10428 відвідувачів онлайн
2 418 15

Кабмін збільшив держзамовлення на підготовку фахівців в сфері оборони, охорони здоров’я, будівництва і транспорту

шмигаль,кабмін

На засіданні уряду, 28 червня, ухвалено рішення про збільшення державного замовлення у 2024 році на підготовку фахівців у галузях, які є найбільш затребуваними на ринку праці. Розширення держзамовлення відбудеться у таких сферах, як охорона здоров’я, воєнні науки, національна безпека і безпека державного кордону, публічне управління та адміністрування, транспорт та будівництво, легка промисловість та інші.

Про це іфнормує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МОН.

"Україна вже зараз потребує і потребуватиме надалі великої кількості медиків, працівників робітничих спеціальностей, саперів, інженерів тощо. Наше завдання – створити щільний зв’язок у ланцюжку освіта-економіка-ринок праці", – зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Зокрема, у 2024 році збільшується державне замовлення на підготовку фахівців:

за галузями:

  • "Охорона здоров’я" на 1 112 осіб
  • "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону" на 640 осіб;

за спеціальностями:

  • "Медицина" на 523 особи,
  • "Терапія та реабілітація" на 314 осіб,
  • "Медична психологія" на 90 осіб,
  • "Технології медичної діагностики та лікування" на 44 особи.
Топ коментарі
+3
Цікаво ці абітурієнти встигнуть хоч щось вивчити до мобілізації)?
показати весь коментар
29.06.2024 03:20 Відповісти
+3
Поки лікар буде отримувати 200$, тут завжди буде дефіцит медиків
показати весь коментар
29.06.2024 06:34 Відповісти
+3
Ні. Для молодого лікаря після інтернатури.
показати весь коментар
29.06.2024 09:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво ці абітурієнти встигнуть хоч щось вивчити до мобілізації)?
показати весь коментар
29.06.2024 03:20 Відповісти
Предмет загальної військової підготовки. Бо без нього відраховують, без варіантів.
показати весь коментар
29.06.2024 09:36 Відповісти
Поки лікар буде отримувати 200$, тут завжди буде дефіцит медиків
показати весь коментар
29.06.2024 06:34 Відповісти
Лікар за 200 доларів у нас навіть не підійде до Вас. Не все так просто.
показати весь коментар
29.06.2024 07:25 Відповісти
То Ви вказуєте оклад ддя молодшого медичного персоналу. Для лікарів у 2 - 2.5 рази вище. Хоча й це замало.
показати весь коментар
29.06.2024 08:36 Відповісти
Ні. Для молодого лікаря після інтернатури.
показати весь коментар
29.06.2024 09:27 Відповісти
Для молоді - а нафіга вона? Нехай до Європи їде..в нас кузня кадрів..зеленим потрібна пуста Україна для здачі пуйлу(
показати весь коментар
29.06.2024 10:39 Відповісти
Так все виглядає зараз вся молодь тікає з країни в ЄС... і там її радо чекають, роблячи всіляки стимули
показати весь коментар
29.06.2024 11:04 Відповісти
А я про що?
показати весь коментар
29.06.2024 07:45 Відповісти
Невже за рахунок помічників Трет"якової ,із окладом у 130к , наберуть ?
Вірю, вірю
показати весь коментар
29.06.2024 08:32 Відповісти
Щось вона зникла з обрію..може зараз збудиться)))
показати весь коментар
29.06.2024 08:37 Відповісти
Житель села Кам'янка, що на Сумщині, Віталій Куколь перед російським вторгненням виготовив вибухівку і зброю, щоб захистити рідне село від окупантів. https://bastion.tv/**********-femida-zbozhevolila_n63579 Тепер його судять за незаконне зберігання зброї.
показати весь коментар
29.06.2024 09:13 Відповісти
А в нас є кому на належному рівні підготувати нових фахівців?
показати весь коментар
29.06.2024 09:33 Відповісти
"Медицина" на 523 человека... Дефицит врачей в Украине до короновируса был более 30 тысяч ... .
показати весь коментар
29.06.2024 10:10 Відповісти
Яка може бути підготовка якщо вищу освіту знищують, зарплати низькі, причому що був такий наплив платників в останні роки... там залишаються або корупціонери або пенсіонери...

Приватні вузи взагалі не дають якоїсь освіти хочеш на 5 курс одразу заплати за 4 попередні і все ти студент 5 курсу...

А цього року добивають остаточно мобілізовуючи асистентів, які якраз і тягнули практичні заняття та реально щось вчили... тому молодші що давали трохи ********** знань... звільняються звідти...