Рашисти вдарили по Харкову КАБом (оновлено)

Війська РФ атакують Харків, у місті пролунав вибух.
Про це повідомив мер Ігор Терехов, інформує Цензор.НЕТ.
"У Харкові було чутно вибух. Будьте обережні!" - йдеться в повідомленні.
Глава ОВА Олег Синєгубов закликав жителів Харкова та Харківського району перебувати в укриттях.
Згодом очільник області додав, що росіяни вдарили по місту КАБом. Інформації про постраждалих наразі немає.