9939 відвідувачів онлайн
1 361 34

Кулеба про очікування України від саміту НАТО: Посилення ППО і суттєвий крок до членства в Альянсі

Кулеба про очікування України від саміту НАТО: Посилення ППО і суттєвий крок до членства в Альянсі

Глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів, чого Київ очікує від ювілейного саміту НАТО, який відбудеться у Вашингтоні 9-11 липня.

Про це дипломат розповів на спільній пресконференції з новим міністром закордонних справ Нідерландів Каспаро Вельдкампом, пише "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

За словами Кулеби, Україна очікує на комплекс рішень щодо посилення обороноздатності, зокрема у сфері ППО, і на суттєвий крок до членства у НАТО.

"Наше очікування від саміту, що комплекс рішень, які там будуть ухвалені, означатимуть дві речі: суттєве посилення нашої обороноздатності, особливо у сфері ППО, і суттєвий крок до членства у НАТО. На цьому поки зупинюся", - заявив очільник зовнішньополітичного відомства.

Ювілейний саміт НАТО

9-11 липня у Вашингтоні відбудеться саміт до 75-річчя Північноатлантичного Альянсу. Військово-політичний блок НАТО був створений 4 квітня 1949 році. Нині членами НАТО є 32 держави.

В українській Конституції закріплений курс на вступ у НАТО. Країни-члени Альянсу активно допомогають Україні в боротьбі з повномасштабною агресією РФ, постачаючи озброєння, боєприпаси та організовуючи навчання для українських військових.

Топ коментарі
+7
Байдэн, пачему мы не в нато!! Америка ты нам должна!! Закройте небо!!! Все на Потужный саммит!!
Ермака уволить на это пойтить не могу!!
показати весь коментар
07.07.2024 20:55 Відповісти
+5
ПРибрати :КОЛОННУ КРЕМЛЯ!!! - ото й усі очікування від НАТО до України . Кулебо ти вже зовсім обЄрмачився? ПАПКИ ВАШІ ДРУЗЗЯ ? А ПАПКА ЄРМАКА РАШИСТ _ОФІЦЕР ГУР
показати весь коментар
07.07.2024 20:52 Відповісти
+5
Колись вважав Кулебу адекватною людиною. Але в останній час він усе більш перетворюється на клоуна. Точніш на прислугу у клоунів. Мабуть з ким поведешся..
показати весь коментар
07.07.2024 21:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Норм - перед цим два назад - тепер крок вперед - танцюєм перед НАТО?
показати весь коментар
07.07.2024 20:51 Відповісти
Та тут танцюй, чи не танцюй - всеодно получиш ***, а не НАТО.
Багато країн уже про це сказало - США, ФРН, Угорщина .....
Якщо б хотіли - давно прийняли б в НАТО. Так само і в ЄС.
показати весь коментар
07.07.2024 21:08 Відповісти
Прямою мовою zeрмакам вже казали, приберіть крота їрмакаку та припиніть красти - і що?
Кому потрібен кріт із безумною у своїх рядах?
показати весь коментар
07.07.2024 21:12 Відповісти
Можна хоч гопака станцювати, але з таким рівнем крадіжок і корупції нас тільки експонатом у музей мамзель Тюсо приймуть. А викорінення злодійства і корупції у нас вважається підривом національних підвалин, безпеки і знищенням державності

До речі, а кулі "у нас"... У них, пилять. Я, припустімо, як і понад 80% звичайного народу, до крадіжок і корупції не причетний, грошей із цього не маємо - глядачі в театрі без виходу і дверей
показати весь коментар
07.07.2024 21:09 Відповісти
ПРибрати :КОЛОННУ КРЕМЛЯ!!! - ото й усі очікування від НАТО до України . Кулебо ти вже зовсім обЄрмачився? ПАПКИ ВАШІ ДРУЗЗЯ ? А ПАПКА ЄРМАКА РАШИСТ _ОФІЦЕР ГУР
показати весь коментар
07.07.2024 20:52 Відповісти
вовка хрипить в очі українцям, що НАТО боїться КРЕМЛЯ - це він має на увазі своїх менеджерів на Банковій на увазі?
показати весь коментар
07.07.2024 20:54 Відповісти
папа Кулеби -Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%8F Вірменія (з 24 грудня 2019 до 6 жовтня 2021 року). Батько https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 міністра закордонних справ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%B0_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Дмитра Кулеби .
ЗА СТАТУТОМ ДИПЛОМАТИЧНОГО ВІДОМСТВА ПАПА АБО СИНОК ПОВИНЕН БУ ЗАЛИШИТИ СЛУЖБУ!"- це поПО-ПЕРШЕ

ПО-ДРУГЕ й головне,
З 1987 по 1988 - працював радником в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%84%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD Афганістані . Після завершення перебування в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%84%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD Афганістані обіймав посаду начальника штабу на будівництві інтернаціональних об'єктів у районах Крайньої Півночі та Далекого Сходу.
САМЕ У ТІ ЧАСИ ПРАЦЮАВА ТЕЖ ТІПА РАДНИКОМ ОФІЦЕР ГУР ЄРМАК -тато.

