10896 відвідувачів онлайн
5 616 23

У додатку "Резерв+" з’являться рекрутинг, навчання та електронне скерування на ВЛК, - Міноборони

Резерв+

У застосунку "Резерв+" найближчим часом з'являться нові функції. Вже можна дистанційно виправити дані, не здійснюючи візиту до ТЦК та СП.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в  інтерв'ю NV розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

"Надалі ми плануємо додати можливість отримати електронне скерування на проходження ВЛК, запровадити онлайн-рекрутинг, щоб людина могла подавати своє резюме через додаток до тієї військової частини, яка безпосередньо її цікавить, працювати з тим командиром, з яким вона відчуває себе максимально впевненою та ефективною", - заявила Черногоренко.

Також, за її словами, до Резерв+ буде додано навчання для військовозобов'язаних. Заступниця міністра оборони пояснила, що до застосунку хочуть додати всю необхідну інформацію, яка буде корисною людині, щоб підготуватися до служби в лавах ЗСУ.

"Там будуть відеоуроки, тести, потім сертифікати. Фактично вся цифрова команда Міністерства оборони планує створити повністю електронний ТЦК та СП, щоб взаємодія громадянина з цими органами в більшості випадків відбувалася виключно за допомогою смартфону", - додала вона.

Нагадаємо, у мобільному застосунку "Резерв+" користувачі отримали вже понад 500 000 військово-облікових документів.

Топ коментарі
+17
яким законом України затверджено комунікацію з ЗСУ через цей застосунок?
яким законом України затверджено "електронне скерування на проходження ВЛК"?
МО вирішило стати законодавчім органом?
показати весь коментар
22.06.2024 08:23 Відповісти
+10
показати весь коментар
22.06.2024 08:21 Відповісти
+10
А так же на етом сайте вы найдете ссылки на ТЦКшников и пограничников которые за соответствующую плату предоставляют услуги по выезду за границу.
показати весь коментар
22.06.2024 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
22.06.2024 08:21 Відповісти
Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування при виконанні посадових обов'язків повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

ця Чорногоренко - вона хто така? вона державний посадовець? Міністерство оборони - це державна організація чи приватне підприємство? Чорногоренко розуміє що вона вчиняє незаконні дії? В цій країні є правоохоронні органи, які керуються Законами України чи всі чекають на вказівки з офісу прєзєдєнта?

Це, пля, країна чи ларьок?
показати весь коментар
22.06.2024 08:54 Відповісти
Якщо країною править клован - то цирк..
показати весь коментар
22.06.2024 09:17 Відповісти
це точно!
таке враження, що ВРУ дало картбланш всім робити так, як їм зручно не чекаючи на законні підстави!
це шо, пля, за електронна база? якими нормативними актами вона затвредженна та розроблена? шо це за "Фактично вся цифрова команда Міністерства оборони планує створити повністю електронний ТЦК та СП" - це говорить державний службовець, чи прибиральниця баба Клава, яка вирішила "всією командою не мити підлогу бо і так натоптають"?

працівники тцк та сп в курсі що їх скоро замінять на електронників? 😂🤣
показати весь коментар
22.06.2024 09:21 Відповісти
Він давно вже сказав, що конституція на паузі.
показати весь коментар
22.06.2024 10:00 Відповісти
Конституція у клоуна замість піаніно.
показати весь коментар
22.06.2024 14:08 Відповісти
"Там будуть відеоуроки, тести, потім сертифікати"
що я тільки що прочитав? як це розуміти? навчання по відосікам? так є ютюб. просто посилання на ютюб канал розмістіть в резерв+ та й все.
показати весь коментар
22.06.2024 08:22 Відповісти
Це щоб в "учебку" не їздити.
показати весь коментар
22.06.2024 08:48 Відповісти
"відосікі"? інструкцію від калашмата викладуь електронну і вуаля ти вже "воєн".
показати весь коментар
22.06.2024 09:09 Відповісти
А ще там можна буде на права здавати - пограв в якусь ігруліну - і електронні права відразу в Дію вантажать..
показати весь коментар
22.06.2024 09:35 Відповісти
яким законом України затверджено комунікацію з ЗСУ через цей застосунок?
яким законом України затверджено "електронне скерування на проходження ВЛК"?
МО вирішило стати законодавчім органом?
показати весь коментар
22.06.2024 08:23 Відповісти
ой, всьо. нема про шо з тобою сперечатись
показати весь коментар
22.06.2024 08:30 Відповісти
А так же на етом сайте вы найдете ссылки на ТЦКшников и пограничников которые за соответствующую плату предоставляют услуги по выезду за границу.
показати весь коментар
22.06.2024 08:46 Відповісти
Нажав на кнопку - і ти в окопі )
показати весь коментар
22.06.2024 08:50 Відповісти
Очень интересное приложение (Sarkasmus). Ну я установил, обновил и удалил.
показати весь коментар
22.06.2024 09:57 Відповісти
Я живу и учусь в Германии (в Украине я уже выписан из квартиры), поэтому для меня было важно указать, что я живу не в Украине. Я это указал. Приложение удалил, ибо оно не имеет смысла для меня.
показати весь коментар
26.06.2024 08:19 Відповісти
Аххах... Хом'ячкам казали внесіть свої дані самостійно. Просто ми десятиріччями отримували з бюджету гроші, а як війна, виявилось що усі бази людей просрані. І весь цей час ніхто нічого не робив. Хом'ячки із задоволенням погодились. А теперь їм кажуть, дуже добре хлопці, а тепер чекайте на наплавлення до ВЛК, за відказ від якого вже кримінальна відповідальність)))) Клас.
показати весь коментар
22.06.2024 10:09 Відповісти
пям,ятається якась гундоса повіяказала про незмінні тарифи до кінця війни вірю всьому, що п..ть цей уй..к тап його посіпаки
показати весь коментар
22.06.2024 11:00 Відповісти
Хочу подивитися на рила ухилянтів ( в народі " срань " ) після 16 липня.
показати весь коментар
22.06.2024 12:26 Відповісти
А своє рило (в народі "є#ало") нехочеш показати?
показати весь коментар
12.07.2024 20:12 Відповісти