11052 відвідувача онлайн
14 258 39

Рашисти окупували Сокіл та Восход на Донеччині та просунулися в Сотницькому Козачку на Харківщині, - DeepState. КАРТА

Ворог окупував Сокіл та Восход на Донеччині

Російські військові окупували села Сокіл та Восход у Донецькій області. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DeepState.

Також ворог розширив фронт у Харківській області - просунувся в Сотницькому Козачку.

"Ворог просунувся в Північному, біля Дружби, Євгенівки та Новопокровського", - йдеться у повідомленні. 

Опубліковано оновлену карту бойових дій:

Ворог окупував Сокіл та Восход

Раніше повідомлялося, що російська армія досягла певних успіхів у Донецькій та Луганській областях, просунувшись в районі чотирьох населених пунктів.

Топ коментарі
+42
Ось таке "покращання" після зняття Залужного і його команди та зриву мобілізації вся відповідальність на "найвеличнішому".
показати весь коментар
04.07.2024 08:54 Відповісти
+38
Але як каже найшашличніший, позиції ЗСУ зараз кращі ніж кілька місяців тому. Він точно президент України?
показати весь коментар
04.07.2024 08:57 Відповісти
+35
Це ІПСО....Презедент сказав, що зараз все краще, ніж раніше...
показати весь коментар
04.07.2024 08:51 Відповісти

Завантаження...