10865 відвідувачів онлайн
8 918 64

У Генштабі Білорусі заявили, що застосують ядерну зброю в разі загрози "незалежності", - ЗМІ

Начальник Генштабу Білорусі Павло Муравейко

Начальник Генштабу Білорусі Павло Муравейко заявив, що його країна готова застосувати тактичну ядерну зброю в разі загрози її "суверенітету" і "незалежності".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду.

"Один з останніх аргументів і тез, які виступають як стримувальний фактор, - це повернення на територію нашої країни нестратегічної ядерної зброї. Ми навчилися поводитися з цією зброєю. Ми вміємо впевнено її застосовувати. Ми здатні це робити. І можете не сумніватися: ми це зробимо, якщо суверенітету і незалежності нашої країни буде створено загрозу", - сказав Муравейко.

За його словами, за кілька днів Білорусь стане повноправним членом Шанхайської організації співробітництва, і Польща нібито хоче цьому завадити "або, у всякому разі, кинути ложку дьогтю в ту банку меду, яка сьогодні побудована".

Крім того, він звинуватив Польщу в тому, що вона нібито спровокована й ініціювала кризу на білорусько-польському кордоні, через який з боку Білорусі до Польщі потрапляють нелегальні мігранти.

Напередодні білоруська сторона заявила, що упродовж останніх тижнів Україна нібито стягує війська до кордону, через що "зростає напруженість".

Топ коментарі
+38
Керуючись логікою згідно цієї заяви Білорусь тоді повинна застосовувати ЯЗ проти москви.
показати весь коментар
01.07.2024 01:16 Відповісти
+12
Галоперидол в студію!
показати весь коментар
01.07.2024 01:17 Відповісти
+10
Генштаб Білорусі пердіти може - це факт.
показати весь коментар
01.07.2024 01:10 Відповісти

Завантаження...