11444 відвідувача онлайн
56 676 185

Начальник штабу "Азову" Кротевич написав до ДБР заяву на генерала, "який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал"

Начальник штабу

Начальник штабу бригади "Азов" Богдан Кротевич (Тавр) написав листа в Державне бюро розслідувань із закликом відкрити кримінальне провадження проти одного українського генерала, який, на його переконання, "вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал". Прізвище генерала військовий не назвав. 

Про це Кротевич написав у Telegram, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Написав листа в ДБР з закликом про відкриття розслідування на одного військового генерала, який, на моє переконання, вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал", - йдеться у дописі військового.

Кротевич запевнив, що йому байдуже, чи відкриють розслідування проти нього особисто і, чи посадять його за ґрати.

"Мені похрін чи почнуть розслідування проти мене і мені похер чи посадять мене в тюрму. Мені не похер, що судять комбатів та комбригів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдат", - написав військовий.

Начальник штабу бригади "Азов" заявив, що він спершу намагався донести інформацію про дії генерала вищому начальству, проте більшості на це все одно. Кротевич не назвав прізвище генерала, проте він наголосив, що "всі військові зараз розуміють, про яку людину я кажу, бо 99% військових його ненавидять за те, що він робить".

"Ця людина починає розслідування проти командирів, які наступають і не втрачають позиції, проте проти себе він службові розслідування не ініціює", - йдеться у дописі Кротевича.

За його словами, вдатися до медійного розголосу його змусило переконання, що це єдиний спосіб змінити ситуацію.

"Мене це дістало, Рубікон перейдений. Вам треба розуміти, що військові часто вдаються до медійного розголосу не від кращого життя. В нас форма правління, на жаль, така. На цей момент це, бляха, єдина можливість змінити ситуацію. Це факт. На себе мені трохи похрін. І єдине, за що мені буде завжди соромно - це за те, що я не зробив це раніше. Доля допомагає сміливим, а деяким істотам допомагає те, що більшість мовчать через розуміння наслідків "особистої вендети" проти них самих та їх підрозділів. Тому відмічу, що це моє особисте рішення і наслідки я повністю беру на себе", - наголосив військовослужбовець.

Начальник штабу "Азову" Кротевич написав до ДБР заяву на генерала, "який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал"

Начальник штабу "Азову" Кротевич написав до ДБР заяву на генерала, "який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал"

