На Харківщині автомобіль підірвався на міні: загинули 4 людини, серед них дитина

7 липня у Харківській області автомобіль наїхав на міну. Внаслідок детонації загинуло 4 людей.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму телеграм-каналі написав очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За попередніми даними правоохоронців, внаслідок підриву на ворожій міні загинули четверо людей, серед них - є дитина. Родина їхала на легковому автомобілі на грунтовій дорозі у лісі в Харківському районі.
Розпізнавання тіл триває. Зі слів рідних загиблих, в авто могли бути шестеро людей: 4 дорослих та 2 дитини.
Подальший пошук тіл та встановлення осіб триває. На місці трагедії працюють слідчі та рятувальники.
"Нагадуємо: усі лісосмуги, узбіччя доріг деокупованих територій вкрай небезпечні! Протитанкові, протипіхотні та інші міни можуть бути добре замасковані на поверхні або в товщі землі", - наголосив Синєгубов.
Боже, коли ти пошлеш розум українському народу ?
.