4430 відвідувачів онлайн
7 178 53

Начальник Запорізького обласного ТЦК залучав військових з районних військкоматів до будівельних робіт у власному будинку, - ДБР

будинок ексначальника Запорізького обласного ТЦК

Працівники ДБР повідомили ще одну підозру ексначальнику Запорізького обласного ТЦК та СП, який залучав військових з районних військкоматів до будівельних робіт у власному будинку.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.

Як зазначається, під час керування обласним військкоматом у 2023 році посадовець вирішив використати військовослужбовців для ремонту свого нового будинку. Підбирав фахівців під свої будівельні потреби серед працівників районних військкоматів.

Умовами виконання робіт був вільний графік відвідування служби зі збереженням повного грошового забезпечення. Посадовець незаконно видавав накази про відрядження військових до ЗОТЦК та СП і підписував документи про безпідставні нарахування та виплати.

Таким чином у лютому-липні 2023 року замість служби троє працівників запорізьких районних військкоматів виконували ремонтні роботи у будинку воєнкома. За цей час їм безпідставно було нараховано 266,4 тис. грн.

Топ коментарі
+20
Не можу його звинувачувати.
Інші начальники ТЦК залучають своїх підлеглих до набагато гірших справ:
Викрадання, тортури, підробка документів, вбивства, ....
показати весь коментар
27.06.2024 20:25 Відповісти
+19
ПАН. Підару все дозволено. А панів таких...
показати весь коментар
27.06.2024 20:18 Відповісти
+16
Слушна думка, але набагато простіше запозичити досвід американців -рекрутинговий центр це два сержанти і три рядових. Єдина проблема в Україні, це куди дівати тисячі офіцуцерів з ТЦК, яких соромно назвати військовими, бо про офіцерську честь і мови немає.
показати весь коментар
27.06.2024 20:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ПАН. Підару все дозволено. А панів таких...
показати весь коментар
27.06.2024 20:18 Відповісти
Піднімав свіи добробут - не хотів бути білою вороною
показати весь коментар
27.06.2024 20:20 Відповісти
А может он строил "фортификационные укрепления"! Чего сразу наказывать то...
показати весь коментар
27.06.2024 20:23 Відповісти
Не здивуюся, що за паперами воно так і проходило. До речі

Влада Запорізької області витратить 430 мільйонів на будівництво чотирьох шкільних укриттів за секретними цінами 19:33
показати весь коментар
27.06.2024 20:47 Відповісти
На кожному огороді по фортифікації!!!
Тоді ми незламні.
показати весь коментар
27.06.2024 21:06 Відповісти
Такие фортификационные укрепления опасны для самого владельца.
Посчитать по цифрам.
Им закрывали по 600 грн. в день.
В Киеве подсобника меньше штуки не найти.
Догадаюсь качеству этого ремонта.
Быстро - качественно - дешево. Эти три условия никогда не совпадут
показати весь коментар
27.06.2024 21:19 Відповісти
В Киеве вы может и наймете рабочего меньше штуки за сутки. Но он накрутит прайс за работы раза в 2, вы охренеете от тех смет.
показати весь коментар
28.06.2024 10:50 Відповісти
ну так !!! "панять і прастіть" ...