Топ коментарі
+95
Богдану Кротевичу за позицію-респектище...
показати весь коментар
23.06.2024 22:31
+80
показати весь коментар
23.06.2024 22:34
+62
Тупі генерали - це наша найбільша проблема.
Не кількість мобілізованих, не кількість снарядів, а саме тупість багатьох старперів-паркетників, які волею долі потрапили до командування армією у воюючій країні.
показати весь коментар
23.06.2024 22:36
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Мені визначатися не потрібно, я живу у своїй країні і щиро її люблю. Але ж чим далі від України-тим сильніший патріот і тим потужніші заклики. Навіть ***** "прутіним" сміливості вистачає називати.
показати весь коментар
24.06.2024 00:18 Відповісти
Содоль? Галушкін? Сир? Соколов? Думаю,вся ця 4-ка сповна заслужила....
показати весь коментар
23.06.2024 23:07 Відповісти
Читаю коменти і сміюся. Дитячий садок та й годі. Кротевич діє швидше за все в одній команді з Безглуздою. Просто ви всі смішні віруни в святий "Азов", "3-у штурмову" та інші відомі брендові назви підрозділів. Хоча кількість кар'єристів та пристосуванців в їх керівництві не може бути меншою ніж в будь-якому іншому підрозділі хоча б тому що вони така сама частина ЗСУ а ніякі не добробати зразка 14-го.
показати весь коментар
23.06.2024 23:08 Відповісти
Азов, Третя штурмова, Холодний Яр.... - це реально "брендові" частини, в яких служити за честь, бо вони вкрили себе славою
показати весь коментар
23.06.2024 23:57 Відповісти
після того як Бутусов записав відео з МТЗшником 3-ї штурмової який вже місяць як на нулях - я тільки ще більше переконався в тому що совок і довбойобія присутні в ЗСУ абсолютно усюди.
показати весь коментар
24.06.2024 09:22 Відповісти
Може, і ситуації на фронтах посмієшся? Це вони ті ситуації вигадали?
показати весь коментар
24.06.2024 00:07 Відповісти
Ситуація на фронті на 80-90% залежить від того як відбувається керування не армією, а країною в цілому. Я даю 99% гарантії що до накидів Безумної і цього військового - ти ні сном ні духом не знав про те хто такий той Содоль. Зате я впевнений що фамілії тих хто винуватий в тому що рашка мала і МАЄ повну впевненість в тому що її військові зусилля досягнуть успіху - починаючи зі 24.02 і донин - ти чудово знаєш, як і решта країни. Та про них Кротевич не згадав.
показати весь коментар
24.06.2024 09:21 Відповісти
це той самий, який спочатку не міг зрозуміти як так сталось, що Зеленський так пропустив удар на півдні і ворог за три доби дійшов до Маріуполя, а потім якось раптово змінив своє ставлення до Зеленського? ЧИ то хтось інший?
Схоже на якийсь жабогадюкін у верхівках
показати весь коментар
23.06.2024 23:08 Відповісти
Він. Якось ввімкнула його інтерв'ю, так як дійшла до моменту як він почав зеленському дупу вилизувати вимкнула нахрін.
показати весь коментар
23.06.2024 23:31 Відповісти
І шо, і ніхто не напише "постуляли ..здаки, неначасі критикувати владу"(С) ?
показати весь коментар
23.06.2024 23:09 Відповісти
а є ще
хернерал баканов
Херсонці його не забудуть
показати весь коментар
23.06.2024 23:13 Відповісти
А шо ? Які славні папєрєднікі були в такого держиморди. Голова Спілки письменників СРСР В.Ставський був з групою воєнкорів на Халхін Голі.. У листі Сталіну писав про художества командира 57 Особливого корпусу тоді комкора Жукова і, крім випадків самодурства, навів конкретний приклад - 63 нагороджених і 600 розстріляних.Вже потім, коли маршал Жора у 60 ті почав тягнути на себе ковдру спасітєля нациї, стало відомо, що після зненацького форсування японською дивізією річки Халхін-Гол дав пряму вказівку прокурору та особістам арештувати та судити начальника штабу корпусу. Грав на випередження - мєри пріняти.
Як стверджував маршал Захаров, тоді перший помічник НачГенштабу Шапошнікова, ставши насГенштабу Жуков наказав (за прикладом Мерецкова по фінській СВО) знищити науково-методичні матеріали Генштабу про СВО на Халхін-Голі. Замітав слєди, бузовір. Поганяло мясник отримав дещо пізніше в час Ржевської мясорубки.
У вермахті теж був такий же персонаж -фельдмаршал Шьорнер. Його у 50 роках судили кримінальним судом за наказ повісити без трибуналу 4 солдатів в 1945 році в Курляндії. Їдучи з інспекцією в тилу, йому примарилось. що 4 солдатів які йшли від лінії фронту є дезертирами і тут наказав охороні їх повісити. Як писав Гудеріан, Шьорнер мав прямий звязок з Гітлером і його довіру, і керував бойовими діями поза відома Генштабу. Аналогії вбачаються ?
показати весь коментар
23.06.2024 23:18 Відповісти
Содоль під@р !?
показати весь коментар
23.06.2024 23:19 Відповісти
Кур ..&а,чому на третьому році війни наші військові мають боротися не лише з ворогом а й з власними недолугими,совковими воєноначальниками які нестепні воювати по ********* ,не втрачаючи навмисно наших воїнів..?!
Чому Фронтом досі керують амбіції ОПи...?!!
показати весь коментар
23.06.2024 23:23 Відповісти
Хто кацапу тєрєхову медальку "за заслуги" виписав? Та отож.
показати весь коментар
23.06.2024 23:36 Відповісти
Тєрєхов для Харкова менше зло, є такий собі Ігор Абрамович, смотрящій по Харкову з Європи

