлюють 55 річних дідів-ухилянтів! У них роботи по горло!
показати весь коментар
21.06.2024 12:02 Відповісти
Да ты что,а если они добровольно напишут рапорт о желании идти зашищать Родину? Все дело в воспитательной работе,если в полиции она на низком уровне,тогда министра нужно менять.
показати весь коментар
21.06.2024 12:12 Відповісти
Тобто платники податків все життя утримують цих трутнів, та ще й мають за них і воювати?
показати весь коментар
21.06.2024 12:19 Відповісти
Всі мають по ротації пройти через бойові дії не залежно від віку, втому числі "борці з злочинами в сфері економіки", а ви оприлюдніть данні скильки правоохоронців перейшли на сторону ворога на окупованих теріторіях, де які райвідділи зрадили з 99% особового складу, так це буде шок для всіх як побачать відсоток зрадників, хоч думаю хто пройшов з правоохоронців справжнє АТО, а не на папірцях то і при окупації з 2022 року з числа воювавших правоохоронців зрадників мабуть не було.
показати весь коментар
21.06.2024 12:34 Відповісти
БІдняжки. 17 000 мусорів молодше 25 років... А віком 25 років і більше скільки мусорів? 233 000?
Ах да, хто же тоді буде водіїв кошмарити на дорогах, хто бабусь буде гоняти за торгівлю біля ринку... В зоні БД 25000 мусорів? О як. Біле мене мене мешкають мусора із Лисичанська і Сєвєродонецька. Слава їм, що не втікли! Добу кошмарять водіїв на блок-посту в безпечному місці, в 14 км від ЛБЗ, а дві доби бухають, стрес знімають. Це десь 20 мусорів на добу і 40 відпочивають дві доби. Чим інші мусора займаються - х.з., але по Куп'янську враження, що мусорів більше рази в три ніж військових і цивільних разом взятих.
А пенсіонеров МВС, уяких вік 45+ і які знаходяться у закритих списках мобілізувати теж не можна?
показати весь коментар
21.06.2024 12:39 Відповісти
Так ще мєнти куп"янські рибаків штрафують,за те,що єкранами рибу на Осколі ловлять! І це в прифронтовій зоні!
показати весь коментар
21.06.2024 13:20 Відповісти
та ну нафіг. мусора до 85ї статті не мають жодного відношення
показати весь коментар
21.06.2024 17:22 Відповісти
Судя по комментариям, ну очень наш народ уважает полицию. Такого можно было достичь только став настоящими мусорами.
показати весь коментар
21.06.2024 13:27 Відповісти
А ти судячи з коменту мусорок. Мусора заслуговують тільки те, що заслужили.
показати весь коментар
21.06.2024 17:24 Відповісти
Перебіжать до московитів як ті тисяча. що залишились на окупованих територіях і всими райвідділами перейшли на службу до пііідарів
показати весь коментар
21.06.2024 14:12 Відповісти
Держава покупає лояльність за рахунок залучення в службі не народу, а диктату.
показати весь коментар
21.06.2024 14:44 Відповісти