10025 відвідувачів онлайн
1 568 39

Зеленський відвідає Польщу 8 липня та підпише безпекову угоду, - ЗМІ

Зеленський 8 липня у Польщі підпише безпекову угоду

У понеділок, 8 липня, президент України Володимир Зеленський здійснить візит до Варшави. Очікується, що у Польщі відбудеться підписання угоди про гарантії безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на WProst.

Як зазначається, у Польщі Зеленський зустрінеться із президентом і прем'єром країни Анджеєм Дудою та Дональдом Туском.

Під час візиту він, імовірно, підпише угоду про довгострокову співпрацю у сфері безпеки.

За даними видання, спочатку Зеленський зустрінеться з прем'єр-міністром Дональдом Туском у канцелярії прем'єр-міністра, а о 15:00 вирушить до президентського палацу для бесіди з президентом Анджеєм Дудою.

За неофіційними даними, Володимир Зеленський має вирушити з Варшави до Вашингтона на саміт НАТО, який розпочнеться 9 липня. 

Топ коментарі
+14
Потужний з#бався, як завжди...
показати весь коментар
08.07.2024 12:11 Відповісти
+14
Тобі б завали знищених міст розбирати до кінця життя, а не нікчемні папірці підписувати, тварюка...
показати весь коментар
08.07.2024 12:12 Відповісти
+10
Ну і який сенс, окрім екзистенціального, у цих безпекових угодах?
показати весь коментар
08.07.2024 12:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До миру ще не один день, наразі не про мир,а про безпеку потрібно думати. Про хлопців ЗСУ, бо там пекло. Хоча,зе не президент війни, а просто комік
показати весь коментар
08.07.2024 12:10 Відповісти
Потужний з#бався, як завжди...
показати весь коментар
08.07.2024 12:11 Відповісти
Ой пришелепкувате...
показати весь коментар
08.07.2024 12:11 Відповісти
Ну і який сенс, окрім екзистенціального, у цих безпекових угодах?
показати весь коментар
08.07.2024 12:12 Відповісти
Воно щось своє мутить..гроші, цінності мо вивозить, кокс купує..одного ранку дізнаємось, що воно на дискотечному борті до Аргентини, наприклад, змилось..
показати весь коментар
08.07.2024 12:16 Відповісти
Никакого!!!
Наркоман привык к бесконечному ШОУ и стендапу! Там все "пгавительство" такое, крепкие прохвесианалы
показати весь коментар
08.07.2024 12:16 Відповісти
Ніяких - вже 20 угод підписано, з США також
Результат - від США 1 петріот, 0 літаків

До тогож "той (Байден) хто зупинив путіна", раніше заявив, якщо впаде Україна, то впадуть країни Балтії та Польша
Як же Україна може впасти, якщо він зупинив путіна...

Картинка перед самітом НАТО
Побачимо, що він скаже на саміті НАТО - та що запропонують у відповідь
показати весь коментар
08.07.2024 12:24 Відповісти
Сенс у тому, що воно не плутається під ногами у ермака, поки підписує безпекову угоду. Так само дитині цяцку дають, щоб зайнята була і не заважала.
показати весь коментар
08.07.2024 14:35 Відповісти
Тобі б завали знищених міст розбирати до кінця життя, а не нікчемні папірці підписувати, тварюка...
показати весь коментар
08.07.2024 12:12 Відповісти
А радбез ООН не хоче відвідати? Після ракетного удару по цівільним?
показати весь коментар
08.07.2024 12:13 Відповісти
не хоче,там керує лиса жаба небензя,і головний посил дня від нього-враження військового об,єкта
показати весь коментар
08.07.2024 12:17 Відповісти
Окрім ****** там ще 14 члєнів, нехай того ****** макають рилом у лайно
показати весь коментар
08.07.2024 13:10 Відповісти
Росія з 1 липня взяла на себе головування в Радбезі ООН і використає це для проєкції влади, - ISW
Головування в організації кожного місяця беруть на себе по черзі 15 її членів.

https://lb.ua/world/2024/07/02/621960_rosiya_z_1_lipnya_vzyala.html
показати весь коментар
08.07.2024 12:27 Відповісти
На радбезі потрібно фактами оперувати, а Зеленський блазень, хоч і ЙУрист.
показати весь коментар
08.07.2024 13:13 Відповісти
> відбудеться підписання угоди про гарантії безпеки.