https://www.chesno.org/politician/156260/
показати весь коментар
23.06.2024 23:40 Відповісти
***,та я переплутав. Мова про труханова. Хоча вони всі однакові.
показати весь коментар
24.06.2024 00:35 Відповісти
начальник штабу полку пише заяву на генерала
А чому у дбр, а не військову прокуратуру?
показати весь коментар
23.06.2024 23:37 Відповісти
Нарешті ви вдома. Тут дещо змінилося за вашу відсутність
показати весь коментар
24.06.2024 00:02 Відповісти
А у нас є військова прокуратура?
показати весь коментар
24.06.2024 00:10 Відповісти
Позиція справжнього патріота України - не мовчати і робити щось для зміни ситуації з засиллям радянщини в головах і вчинках високих чинів як у війську, так і во владі.
Починаючи з 2022 було загроблена нереальна кількість вояків України і молодих в м'ясних атаках і діях позбавлених сенса - як кидати війська ТРО які вчора тільки взяли в руки автомат серед полей Донбаса проти кацапських танків, авіації, арти......Не кажучи вже недолікованих бійців які не в змозі фізично воювати і яких вивели поза заштат і розсадили по СІЗО України за відмову йти на передову.
показати весь коментар
23.06.2024 23:37 Відповісти
З Березня 2022 року враження що він не втік щоб шкодити з середини а не допомогати, й досі не переконався у зворотньому.
показати весь коментар
24.06.2024 00:07 Відповісти
Троль, оскільки без тебе резервів зформувати ніяк не вдавалось, а тебе собаками не могли відловити, довелось на фронт відправляти тих людей, що на відміну від тебе не тікав від воєнкомату " протівоприцєльним зигзагом".
показати весь коментар
24.06.2024 00:16 Відповісти
Бот тупий якби берегли людей а не сточували бригади в тупих штурмах посадок...

і не відправляли на передок після місяця підготовки.... людину з вулиці яка автомат ще в школі бачила... а в той час більша частина армії в тилу більше року відсиджувалась....

То і резерв б був і такого б гівн... не було б
показати весь коментар
24.06.2024 11:13 Відповісти
Росіянин, так тобі яке діло хто і кого в Україні відправляє ?
показати весь коментар
24.06.2024 11:45 Відповісти
О ще один бот появився, ти у військо коли підеш?... Чи думаєш твої патріотичні перемогой...бства мають завершуватись тільки на клавіатурі
показати весь коментар
24.06.2024 13:48 Відповісти
Бот я українець а ти або тиловий диванний сикун а на ділі або за бронню ховається або думає здриснути при першій же загрозі... або фсбшний бот яких зараз розвелось щоб розділити країну та вбити мотивацію остаточно...
показати весь коментар
24.06.2024 19:14 Відповісти
В 2014 в Дебальцево продажную офицерню из-за которой погибло куча бойцов, в расход на месте пускали. Потом все ети хенералы боялись и близко к фронту к бойцам подходить. Или только с кучей охраны и отбирая оружие перед визитом
показати весь коментар
23.06.2024 23:51 Відповісти
Так що, ваші десантники із 76 ПДД розстрілювали ахвіцеров? І що шойгу нікого не посадив за це?
показати весь коментар
24.06.2024 00:18 Відповісти
Без імені ця публічна заява має не такий потрібний сенс.
Чому в Україні бояться називати сказу й прямо імена негідників? Чому деякі покривають відвертих негідників? Доки ця традиція не зміниться на покращення не варто очікувати.
показати весь коментар
24.06.2024 00:05 Відповісти
В ГБР написал, в тюрьму идти готов, но фамилию того генерал назвать постеснялся?
показати весь коментар
24.06.2024 00:06 Відповісти
Можливо, в заяві до дбр прізвище вказане.
показати весь коментар
24.06.2024 00:12 Відповісти
Содольський - прізвище, лише диванні хомячки цього не знають
показати весь коментар
24.06.2024 08:58 Відповісти
Хто у нас мясник якого ненавидять 99% військових? Тому все зрозуміло.
Варто було Кротевичу проти всіх мясників в ЗСУ в заяві написати, навіть тих, які звільнені.
Давно пора очистити ці штабні конюшні від кацапського лайна
показати весь коментар
24.06.2024 00:23 Відповісти
Безуглая уже раскрыла великую тайну Кротевича. Внимание черный ящик...
А там оказался Содоль, нашли крайнего козла отпущения. Интересный ход.
показати весь коментар
24.06.2024 00:32 Відповісти
Армією повинні командувати лише молоді досвідчені у боях вірні українському народу воїни як Прокопенко, Кротевич та ін. Усіх інших талановитих командирів патріотів зрадницька зелена влада тримає в таємниці щоб не допустити їх популяризації серед населення.
Совково-корупційних генералів, бригів які зраджували українських військових ще з 2014 року, потрібно гнати з посад якнайшвидше, якщо Україна хоче перемогти у цій війні.
показати весь коментар
24.06.2024 00:33 Відповісти
Армією повинні командувати в першу чергу психологічно підготовлені, з хорошим не пропитим IQ та пройденим курсом тактичної підготовки і реально зданим за це екзаменом, щоб неможливо було договоритись...