показати весь коментар
28.06.2024 11:07 Відповісти
Запасний командний пункт.
показати весь коментар
28.06.2024 11:23 Відповісти
Не можу його звинувачувати.
Інші начальники ТЦК залучають своїх підлеглих до набагато гірших справ:
Викрадання, тортури, підробка документів, вбивства, ....
показати весь коментар
27.06.2024 20:25 Відповісти
Це паралельні процеси.
показати весь коментар
27.06.2024 20:33 Відповісти
Завдяки викраденням і тортурам з'являються гроші на будиночки та їх ремонт
показати весь коментар
27.06.2024 20:37 Відповісти
***** получать військові,які у зговорі з начальником ТЦК(обтягуючі обставини) вчинили протиправні дії ,кошти доведеться повернути,а начальнику трішки поділитися доведеться
показати весь коментар
27.06.2024 20:30 Відповісти
Такого ніколи не було, і ось, на тобі, знову.
показати весь коментар
27.06.2024 20:31 Відповісти
Це еталонний приклад, як змішати з лайном і позерити справді потрібну мобілізацію. Все більше схиляюся до думки, що більшість функцій ТЦК слід передати цивільним структурам і бажано під керівництвом відставних військових НАТО.
показати весь коментар
27.06.2024 20:32 Відповісти
Слушна думка, але набагато простіше запозичити досвід американців -рекрутинговий центр це два сержанти і три рядових. Єдина проблема в Україні, це куди дівати тисячі офіцуцерів з ТЦК, яких соромно назвати військовими, бо про офіцерську честь і мови немає.
показати весь коментар
27.06.2024 20:48 Відповісти
"куди дівати тисячі офіцуцерів з ТЦК"
Мобілізувати рядовими бійцями. Переважна більшість з них - звичайні кабінетні щурі, котрі отримували військові звання "за вислугою".
Військового досвіду - нуль.
Навиків керувати підлеглими - нуль.
Тільки рядовими...
показати весь коментар
28.06.2024 08:48 Відповісти
як куди дівати ??? розжалувати до рядових і на фронт !!!
показати весь коментар
28.06.2024 11:08 Відповісти
Совкові звички на диво сильні
показати весь коментар
27.06.2024 20:43 Відповісти
У ТЦК також звернулися до усіх громадян: "махати кулаками потрібно на сході та півдні України".

"Саме там ворог атакує нашу державу і намагається знищити наш народ. Для того, щоб вам не вручили повістку варто обрати підрозділ самому та отримати туди рекомендаційний лист. Збройним силам України потрібні всі спеціальності й ви зможете знайти себе тут. Всі, хто порушує закон - будуть жорстко покарані. Прийшов час брати відповідальність та виконати свій чоловічий обовʼязок", - додали у відомстві.