Які, н#####, гарантії? Агов, хто пише ці тексти??
показати весь коментар
08.07.2024 12:14 Відповісти
Беркiвці краще б відвідав в останній раз.
показати весь коментар
08.07.2024 12:14 Відповісти
Зачем?
Видосики можно из спальни пилить.
А скумбрия подскажет что говорить.
показати весь коментар
08.07.2024 12:15 Відповісти
А цей одно їздить нікчемні папірці підписує.
показати весь коментар
08.07.2024 12:16 Відповісти
Які в сраку "гарентії" - уйоб*ще гундосе?! Ти падлюка пархата, в своїй столиці (!) не здатен дитячу лікарню захистити, виродок! Щоб по твоїм виплодкам ракета прилетіла, будь ти проклятий!
показати весь коментар
08.07.2024 12:17 Відповісти
Як шо - шо - Польща поплескає нас по плечу? - загрозливо для рашки підніме літаки?
показати весь коментар
08.07.2024 12:17 Відповісти
А , що вони повинні робити ?

блазень у нас президент не в них , тому зрозумійте вірно
показати весь коментар
08.07.2024 12:20 Відповісти
Туск каже - якшо рашка ковтне Украіну і не подавиться - то прииде по Польщу
показати весь коментар
08.07.2024 12:24 Відповісти
Хто сказав ? Польща в нато
показати весь коментар
08.07.2024 12:25 Відповісти
Сказали Туск Дуда - шо рашка не зупиниться
показати весь коментар
08.07.2024 12:28 Відповісти
І що ? Стікає кровʼю прямо зараз хто поляки чи українці ?
показати весь коментар
08.07.2024 12:50 Відповісти
Украіна -- а НАТО сцицься
показати весь коментар
08.07.2024 12:52 Відповісти
Ще раз скажи халва
показати весь коментар
08.07.2024 13:25 Відповісти
Я каже те шо є - а не халва
показати весь коментар
08.07.2024 13:27 Відповісти
Ну все, "польские пилоты" смогут спать спокойно! Украина защитит их, ведь "соглашение" двухстороннее.
показати весь коментар
08.07.2024 12:21 Відповісти
А те ''тєло'' все катається.
показати весь коментар
08.07.2024 12:21 Відповісти
Лазейка для захватчика: чонгарские "разводилы" штампуют новые меморандумы
https://www.youtube.com/watch?v=CDHYxLU3JPM
показати весь коментар
08.07.2024 12:23 Відповісти
Треба власні ракети штампувати, а не папірці підписувати
показати весь коментар
08.07.2024 12:28 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=SK1G9FmZlhY остання путь
показати весь коментар
08.07.2024 12:29 Відповісти
ви вибрали за зазирнути в дірочку - от така вона криворогата дірочка...
сподіваюсь всім абинепорохам, злять, худше не стало, а покращяло...
показати весь коментар
08.07.2024 12:46 Відповісти
Якщо сьогодні нічого не здатний зробити, то краще удавати, що дуже стурбований за майбутнє, коли буде десь засмагати з дЄрмаком десь на півдні Італії !!! Сволота ! Забирайся геть з країни зараз. Бо у тебе немає майбутнього в нашій Україні !
показати весь коментар
08.07.2024 12:58 Відповісти
Потужні здобутки зеленого поца: безмир, безсон, безсвітла, безробіття, безхатьки…
Зате не Порошенко.
показати весь коментар
08.07.2024 13:14 Відповісти
Є перевірене правило: де суперпрезидент - там колючий дріт...