І планування операції мають займатись не генерали а відділ підготовлених аналітиків... де не родичі відсиджуються а навчені тактично військові
показати весь коментар
24.06.2024 11:17 Відповісти
Даруйте, але це виглядає як маячня.
Щодо розумових здібностей згоден, але не кожен тест IQ здатен це виявити. Курс такт. підготовки, екзамен, жартуєте? Це безмежне поле для корупції. Аналітиків не підготуєш, їх можна лише відібрати, адже здібності та вірність народу є або їх немає і це незмінне.
показати весь коментар
24.06.2024 11:48 Відповісти
Що значить аналітикі не підготуєш... якщо до прикладу піджаків яких призивали масово і вони навіть після кафедр не знали як готовувати оборону... про систему висот, опорні пункти, лінії оборони і т.д. і це все вчились на передовій з такими ж як вони сержантами яких у війську вчили паркани і бордюри малювати та картоплю копати

Ти ще вважаєш що так мають вчитись і аналітики ... чи ти думаєш що бойові офіцери серед яких реально можна відібрати таких аналітиків, все знають і не допускають помилок через незнання деяких питань, або через психологічні проблеми і їм не потрібно навчання та психологічна підготовка....

складна справа відправляти когось в бій якщо знаєш що половина не вернеться... і так само складна справа привикнути до такого а потім уже не вважати на втрати і не шукати альтернативних рішень при плануванні операції тому що це перетворюється уже у статистику

