6961 відвідувач онлайн
11 841 23

Бомбардувальники Ту-95 здійснили пуски ракет, - Повітряні сили

Ту-95

Стратегічна авіація РФ імовірно здійснила пуски крилатих ракет.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть в телеграм-каналі Повітряних сил ЗСУ.

"Імовірно здійснені пуски крилатих ракет із стратегічних бомбардувальників Ту-95 із Волгоградської області! Орієнтовний час входження в повітряний простір України – після 2:00!", - попереджають в ПС ЗСУ.

Пізніше в східних областях було оголошено повітряну тривогу через загрозу пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС.

Раніше повідомлялось, що ввечері 7 липня в Росії злетіло 4 стратегічні бомбардувальники Ту-95.

Топ коментарі
+7
Нема прощіння уродам калічащім мирні місця. Ці потвори тренеруються... І сім'ям їх хай буде накбздон.
показати весь коментар
08.07.2024 02:07 Відповісти
+4
Дайте Сокири індійськи!!! Не буде у рашьці ціх ведмедів - загроз людству.
показати весь коментар
08.07.2024 01:55 Відповісти
+3
Кацапи, burn in Hell!!!
показати весь коментар
08.07.2024 01:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дайте Сокири індійськи!!! Не буде у рашьці ціх ведмедів - загроз людству.
показати весь коментар
08.07.2024 01:55 Відповісти
ДАТИ ..дати дати .......а може своє треба мати?
показати весь коментар
08.07.2024 04:19 Відповісти
а самі в хаті як ви без сокир?
як біда до сусіда біжете?
показати весь коментар
08.07.2024 02:20 Відповісти
Кацапи, burn in Hell!!!
показати весь коментар
08.07.2024 01:58 Відповісти
Кожна та тушка несе по 6 ракет..пдри..
показати весь коментар
08.07.2024 02:05 Відповісти
нині - максимум три, або й дві... але від цього не легше...
показати весь коментар
08.07.2024 04:10 Відповісти
Нема прощіння уродам калічащім мирні місця. Ці потвори тренеруються... І сім'ям їх хай буде накбздон.
показати весь коментар
08.07.2024 02:07 Відповісти
сподіваюсь СБУ працює по цій темі персонально....
показати весь коментар
08.07.2024 03:01 Відповісти
Віктюки працюють не покладая рук
показати весь коментар
08.07.2024 03:45 Відповісти
прийде час, всі ці літуни,будуть ходити і боятися своєї тіні.
показати весь коментар
08.07.2024 04:12 Відповісти
де наші ракети
показати весь коментар
08.07.2024 05:30 Відповісти
американці порізали , забув ?
показати весь коментар
08.07.2024 06:15 Відповісти
...зі словами "дактонанаснападьот!?".
показати весь коментар
08.07.2024 06:47 Відповісти
Це ті які Кучма-жЮлія передали кацапам за газ ?
щось я не памятаю щоб мериканці різали якісь ракети крім стратигічних "Сатана".
показати весь коментар
08.07.2024 09:12 Відповісти
і літаки не різали ? все самі і договір про РСМД теж самі !
показати весь коментар
08.07.2024 11:36 Відповісти
А колись ці літаки, можливо, були нашими (свого часу такі літаки базувались в Прилуках і Узині) ,але потім наші теперішні союзники примусили віддати їх Рашці ,а дякі літак (куди правду діти ) перегнали до рашки самі ж пілоти.
показати весь коментар
08.07.2024 07:34 Відповісти
Це для чого? Це "на часі"? Для кого це зараз вигідно?
показати весь коментар
08.07.2024 08:02 Відповісти
Для того ,щоб ніхто не забував історію,
показати весь коментар
08.07.2024 08:12 Відповісти
Так нагадайте про закриті ракетні програми, про зменшення підтримки ЗСУ, про занедбання оборони, про "вагнергейт", який дозволив вагнерівцям прийти в Україну.
показати весь коментар
08.07.2024 08:31 Відповісти
Голодранці, а ми такими були, не могли утримувати таку махіну що залишилась після розвалу совка.
багато хто оргазмує на ЯО та величезну армію, але забуває той факт що без грошей це все утримувати НЕРЕАЛЬНО.
просто хтось розміняв свою зброю на НАТО а хтось далі хотів дружити з братушкамикацапами, результат закономірний.
показати весь коментар
08.07.2024 09:17 Відповісти
Така вже наша ідентичність - одна частина України голосувала в 2004 і в 2010 за одного кандидата в президенти ,а друга частина за іншого кандидата в президенти от тому і результат закономірний- маємо ,те що маємо .
показати весь коментар
08.07.2024 13:31 Відповісти
так то вже наслідки