4551 відвідувач онлайн
4 335 24

Ле Пен може об’єднатись з Орбаном у Європарламенті, - Bloomberg

Ле Пен може об’єднатись з Орбаном у Європарламенті, - Bloomberg

Представники партії Марін Ле Пен у Європарламенті можуть вийти зі своєї фракції "Ідентичність та демократія" та приєднатися до нового блоку ультраправих, який на днях представив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Про це пише агентство Bloomberg, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що представники групи Ле Пен "Ідентичність і демократія", створеної у 2019 році для представлення ультраправих і крайніх націоналістичних поглядів, планують зустрітися з союзниками по ЄС на наступний день після завершення парламентських виборів у Франції.

За словами співрозмовника агентства, члени групи Ле Пен хочуть обговорити майбутні фракції у Європарламенті. Зокрема, обговорюється можливість приєднання до нового альянсу, про який цього тижня оголосив прем'єр Угорщини Віктор Орбан.

Відповідаючи на питання про потенційний альянс з Орбаном Марін Ле Пен сказала, що її партія розглядатиме різні варіанти після виборів.

Bloomberg зазначає, що наразі фракція "Ідентичність і демократія" опинилася на межі розпаду. Якщо бодай один із учасників вийде - фракція припинить своє існування.

Нагадаємо, що минулої неділі Франції відбувся перший тур дострокових парламентських виборів. Перемогу здобула ультраправа партія "Національне об'єднання". За неї проголосували 34,2% французів. Формальною лідеркою цієї політсили є Марін Ле Пен.

Другий тур виборів призначений на 7 липня.

Топ коментарі
+13
зайвий доказ того, що ця вся компашка (Ле Пен, Орбан, Трамп, ***** еtc) є ворогами України
показати весь коментар
03.07.2024 22:26 Відповісти
+6
Якщо буде на то наказ пуйла, то вони і не таке зроблять - вони ж кукли, а в жопах у них рука кремля.
показати весь коментар
03.07.2024 22:29 Відповісти
+5
не переплутайте: Ле Бан - це жінка, а Орпен - це чоловік.
Але це не точно.
показати весь коментар
03.07.2024 22:40 Відповісти

Завантаження...