там оцінки не ставлять то людськими життями розплачуються
показати весь коментар
24.06.2024 13:58 Відповісти
З тобою дискутувати що воду в ступі товкти. Я тобі сіно, ти мені солома). Розберися спочатку у матеріальній частині, тоді вже щось пиши
показати весь коментар
25.06.2024 00:49 Відповісти
Начальник штабу бригади «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич написав листа в ДБР із закликом... "Лист із закликом" - Вам то не ріже вухо? . Листи пишуть коханим. . а ДБР приймає або ЗВЕРНЕННЯ або ПОВІДОМЛЕННЯ ще може бути ЗАПИТ
показати весь коментар
24.06.2024 00:34 Відповісти
Журналістам такі тонкощі невідомі.
показати весь коментар
24.06.2024 07:24 Відповісти
Зате фахівцям з інформвійни такі "тонкощі" не тільки відомі, а й активно використовується ...
показати весь коментар
24.06.2024 17:01 Відповісти
А що таке пане штабіст? Комбриги, комбати і начальники штабів тіпа не при ділах? Лише генерали? Якщо так сміливо виступати, то давайте все договорювати таки до кінця. В нас наприклад начальник штаба не офіційно сам каже солдатам іти в сзч, або писати відмови коли поступає не зовсім законний наказ від комбрига і який може суперечити наказам того ж таки генерала. Тіпа в очах солдата я як начальник штаба нормальний, бо сказав солдату втікати. А тому ж комбригу скажу, а я тут не винний. Солдат сам пішов у СЗЧ скажімо. Не треба цивільних вводити в оману. Всі генерали, комбриги, комбати, начальники штабів подєльнікі у своїх дєлішках. Як ти такий правильний. Скажи по барабану якому головнокомандувачу, що особисто ти не будеш виконувати того, що суперечить статутам, нормам, законам, актам і т.д. І робіть зі мною що хочете. До зустрічі у суді. Але ж ні. Спочатку всі разом вішають лапшу солдатам, а як починає в сраках припекати, то вже тіпа генерали винні, а ми ні. Та як ті генерали приїздять до вас в штаби, то ви як хвойди останні крутитеся біля них. От приїхав генерал, то дай йому в морду. Тоді ок. Всі ви сидите на шиях у солдат. І всі ви разом винні у провалах. Ха ха ха.
показати весь коментар
24.06.2024 01:00 Відповісти
Та досить усе валити на одну людину,часто він не знає,що планує тей самий Азов. Навіщо є командири на місцях. А цього можна було просто по тихому десь присьрелити.
показати весь коментар
24.06.2024 07:45 Відповісти
Прсто писец. Тавр з безуглою у однієї упряжці. А на одного артиста він заяву написати не хоче? Той вбив військових ще більше. Чи то інше? Артист за невідомих причин звільнив Тавра.
показати весь коментар
24.06.2024 07:51 Відповісти
Значіть є якийсь зашквар, про який ще ніхто не зна, виходе що знайшли виноватого, або в армії вже ситуація на верхівці кипіння, бояться що їх зачистять
показати весь коментар
24.06.2024 10:49 Відповісти
немає ніякого кипіння, є підари, які не хочуть воювати і є підари, які роблять все для того, щоб почалося обурювання курівним складом. Орки дуже добре знають, що народ в Україні у кількості 73% довбайоби, тому і викорисовують це.
показати весь коментар
24.06.2024 11:27 Відповісти
Надею Савенко пишалася вся Україна і загладала їй у рот майже 98% українців, а на справді вона була гівном ще до війни. Далі був зеленський. Ну а зараз схоже пішло другие коло "військових фахівців" після російського полона.
показати весь коментар
24.06.2024 11:31 Відповісти
Ні не хоче. Він зайнятий вилизуванням того артиста
показати весь коментар
24.06.2024 11:43 Відповісти
Судять бідненьких комбатів і комбригів. А можна інфо скільки вже засудили? Чого це він не хвилювався за солдатів, сержантів і офіцерів, яких також судять? А якби не судили якогось знайомого комбрига він також написав би таке звернення? Театр для бідни
