8957 відвідувачів онлайн
13 437 47

Додому повернулись 90 людей з російського полону, - Зеленський. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Сьогодні, 25 червня, ще 90 українців повернулися додому з російського полону.

Про це повідомив Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

За словами президента, серед людей, які повернулись додому "воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники. Ті, хто захищали Маріуполь. Ті, хто захищали ЧАЕС. Ті, хто були на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках". 

"Пам’ятаємо про всіх наших людей у російському полоні. Продовжуємо роботу задля звільнення кожного й кожної. Шукаємо правду про всіх, кого може утримувати ворог. Дякую нашій команді, яка займається обмінами: Буданов, Єрмак, Малюк, Клименко, Лубінець. Усім партнерам, які допомагають, ОАЕ за сприяння у звільненні цих наших людей. Разом можемо досягати навіть найскладніших результатів", - сказав Зеленський.

Повернені 25 червня українські полонені

З російського полону повернулись 90 людей

Перші фото українців, що повернулись з російського полону

Відбувся обмін полоненими між РФ та Україною

Українців, які повернулись з полону зустрічають вдома

Топ коментарі
+28
Сам здав, сам забрав (але не всіх).
показати весь коментар
25.06.2024 22:06 Відповісти
+25
А скільки з Маріуполя хлопців які здались під гарантії лідора?
показати весь коментар
25.06.2024 22:07 Відповісти
+21
А ''Азовці'' де?
показати весь коментар
25.06.2024 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Радий за героїв та їхніх рідних
показати весь коментар
25.06.2024 21:57 Відповісти
поверніть дітей батькам, як у 19 році казав кандидат на стадіоні...
показати весь коментар
25.06.2024 22:04 Відповісти
Сам здав, сам забрав (але не всіх).
показати весь коментар
25.06.2024 22:06 Відповісти
А скільки з Маріуполя хлопців які здались під гарантії лідора?
показати весь коментар
25.06.2024 22:07 Відповісти
А ''Азовці'' де?
показати весь коментар
25.06.2024 22:08 Відповісти
Дуже гарна новина...
показати весь коментар
25.06.2024 22:22 Відповісти
УРА!
показати весь коментар
25.06.2024 22:28 Відповісти
В релігійних колах називають цифру бл.8тис.військових і бл.1600 цивільних зараз.
показати весь коментар
25.06.2024 22:37 Відповісти
Можна уточнити - хто в нас "захищав ЧАЕС"?

ПИТАННЯ ДО РЕДАКЦІЇ.

Бо ЧАЕС здали у перший же день. Тому прошу уточнити!
показати весь коментар
25.06.2024 23:01 Відповісти
Ще при живих свідках початку Великої Війни вже з'являються міфи.
З'ясовується, що ЧАЕС хтось захищав, скоро з'ясується, що захищали і виходи з Криму, і білоруську ділянку кордону, тому кацапи там не пройшли, і в Бучі їх не було...
показати весь коментар
25.06.2024 23:08 Відповісти
Часи проходять, а розрахунок що у народа пам'ять як у рибки гуппі не змінюється.
показати весь коментар
25.06.2024 23:31 Відповісти
Зечмоні будуть бовкати що в Бучу кацапотварюк заманив суперстратег зєрмак як в пастку!...
показати весь коментар
25.06.2024 23:41 Відповісти
Добре , що наші хлопці вдома , хоча далеко не всі ,
але є надія , що повернуться всі!!