А тепер ще повернемося до біографії тата Кулеби - дипломат після Афгану - начальник штабу на будівництві в Крайньої Півночі та Далекого Сходу _ це Україна?
показати весь коментар
07.07.2024 21:02 Відповісти
Вице-премьер-министр Украины по вопросам https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F европейской и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC евроатлантической интеграции (29 августа 2019 - 4 марта 2020)https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%B0,_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-4 [4] . Самый молодой руководитель внешнеполитического ведомства в истории Украины.(папа -друг Єрмака продовжував бути послом) А ДІМА ТАКООООЙ МАЛАДОЙ осталсям рабом ЕРМАКА
показати весь коментар
07.07.2024 21:07 Відповісти
ОЙ А ГДЕ ДІМА СИН ДРУГА ПАПИ_ЕРМАКА?

показати весь коментар
07.07.2024 21:08 Відповісти
ЗА ШПИГУНОМ КОЗИРЕМ СТОЇТЬ ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ США - й між клацанням фотоапарату розказує йому про НАТО
показати весь коментар
07.07.2024 21:19 Відповісти
Байдэн, пачему мы не в нато!! Америка ты нам должна!! Закройте небо!!! Все на Потужный саммит!!
Ермака уволить на это пойтить не могу!!
показати весь коментар
07.07.2024 20:55 Відповісти
Горбатая гора - 2, гетеросексуалам нє дано "постічь глубіну шоколадних глубін"
А 2 тому, що у орбана з ****** ще в 90-ті склалося
показати весь коментар
07.07.2024 20:59 Відповісти
Ну тобто ця уся підстава з орбаном і його "великі держави всьо парєшают" і його візит до кєтаю, це все наклеп, не було такого, дєрьмак човниковою дипломатією не займався, ми нє прі дєлах, да?
І хто тобі повірить?
показати весь коментар
07.07.2024 20:55 Відповісти
походу си сказал путину заканчивать войну. америка давит на китай, чтобы он перестал у россии нефть покупать, под угрозой санкций. а китаю это не выгодно.
показати весь коментар
07.07.2024 20:55 Відповісти
Хутiну пох на Китай та його проблеми. Вiн вже перейшов на корейский патронаж. Ман'як вiд свого не вiдступиться.😃
показати весь коментар
07.07.2024 21:00 Відповісти
Ага, Китай уже кинувся спасати Україну . А тим часом новина за сьогодні-

https://tsn.ua/svit/kitayski-soldati-pribuli-do-bilorusi-viyskoviy-ekspert-nazvav-spravzhnyu-metu-2616030.html Китайські солдати прибули до Білорусі: військовий експерт назвав справжню мету Китайські солдати прибули до Білорусі: військовий експерт назвав справжню мету

https://tsn.ua/svit/kitayski-soldati-pribuli-do-bilorusi-viyskoviy-ekspert-nazvav-spravzhnyu-metu-2616030.html Китайські солдати прибули до Білорусі - військовий експерт назвав справжню мету - Світ (tsn.ua)
показати весь коментар
07.07.2024 21:12 Відповісти
Передайте там на саммiтi, як що не в НАТО, то Украiна буде в ОДКБ раньше!🤡
показати весь коментар
07.07.2024 20:57 Відповісти
Енто да, не далеко от истинны....
Оман и орбан гарантируют...
😐
показати весь коментар
07.07.2024 21:15 Відповісти
В Китае там своя "атмосфера". То з горобцями воюють, то з "мiровим" капiталiзмом. Чим все закiнчуется ми всi знаемо! 🤣
показати весь коментар
07.07.2024 21:25 Відповісти
правда на самом деле очень интересная! Нам никто не должен, даже союзников де-юре нет! Есть добровольные пожертвования потому что часть населения стала Нацией и сдерживает орду, мирового людоеда!!
показати весь коментар
07.07.2024 20:59 Відповісти
У другу свiтову було таке саме. Американцi давали зброю СССР в надii, що цим минеться, але не минулось. Довелось воювати i перемогти, але не з тими i не того. 🤣
показати весь коментар
07.07.2024 21:06 Відповісти
И Китаю . Как совки отблагодарили, все помнят .
А Китаю не повезло, власть захватили комуняги, превратив в днр "кнр" ...
показати весь коментар
07.07.2024 21:17 Відповісти
Китай на краще не заслужив. Нехай жруть що мають.
показати весь коментар
07.07.2024 21:27 Відповісти
суттєвий крок до членства в Альянсі

Той самий піззьож з новими інтонаціями

Першокурсників акторських інститутів вчили промовляти фразу "Птица летит, летит птица" хоча б з двадцятьма різними інтонаціями.
показати весь коментар
07.07.2024 21:01 Відповісти
КремлезеленоЄрмаківськ ******* думає таки НАТУ ПРистидити
показати весь коментар
07.07.2024 22:13 Відповісти
Колись вважав Кулебу адекватною людиною. Але в останній час він усе більш перетворюється на клоуна. Точніш на прислугу у клоунів. Мабуть з ким поведешся..
показати весь коментар
07.07.2024 21:03 Відповісти
Кулеба це вже - мем. Не буть кулебою, я тебе прошу )))
показати весь коментар
07.07.2024 21:09 Відповісти
лопата кулеба що, знає що таке дипломатія
чи електрик , шмирКаль нові поправки видав!?
показати весь коментар
07.07.2024 21:03 Відповісти
не бреши