показати весь коментар
24.06.2024 07:51 Відповісти
А боневтік, який попризначав зрадників баканова, наумова, здав південь та і тих же азовців тіпа на при чому?
Ти диви який правдоруб!
А хто відповість з закатованих в Бучі, Ізюмі, Херсрсоні?
Чи неначасі?
показати весь коментар
24.06.2024 07:54 Відповісти
Зате колись пишався що не потиснув руку Порошенку.
Це ви всі наробили. Вбили українців. Ваша гординя і дурість.
показати весь коментар
24.06.2024 08:53 Відповісти
ЧОМУСЬ У ПОРОШЕНКА НАЙБІЛЬШИЙ ВОРОГ БУВ СААКАШВІЛІ І ЙОГО КОМАНДА....ГАНДЗЮК В ХЕРСОНІ САМА ВЕЛА БОРОТЬБУ З ЗЛОЧИННОЮ КОРУПЦІЄЮ...В КИЇВІ НА ЦЕ ЗАКРИЛИ ОЧІ..НАВІТЬ МАНГЕРА НЕ ЧІПАЛИ.. ЧИ ТРУХАНА З ПАСПОРТОМ РАШКИ ВИБРАЛИ...... ВЛАДА В КИЇВІ ТАК ВИРІШИЛИ.... ХЕРНЕС ДО НОЧІ ЧЕКАВ ПРИЙОМУ В ПОРОЩЕНКА В 14 РОЦІ, ЩОБ ПЕТРО ДАВ ДОБРО НА ВИБОРИ... І ЙОМУ ДАЛИ......ТОМУ ХТО ТІТУШОК СЛАВ В КИЇВ І З ДОБКІНИМ ГОТОВІ БУЛИ ВОЮВАТИ ПРОТИ КИЇВА...МЕДВЕДЧУК КУПИВ 112 КАНАЛ У АВАКОВА, ЗІК ИАК САМО. РУПОР КРЕМЛЯ ПОЧАВ ГУДІТИ НА ВСЮ...ЗВІСНО ЩО ПЕТРО КРАЩИЙ ЗА ЗЕ...АЛЕ ПОТРІБНО БУЛО ЗНИЩУВАТИ ВОРОГІВ А НЕ СААКАШВІЛІ...
показати весь коментар
24.06.2024 09:18 Відповісти
Та нічого сракашвіллі не вів. Він приїхав жити за рахунок платників податків і гуляти з молодицями.
Він натхненно обсирав нормальну владу і підлизував зрадникам. За гроші
показати весь коментар
24.06.2024 09:49 Відповісти
відчувається щось особисте.Можливо як "молодиця" ви не придались навіть для Саакашвілі?
показати весь коментар
24.06.2024 11:05 Відповісти
Якщо відчувається- хреститись треба, або сходити до лікарів, а з вашою уявою бажано психіатрів.
показати весь коментар
24.06.2024 13:29 Відповісти
нєнє!
не переплутайте!
у всьому винні, хто завгодно: байден, європа, нато, генерали, ухилянти, невдячний український народ.
тільки не прострочений зе!лідор!
на справді, це повна нездорова *****, коли політичні ігри, б'ють по армії!
вчора, одного генерала зняли на угоду рейтингам, сьогодні другого.
про коляна каклєту вже забули? давайте обсмоктувати придуркувату та генерала содоля?
дуже показово, що текст написаний однаковий, для безуглої, теж.
показати весь коментар
24.06.2024 09:07 Відповісти
цей содоль - троянська лошадь з кошерним їблом.такі люто ненавидять українців.на вербу,суку !
показати весь коментар
24.06.2024 09:27 Відповісти
Ідейно-безмозкі не розуміють, що НЕ "содоль-сирський" солдат "знищують", а тупориле керівництво середньої ланки майор-полковник, які бадьоро щьолкають каблуками "єсть!, такточна!" та накази віддають солдатам, посилають їх у π-здарєзи без належної підготовки та всебічного забезпечення у надії отримати собі звання, посаду, орденок, пістолєтик...
А на солдата -ПОХ.Й!!!
бо ТЦК нових пришле.
...А "нарід" вважає їх героями. ********* жуковими.
Знаю конкретних уйобків-комбатів, комбригів у деяких бригадах. І що? ДБР- хєрБР ? Тавишо? Мухи проти лайна?
показати весь коментар
24.06.2024 09:29 Відповісти
Якщо взяти історію України - Руси, то добре нам було тільки при сакрально - язичницькому укладі життя. А так те, що Володька "червоне сонечко" зробив хрещенням, то не лізе ні в яку хвіртку.
показати весь коментар
24.06.2024 09:35 Відповісти
Тотальна безвідповідальність у всьому, я про це багато разів казав. Вся проблема в Содолі? Це було б дуже легко. 25 років деградаціі армії, як і усіх державних інститутів, відмінна селекція, от і маємо, скрізі дешевки, крадії і зрадники, кругова порука і безвідповідальність. І це все не Марсіани, це наші люди, птрібні десятиріччя що б все це вичистити, нічого іншого не поробиш...