============

А в ті рідкісні хвилини, коли між будівництвом свого будинку та отриманням хабарів він опинявся на робочому місці, то брав ручку і натхненно писав такі патріотичні рядки в заявах для преси і повчаннях ухилянтам
показати весь коментар
27.06.2024 20:44 Відповісти
Навіть після війни нічого не міняється, це просто *******
показати весь коментар
27.06.2024 20:49 Відповісти
Це "під час війни"
А після війни він розповідатиме дітлахам у школі, як самовіддано тримав запорізький фронт, щоб вони могли насолодитися мирним дитинством
показати весь коментар
27.06.2024 20:59 Відповісти
А тут кричать хочемо до ЄС. Так такий совок є зараз, був 5, 10, 15.... років тому. Так що до ЄС, як до місяця і правильно вони роблять що нас не беруть.
показати весь коментар
27.06.2024 20:55 Відповісти
«Кріпаків» треба карати разом із «паном». Інакше ганебної звички рабства не позбутися ніколи.
показати весь коментар
27.06.2024 20:56 Відповісти
И чего прицепились к человеку, деньги же брать запретили
показати весь коментар
27.06.2024 20:56 Відповісти
скоти совкові ватні
показати весь коментар
27.06.2024 21:01 Відповісти
Пліч об пліч так би мовити проводив вишкіл підрозділу.
показати весь коментар
27.06.2024 21:08 Відповісти
я то думаю, де пропали andrewMoonи , танчики, зольдати... і вся інша тцкаШна ботва
а вони фундамент запорізькому воєнкому заливали
показати весь коментар
27.06.2024 21:19 Відповісти
Танчика вже давно не чути. Смішний був персонаж
показати весь коментар
28.06.2024 08:50 Відповісти
типичный совок ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!это не излечимо!вот такой *****,замполит,зампотылу............как при совке было так и осталось.
показати весь коментар
27.06.2024 21:47 Відповісти
Бляха-муха! Это какой-то секрет и эксклюзивный случай? Все военные мало-мальски начальники, ВСЕГДА(!) эксплуатировали рабский труд срочников или своих подчиненных кадровых военных(контрактников) из солдатско-прапорщитского состава.
показати весь коментар
27.06.2024 21:54 Відповісти
Вот ето дожили. Паны уже на заказ дают людоловам задание кого нужно словить штукатура или сварщика в зависимости что нужно по дому ему сделать. А теперь представьте какой учерб государству и армии нанес етот ТЦКшник в военной время и не только в деньгах. Представьте себе что ети военные числились и по документам воевали в какой то части. А в реальности на фронте дыры в обороне. Ето измена Родины и подрыв обороноспособности страны не меньше. Если обычному ухилянту лепят сроки в 5 лет то начальнику ТЦК нужно 25 лет лагерей не меньше.
показати весь коментар
27.06.2024 21:56 Відповісти
Десятки тисяч числяться нібито на службі
показати весь коментар
28.06.2024 09:40 Відповісти
Ніколи такого не було і на тобі 😡
показати весь коментар
27.06.2024 22:03 Відповісти
Ги ги,який шабаш сцикунів,рашистів ,уйобків і просто прихильників зе,змішали все в купу,одним словом підари!
показати весь коментар
27.06.2024 22:38 Відповісти
Ну напроти одеського воєнкома, то просто бомж )
показати весь коментар
27.06.2024 22:55 Відповісти
Куда пожаловаться на частное СТО, в военной части.
показати весь коментар
28.06.2024 02:16 Відповісти
Чайка?
показати весь коментар
28.06.2024 09:44 Відповісти
Эта структура полностью дискредитировала себя и даже оставила пятно на репутации армии. Она должна быть полностью реформирована, сокращена в 10 раз, а по хорошему счету распущена. Мобилизацией должны заниматься рекрутинговые центры, которых надо создать не 30-50, а 300-500...
показати весь коментар
28.06.2024 03:47 Відповісти
Та хоч міліон центрів-якшо буде таке віднощення влади до народу то буде мабуть як у 1918 році коли народ дістала українська влада так шо на захист Київа стала тільки купка молоді під Крутами.хоч під штик могло стати 200 тисяч
показати весь коментар
28.06.2024 06:07 Відповісти
молодець, не ?
показати весь коментар
28.06.2024 05:14 Відповісти
Ну це вже через міру жадний- звик до халяви. не міг заплатити будівельникам Добре шо хоч сексуально ще не домагпвся
показати весь коментар
28.06.2024 06:03 Відповісти
О! Це саме та причина, з якої я ще 93го року знав, що до армії не наближусь на гарматний постріл. І задача номер один - вступити до ВНЗ з військовою кафедрою.
показати весь коментар
28.06.2024 09:39 Відповісти
Всього навсього потрібно внести норми в Закон, якщо в армії крадуть, збагачуються , використовують військових не за призначенням, то прирівняти до зради Батьківщини або допомога росіянським агресорам! Усіх цих уродів відправляти на риття окопів за пайок!
показати весь коментар
28.06.2024 09:42 Відповісти
военкоматы давно пора расформировать!. Рода войск должны осуществлять рекрутинг самостоятельно!
показати весь коментар
28.06.2024 10:08 Відповісти
Розтріл перед строем
показати весь коментар
28.06.2024 10:33 Відповісти
Блин, военные ишачили, строили. Заработали бабло. А пишут «им безосновательно начислили». Основательно, но за счет державы. Вот за державу обидно.
показати весь коментар
28.06.2024 10:48 Відповісти
За один рік став майором, бувший "рішала" в ДАІ коли розігнали, пішов "рішала" до МРЕО, коли розігнали МРЕО пішов в ТЦК та СП. Прийшов рядовий СОЛДАТ-КУХАР та за рік став МАЙОРОМ ЗСУ начальником відділення ТЦК та СП вже має лексуса за 24000$. До речі "відстрочка" на півроку всього 4 000$. Звертатись "для переймання досвідом" до м. Первомайський, Харківська область.
показати весь коментар
28.06.2024 11:17 Відповісти
Якшо він військовий ще з совка - то так воно і є. Така була повсімісна практика в ра. Старші охвіцери користувались цим тай солдатики були задоволені - все не в казармі.
показати весь коментар
28.06.2024 11:20 Відповісти
Хотів встигнути до приходу москалів добудувати своє "гньоздишко" - бо потім наймати таджиків буде треба, а їм платити треба.
Ото гнила сутність ******** влади.
показати весь коментар
28.06.2024 11:43 Відповісти
«Щырых патриотов» хватает. Мэр Мукачево как эталон. Эталон коррупционера. Чиста мова, красивые лозунги, «ци рукы ничого такого», доверие селян. Слямзил около 85 миллионов этими «чистыми руками». Патриотично слямзил. В цэркву в воскресенье шел с чистой совестью.
показати весь коментар
28.06.2024 11:56 Відповісти