Слава Героям України 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
25.06.2024 23:45 Відповісти
А у маларосов опять горе - не тех освободили! Ну до чего ж гавнючий этот сегмент народа, вместо того, что б порадоваться за людей вырвавшихся из ада, они тошнят за Ермака и бубачку. ЧАЭС не защищали, сразу сдались? А вы в это время с гранатой под танк бросались? Или все же третий год очереди в диван пускаете?
показати весь коментар
26.06.2024 00:04 Відповісти
За людей, вернувшихся из плена, радуемся, а вот та сволочь, которая помогла им туда попасть, так сволочью и осталась, теперь пиарится на горе людей. Или шута с ларечником теперь в сраку целовать за такую "подготовку" страны к вторжению, что люди в плену оказались? Я уже не говорю об убитых "президентом" вместе с его кумиром путиным.
показати весь коментар
26.06.2024 07:12 Відповісти
це ти про *****?
показати весь коментар
26.06.2024 10:14 Відповісти
про зелену плісняву!
показати весь коментар
26.06.2024 11:19 Відповісти
а ху*ло звісно паїнька, і не воно винне.. В логіці вам важко відмовити....
показати весь коментар
26.06.2024 12:03 Відповісти
пуйло почуяв хто за кермом і сказав пора! При Порошенко боявся так сказати! Подивись на карту 2018року і карту 2024 року і роби висновки!
показати весь коментар
26.06.2024 21:48 Відповісти
ага)) і саме тому всі 5 років повна Рада була отих *********** підтирок - бойок, шуфричей та іншої гидоти. Не набридло вам ще когось виспівувати? Плекайте краще Україну замість політиків.
показати весь коментар
27.06.2024 15:23 Відповісти
ти себе забув туди вписати
показати весь коментар
28.06.2024 21:03 Відповісти
Вообще-то с быдлом, которое обращается к незнакомым людям на "ты", я не общаюсь, зная, что это сто процентов из фанатов шута. Но тебе все-таки посоветую изучить маршрут русского корабля, повторишь его с торчком квартальным. Только тот ближе, до камеры СИЗО.
показати весь коментар
26.06.2024 13:08 Відповісти
помиляєшся, я фанат України.
показати весь коментар
26.06.2024 13:42 Відповісти
А я патріот України, і для мене, що *****, який напав на мою країну, що блазень обдовбаний, який відкрив браму і запросив до нападу, - однакові вороги. І вони обидва винні у смертях сотень тисяч українців.
показати весь коментар
26.06.2024 19:21 Відповісти
а я... а я... а я... ))) смішний ти. То може й повоюєш за Неньку, заміниш мого чоловіка в окопі.. Ні?
показати весь коментар
27.06.2024 15:24 Відповісти
Я не смешной, я злой. И каждой твари, которая привела в кресло шута обдолбанного, желаю похоронить своих детей. Впрочем, как и самому шуту. Пускай поржут на похоронах.
показати весь коментар
27.06.2024 19:40 Відповісти
а мій де??????
показати весь коментар
28.06.2024 21:04 Відповісти
100 % правди в вашому коментарі.
показати весь коментар
26.06.2024 13:46 Відповісти
Жодного з 95 кварталу
показати весь коментар
26.06.2024 00:08 Відповісти
їм не можна, там стріляють!
показати весь коментар
26.06.2024 11:20 Відповісти
Згадайте, що говорив свого часу всім відомий Колчак про "візників і повій" ...
показати весь коментар
26.06.2024 14:32 Відповісти
Дуже дивні ці обміни полоненими під час війни ... щось тут каламутне відбувається.

За обмін полоненими постійно домовляються, а от домовитись не обстрілювати українську електрогенерацію та цивільні об'єкти щось не виходить.

А може ці обміни Путло дозволяє тому, що треба якось прикривати агента "Козиря"-Єрмака, демонструючи його "даху"- Зеленському безальтернативність цього голови ОП?
показати весь коментар
26.06.2024 00:27 Відповісти
А ви впевнені, що Зеленський "дах" агента, а не його шістка? Так, як поводиться "гарант", саме на такий варіант і вказує.
показати весь коментар
26.06.2024 07:14 Відповісти
Не знаю як вам а обличчя в цих героїв явно не веселі чомусь .
Думаю те що вони пережили не передати словами !!!!
Слава УКРАЇНІ !!!
Слава героям !!!
показати весь коментар
26.06.2024 02:28 Відповісти
З поверенням додому.
показати весь коментар
26.06.2024 06:23 Відповісти
Зеленський - потужняк!!
показати весь коментар
26.06.2024 08:02 Відповісти
Потужняк кого, чого? Засунув в цей полон і потужняк? Лікуйся!!!!
показати весь коментар
26.06.2024 11:14 Відповісти
А де ж сморід за ПАПою Римським, який взяв участь в переговорах про обмін московського митрополита на наших воїнів?
показати весь коментар
26.06.2024 08:15 Відповісти
Щастя !! З поверненням, рідні!!!
показати весь коментар
26.06.2024 10:13 Відповісти
сльози течуть ((((
показати весь коментар
26.06.2024 10:21 Відповісти
Величезна подяка і низький уклін всім, хто допомагає повернути наших Воїнів додому! Всіх! І тих, хто перебуває в полоні. І тих, хто більше ніколи не побачить небо та зірки!!
показати весь коментар
26.06.2024 10:27 Відповісти
Герої виходять з автобусів ледь тримаючись на ногах, а у Золкіна кацапёздали сидять з отожратими мордами, курять цигарки. Хочу щоб кацапи ледве виповзали. Скоротіть цім тварюкам пайку, хай жруть землю, на яку приперлись.
показати весь коментар
26.06.2024 10:54 Відповісти
Зеленський, ти де, не бачу тебе? Звідки ти повідомляєш?
показати весь коментар
26.06.2024 11:11 Відповісти