показати весь коментар
24.06.2024 09:50 Відповісти
Якщо враховувати,що без дозволу ОПи Єрмака такі кротевичі пискнути не можуть...
показати весь коментар
24.06.2024 09:52 Відповісти
Чому не виникає питання, що Зеленський відсторонив від ЗСУ нормальних генералів ?
Має ж називатись причина а не наслідок.
показати весь коментар
24.06.2024 09:53 Відповісти
Це при тих хто генштаб роздув службами і відділами до 10000 осіб, якіх зараз не знають куди діти, бо вони не мають війскивої освіти і нічого не вміють?
показати весь коментар
24.06.2024 12:00 Відповісти
А не хоче воїн розказати заодно скільки вбив людей,як військових так і цивільних,його верховний головнокомандувач?Чи єто другоє? Якщо вірішив говорити про наболіле,то говори все до кінця! Він прекрасно знає,що ворог у нього за спиною,і таких генералів ця зрадницька влада ше понапризначає багато.
показати весь коментар
24.06.2024 10:08 Відповісти
Більш за все насторожує координованість підняття галасу навколо генерала Содоля між нач. штаба "Азову" та Мар'яною Безумною. Щось тут дуже смердить Єрмаком, наче брудною онучею
показати весь коментар
24.06.2024 10:45 Відповісти
ЗЕрмачки до мокрих штанців бояться що в країні з'явиться свій Піночет ...
показати весь коментар
24.06.2024 17:52 Відповісти
Доречно було б запитати про це самого нач.штаба "Азова": чи є "координація" або Безугла просто "на хвіст впала", з власної ініціативи? Про це явно щось не сказано. Могли і фахівці інформвійни спробувати "пристебнути" азовців до Безуглої з метою їх дискредитації ...
показати весь коментар
24.06.2024 18:15 Відповісти
"... Прізвище генерала військовий не назвав ..." Джерело:
показати весь коментар
24.06.2024 18:20 Відповісти
Тобто прізвище "виссмоктане з пальця" самою Бузуглою ...
показати весь коментар
24.06.2024 18:26 Відповісти
По-перше, військові пишуть не заяви, а рапорти, і відсилають по інстанції у вищи військови органи. У цьому випадку пахне банальним донесенням
показати весь коментар
24.06.2024 10:45 Відповісти
Бардак і махновщина, і так скрізь.
показати весь коментар
24.06.2024 12:03 Відповісти
Куди поділась децентралізація ? Чому так багато залежить від совкових генералів, які сидять в затишному офісі та по ресторанах. Чому саме вони ухвалюють доленості рішення, а не комбриги, які оточені солдатами та ідуть з ними в бій ? Чому кожна бригада не отримує свій власний бюджет, для закупівлі озброєнь та укріплення позицій, який би збільшувався в залежності від успіхів, та складності завдань ?
показати весь коментар
24.06.2024 12:03 Відповісти
Респект Кротевичу!!
показати весь коментар
24.06.2024 12:40 Відповісти
РАДЯНЩИНА В ГОЛОВАХ - головний ворог України як на полі бою так і в тилу.
показати весь коментар
24.06.2024 14:53 Відповісти
Андрій Єрмак: "Усі військові рішення сьогодні приймає ставка". Ця ставка так приймає рішення, як і ВРУ, якій все спускає офіс президента. Що скаже головнокоманувачу верховний головонокомандувач, а тому - його верховний радник, те і буде.
показати весь коментар
24.06.2024 18:30 Відповісти
В мене лише одне запитання до військових, чи до тих, хто в курсі. Цей генерал мясник служив іще при Залужному? Якщо так, то чому такий сонцесяйний головком тримав цю суку на посаді??? І багато іще інших подібних "мясників" і зрадників. Часу не було навести порядок у військах, чи бажання? А життя тисяч українських воїнів нічого не значать???
показати весь коментар
24.06.2024 22:46 Відповісти
Сторінка 2 з 2