23 червня графіки відключень застосовуватимуться із 19:00, - "Укренерго"

Завтра, 23 червня, графіки погодинних відключень застосовуватимуться з 19:00 до 23:00.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в "Укренерго".
Як зазначається, всі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень лише ввечері, з 19:00 до 23:00.
Причиною цього в "Укренерго" називають зниження споживання у вихідний день.
"При зміні ситуації в енергосистемі про застосування заходів обмеження споживання буде повідомлено додатково", - йдеться в повідомленні.