8078 відвідувачів онлайн
3 622 24

Міноборони РФ заявляє про нібито збиття 36 українських дронів у 6 регіонах

Запуск дронів на РФ

У Міноборони РФ запевняють, що у ніч проти 30 червня 2024 року нібито було знищено 36 українських безпілотників.

Як інформує Цензор.НЕТ, повідомлення Міноборони РФ цитує російська пропагандистська агенція новин "РИА-Новости".

Зазначається, що дрони збивали над територією Курської, Липецької, Воронезької, Брянської, Орловської та Бєлгородської областей.

Своєю чергою, губернатор Липецької області повідомив, що над промзоною Липецька начебто було знищено 9 безпілотників.

Топ коментарі
+8
"Четвёртая стадия СВО - абарона Курськой, Липецкой, Воронежской, Брянськой, Орловськой и Бєлгородской областей".
показати весь коментар
30.06.2024 07:53 Відповісти
+6
Україні потрібні ракети! дрони це як укус комаря, а у відповідь зламані кістки.
показати весь коментар
30.06.2024 08:59 Відповісти
+3
3 тищі дронів Україна направила на кацапню цієї ночі,
з них кацапня збила 4 тищі!
показати весь коментар
30.06.2024 07:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Показник - горить на рашці чи ні
показати весь коментар
30.06.2024 07:50 Відповісти
"Четвёртая стадия СВО - абарона Курськой, Липецкой, Воронежской, Брянськой, Орловськой и Бєлгородской областей".
показати весь коментар
30.06.2024 07:53 Відповісти
3 тищі дронів Україна направила на кацапню цієї ночі,
з них кацапня збила 4 тищі!
показати весь коментар
30.06.2024 07:53 Відповісти
Це вони лякають своє бидло, якщо в друг якась їхня ракета впала на місто, то це дрон
показати весь коментар
30.06.2024 08:06 Відповісти
треба 1001 дрон запустити на мацкву
показати весь коментар
30.06.2024 08:11 Відповісти
у Білогородській вибухи в Черемисинівському, Щигрівському, Тимському, Солнцевському та Пристенському районах, також говорили, що на північному заході регіону "зникло світло".
показати весь коментар
30.06.2024 08:19 Відповісти
ПВО РФ найпотужніше в світі!!Абавовна то через недотримання правил пожежної безпеки!! Москалі запам'ятайте,палити шкідливо для здоров'я!!))
показати весь коментар
30.06.2024 08:22 Відповісти
36 это их любимое число,через день его заявляют.
показати весь коментар
30.06.2024 08:31 Відповісти
Якщо нема світла - значить сьогодні збивали електропідстанціями!
показати весь коментар
30.06.2024 08:45 Відповісти
Україні потрібні ракети! дрони це як укус комаря, а у відповідь зламані кістки.
показати весь коментар
30.06.2024 08:59 Відповісти
Це так. І не зрозуміло, де наш проект ОТРК "Грім-2/Сапсан". Він вже був на стадії стендових випробувань. Теоретично, за 2 роки можна було довести хоча б до стадії польових випробувань.
показати весь коментар
30.06.2024 09:05 Відповісти
На польових випробуваннях він уже був. Вірогідніше всього, наявне виробництво розбомбили, а поновити його.... для цієї влади це занадто складно і незрозуміло - простіше 2 роки клянчити в США ракети ATACMS.
показати весь коментар
30.06.2024 09:15 Відповісти
А то в світі всі дурні як ти, і не бачать того що твориться, і терплять попрошайку. Давно би послали....
показати весь коментар
30.06.2024 09:28 Відповісти
Хамло. Якщо хтось і дурний, так це ти, якщо досі рвеш ж*пу за свою зелену сарану. В світі все бачать і допомагають не зеленим баригам, а українцям.
показати весь коментар
30.06.2024 09:43 Відповісти
"...де наш проект..."?
"байден заборонив"
показати весь коментар
30.06.2024 11:46 Відповісти
Якщо збивали нафтобазами, нпз та аеродромами то ще й нормальний показник ...
показати весь коментар
30.06.2024 10:05 Відповісти
Вспомнилось...

показати весь коментар
30.06.2024 10:44 Відповісти
Шкода ,що якщо збили навіть половину тих дронів.Класно б було,якби по дронах прилітала якась наскороспаяна труба,типу балістика.
показати весь коментар
30.06.2024 10:54 Відповісти
все одно, дешеві дрони висушують ППО кацапів ...
показати весь коментар
30.06.2024 13:49 Відповісти
Так,але після дрону -пожежа,яку локалізують,а після балістики вирва ,котру міряють,фотографують та зарівнюють)
показати весь коментар
30.06.2024 13:54 Відповісти
36... По словам одного долбо*ба, ответственного за дроновое производство, мі столько в месяц производим.
показати весь коментар
30.06.2024 12:09 Відповісти
Такі листівки розкидують дрони над сірою прифронтовою зоною пітьми: