10586 відвідувачів онлайн
26 839 139

"Злочинні накази": "Пташка" вимагає у Зеленського зняти одіозного командира 59 ОМПБр Шевчука

катерина,поліщук,пташка

Бойова парамедикиня, кавалериня ордена "За мужність" III ступеня, Катерина (Пташка) Поліщук звернулась до Верховного головнокомандувача Володимира Зеленського із проханням провести перевірку щодо злочинних наказів командира 59 ОМПБр Богдана Шевчука, якого було призначено на посаду у квітні 2024 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами "Пташки", вона понад рік перебувала у зоні ведення бойових дій пліч-о-пліч з 59 ОМПБр ім. Якова Гандзюка. Але через нелюдське та непрофесійне ставлення Шевчука Поліщук була змушена припинити співпрацю з цією бригадою.

"Оскільки тисячі військовослужбовців досі залишаються виконувати бойові завдання в зоні ведення бойових дій під керівництвом Шевчука, прошу Вас, пане Верховний Головнокомандувачу, звернути увагу та провести службову перевірку за фактами злочинних наказів, свідомої недбалості, нехтування життям та здоровʼям особового складу, дії, що призвели до гибелі великої кількості військовослужбовців, в тому числі і з високих керівних посад", – розповіла парамедикиня.

Зі слів Поліщук, новопризначеним командиром 59 ОМПБр керує егоїзм та сліпий карʼєризм. Вона додала, що методи управління Шевчука включають усунення всіх "незгодних" командирів, пригнічення бойового духу та приниження особового складу повною байдужістю до основної мети військовослужбовців.

Вона також зазначила, що злочинні накази Шевчука спрямовані виключно на "здобування додаткових зірочок" цією людиною.

"Прошу вжити заходів та усунути від прийняття важливих військових рішень людей, які не зацікавлені у збереженні особового складу, виконанні завдань та перемозі. Військова честь та честь офіцера - не пусті слова. Принаймні такими вони не повинні бути", – закликала "Пташка".

Нагадаємо, раніше відомий журналіст Юрій Бутусов попередив, що Красногорівка (Донецька обл.) може впасти через некомпетентність комбрига Богдана Шевчука.

Парамедикиня Пташка закликала Зеленського провести службове розслідування щодо комбрига 59-ї ОМПБр

Парамедикиня Пташка закликала Зеленського провести службове розслідування щодо комбрига 59-ї ОМПБр

Топ коментарі
+77
ти краще спитай у нього як він вас в полон здав.
показати весь коментар
14.07.2024 17:38 Відповісти
+50
показати весь коментар
14.07.2024 17:53 Відповісти
+45
Вилізло казки росповідати,тут аудиторія Марафєт не дивиться .Генерелісімус ЗЕ відповідальний за все,починаючи з розмінування Чонгару!!!!
показати весь коментар
14.07.2024 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а напомни ка чому Гелетея держали
показати весь коментар
14.07.2024 21:43 Відповісти
"Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил!
Страною правит шут чуть-чуть шаля,
Народ смеется, мучаясь от боли.

Шут позабыл про то что обещал
-Он обещал народу мир и счастье,
Но первым делом землю он продал,
Всем тем кто близок оказался к власти.

Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил
-Вращается по-прежнему Земля
Ну а народ - народ наш шут уволил..."
"Как жалок шут, на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил"...
показати весь коментар
14.07.2024 20:10 Відповісти
все, що починається з "шановний володимире олександровичу", зазвичай написано з язиком в його дупі..давай, пташечко, старайся
показати весь коментар
14.07.2024 21:21 Відповісти
А причому тут зелена гнида? До царя звертається?
показати весь коментар
14.07.2024 21:26 Відповісти
На кожного комбрига, оту, осув, ок буде кримінальна і не кримінальна справа. Отими совковими законами 22 року вони самі себе загнали у глухий кут. Думали що верховна рада дала їм безмежне поавлєніє. Зараз ті генерали, що спригнули по стану здоров'я зробили вігідно персонально для себе. А ці що по залишалися іще ніяк не доганяють, що оті хотєлки бубочки про наступи можна цивілізовано не виконувати, якщо вони нічим не забезпечені. Залужний напевно сказав бубочці, що буду робити так і так, а якщо ні то я іду на іншу роботу. Бубочка по бистрячку назначив сироєжкіна. Ну і сироєжкін хоче вгодити йому. Все зрозуміло. Але ж бубочка по старій совковій схемі паралельно веде на нього кримінальну справу, стеження, як і на кожного генерала, комбрига і т.д. За кожним ведеться нагляд що їсть, з ким бухає, які накази штампує. Накопичується це все до якоїсь міри чи моменту і тоді ідуть звільнення. Краще коли просто тихенько в ліс. Я не думаю що є зелені і не зелені для бубочки. Є просто моменти, коли інтереси або сходяться, або розходяться. Бізнес і нічого особистого. Ворогом або товаришем бубочки може стати любий у будь який час. Кожен комбриг може особисто себе захистити лише виконанням статутів, норм, законів, конституції. Все інше хто зелений, а хто підзеленкуватий то таке. Так що кримінальним справам бути! Ха ха ха.
показати весь коментар
14.07.2024 22:52 Відповісти
Людей після полону краще не долучати до служби.
Бо одне діло виживати в оточені, та бути в полоні а друге робити зауваження чи пропозиції.
У монети завжди дві сторони.
показати весь коментар
14.07.2024 23:28 Відповісти
надмірна увага та шана до визволених полонених часом повертається до них зле, починаючи з надєжди савчєнко
показати весь коментар
15.07.2024 13:40 Відповісти
1. Не Зеленский вирішує кадрову політику. Він в цьому теж нічого не тямить.
2. Не знімуть того, хто виконує вказівки ОПи, не спорячи, і не ставлячи питання.
показати весь коментар
15.07.2024 11:43 Відповісти
Зєля стукає себе в груди, що він - Верховний Головнокомандуючий, але нічого не вирішує? А навіщо нам такий Головнокомандуючий, який нічого не вирішує?

Вибори
показати весь коментар
15.07.2024 12:28 Відповісти
вибори !!!!!!!!!!!

і кого виберуть ? та того ж самого ЗЄльоного....
показати весь коментар
15.07.2024 13:39 Відповісти
Не Зеленський, тоді хто? Може Єрмак? (ми взагалі не знаємо хто це і звідки, а влада у людини здається більша ніж в президента).
показати весь коментар
15.07.2024 14:16 Відповісти
Один з тіньовиків -Машовець, керує Армією.
показати весь коментар
15.07.2024 16:20 Відповісти
це з тих 5-6 ефективних менеджерів?
показати весь коментар
15.07.2024 17:41 Відповісти
Не можу ничого сказати ні про комбрига 59-й ні про стан речей у бригаді, так як не маю від туди інформації, но маю сказати, нікого не звінувачуя ні захищаючи, - як шо зняттям комбригів почнуть займатись медіки бригади, гранотометники та кулеметники бригади, кухарі та рядові бригади, то в Армії буде повна СРАКА. У нас вже одна дурепа від народження зняттям Головкомів займаєтся, то результат на обличчі від вуха до вуха.
показати весь коментар
15.07.2024 11:45 Відповісти
Ну але якщо море аргументованих скарг на багатьох комбригів і вище командування їх постійно покриває та не реагує...і це виливається у втрати мотивованих та підготовлених бійців, яких реально ніким замінити тому що в тилу не лишилось мотивованих... а підготовка бажає кращого на полігонах... то як щось змінити... що ви пропонуєте?

Якщо б до прикладу відреагували на скарги на комбрига що зробив нагородження коли Іскандер прилетів то і втрат тих б не було... а скарг було повно та і взагалі як можна було ставити людину яка була замішана в зв'язках з ДНР та котрабанді цигарок на таку посаду ..
показати весь коментар
15.07.2024 11:57 Відповісти
Ви особисто маєтє доступ та рахуєтє скпрги на комбригів? Кількість станом на 15.07.2024 року можите назвати? А хто виришує шо вони мотивовані? Ви особисто чі ще хтось? Скаржиться було завжди модно. Відповідальність брати на себе завжди було не модно. Коже мніт себе стратегом бача бій з далека, або осторонь. От тільки бригадою керувати під час війни це не скарги писати.
Я пропоную, для початку, контрозвідці вприиул занятись безуглою та тім хто віддає її наказ "фас" га військових. Другим пунктом я пропоную контррозавідці поцікавитись журнашлюхами та різноманітними блогерами. А насамперед я пропоную повернути до керма ЗСУ генерала Залужного та його команду, яку сжерла ZEлена сарана, но це фантастика.
показати весь коментар
15.07.2024 13:39 Відповісти
Тобто призначення на посаду комбригом яка замішана була в контрабанді з ДНР... тобто як мінімум з кимось з їх керівництва... мала особисті контакти то це нормально?

Мотивовані тому що самі пішли на відміну від вас особисто... і їх не пхали в буси, та реально хотіли воювати та захистити державу
показати весь коментар
15.07.2024 13:45 Відповісти
Почну з хавста.
Бачу ви у курсі шо я особисто робив, з синами, з 24.02.2022. Джерело назовіть, звідки ви у курсі.
Потім продовжим.
За те де тоді були ви особисто та шо робили, я не запитую, і де ви зараз також не питаю, але здогадиваюсь.
показати весь коментар
15.07.2024 14:06 Відповісти
Я відповів вам хто такий мотивований... і більше нічого... нікого ніколи не засуджую... хто когось не судить, коли не має на то права...

І ви так і не відповіли чи нормально коли офіцер що мав звязки з сепарами зайняв посаду комбрига?
показати весь коментар
15.07.2024 15:06 Відповісти
Ви не відповіли.
Ви з'їхали з відповіді
показати весь коментар
15.07.2024 15:23 Відповісти
А це нормально, коли чел мав зв'язки з сепарами та парашниками і став президентом країни?
показати весь коментар
15.07.2024 16:45 Відповісти
Ні це п..ц з яким ми зараз живем і х... знає як ще вийдемо з цього
показати весь коментар
15.07.2024 17:11 Відповісти
О, і цей 3,14здець Верховний Головноковандувач, а ви про комбрига питаєтє.
показати весь коментар
15.07.2024 17:30 Відповісти
з такими комбригами й ворогів не треба...., як можна на третьому році війни призначати командирів за родинними зв'язками?... це дикість, безвідповідальність та злочин...
показати весь коментар
15.07.2024 12:05 Відповісти
ти служиш у Шевчука ?
показати весь коментар
15.07.2024 13:38 Відповісти
Зєлю геть. Вибори. Залужний - наш Президент
показати весь коментар
15.07.2024 12:31 Відповісти
Пташка еще может что- то попробовать требовать. А 50+ летний инсультник, отловленный быдло гопниками из ОПГ ТЦК и закинутый в эту бригаду, ничего ни у кого не потребует- потому что сразу же получит от руководства.
показати весь коментар
15.07.2024 12:56 Відповісти
50 річний інсультник буде утилізований і не встигне поскаржитись нікуди. якщо не двине коней по дорозі.
показати весь коментар
15.07.2024 14:18 Відповісти
Молодець
показати весь коментар
15.07.2024 13:23 Відповісти
я НЕ знаю комбрига Шевчука, може він дійсно не здатен командувати, а може навпаки
але при всій повазі до Пташки, вона лише колишній медик Азову

оцінювати дії командирів мають право начальники та підлеглі, а хто попало
досить бабського хейту комбригів !

Пташка, Безугла та інші, а може: "Верховного головнокомандуючого геть?"
що, слабо ?
показати весь коментар
15.07.2024 13:37 Відповісти
Може повернути Залужного ?
показати весь коментар
15.07.2024 14:13 Відповісти
Безугла вже не прокотила, то в ОПі вирішили випустити "пташку". Цікавить питання: а чому жоден військовий не піднімає цю тему? Хіба немає сміливих? Мутняк черговий
показати весь коментар
15.07.2024 15:38 Відповісти
Кротевич підняв же.
показати весь коментар
15.07.2024 17:43 Відповісти
А хто такий кротевич? Гімно на підсосі у ОПи
показати весь коментар
17.07.2024 08:09 Відповісти
Якщо по відношенню до опи - то вони всі там на підсосі, від тих хто критикує, до тих, кого критикують. Хто не від опи той в окопі.
показати весь коментар
17.07.2024 15:01 Відповісти
Що це за руде чудо в пір'ях?
показати весь коментар
16.07.2024 23:45 Відповісти
Сторінка 2 з 2