9996 відвідувачів онлайн
27 267 254

На Одещині одразу 47 чоловіків намагалися незаконно виїхати до Молдови, - журналіст Глагола. ФОТО

В Одеській області затримано 47 чоловіків, які намагалися незаконно виїхати з України до Молдови.

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні о 14:00 прикордонники спільно з СБУ, ДБР та підрозділом "ГрР" успішно провели спецоперацію на кордоні з Молдовою.

ухилянти затримані на Одещині

В районі Обжили (Україна) – Плоть (Молдова) виявили 5 транспортних засобів (4 мікроавтобуси і 1 супровідна машина). У цих авто були 47 людей, які намагалися незаконно перетнути кордон, та 7 організаторів. 

Зараз тривають слідчі дії та пошуки інших причетних до цього каналу. Як правило, за кожного чоловіка, якого планують переправити організатори беруть від 5 до 10 тисяч доларів", - написав журналіст.

Топ коментарі
+45
А от журналіст Віталій Глагола не ухилянт - він "героїчно" боронить країну знімаючи втікачів на західних кордонах. У нього все чудово - гарна зарплата, бронь від мобілізації і війна його не стосується, так само, як і не менш "героїчних" захисників західних кордонів, які скромно ховають обличчя, аби раптом, ніхто не дізнався, як ці "герої" воюють.
показати весь коментар
22.06.2024 02:08 Відповісти
+29
а ще хтось в тому сумнівався ??? генетичні совки, діти, внуки нквдистів на ніщо окрім совка більше не здатні !!!




показати весь коментар
22.06.2024 03:35 Відповісти
+28
Судячи з того,що західні кордони краще охороняються і більш захищені чим східні, та й автівки,пікапи для спец служб закупляє держава нові, а для ЗСУ волонтери старий мотлох, то можна подумати, що прості цивільні, більші вороги чим кацапня... Та навіть у кацапів,кордони не закриті, людей ніхто не викрадає... То ми точно не в окупаціїї?
показати весь коментар
22.06.2024 03:46 Відповісти

Завантаження...