7620 відвідувачів онлайн
4 755 49

Столтенберг про можливість збиття Польщею ракет над Україною: НАТО не буде залучене у війну РФ проти України

Столтенберг про можливість збиття Польщею ракет над Україною: НАТО не буде залучене у війну РФ проти України

Генсек НАТО Єнс Столтенберг прокоментував ідею стосовно потенційного збиття Польщею російських ракет над територією України.

Про це він розповів в інтерв’ю телемарафону "Єдині новини", інформує Цензор.НЕТ.

Столтенберг заявив, що Альянс не змінив своєї позиції і не буде безпосередньо залучений у війну РФ проти України. 

"НАТО буде підтримувати Україну і зараз ми збільшили нашу підтримку, зокрема за рахунок різних систем ППО. Літаки F-16 також є важливими у цьому контексті. Ми надамо більше наземних систем ППО і боєприпаси для тих, що вже є", - сказав генсек Альянсу.

Відповідаючи на питання щодо того, щоб Польща могла збивати російські ракети над територією України своїми засобами ППО, Столтенберг заявив, що цього не буде.

"Політика НАТО незмінна - ми не будемо брати участь в цьому конфлікті, ми не станемо його частиною", - наголосив генсек Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Варшава розглядає пропозицію Києва збивати російські ракети, які прямують до польської території, поки вони ще перебувають в українському повітряному просторі. 

Топ коментарі
+17
Ну то кацапи прийдуть до вас.
показати весь коментар
14.07.2024 20:32 Відповісти
+16
Навіщо про це щодня смородіти? Вже ніхто не сумнівається у вашій хоробрості.
показати весь коментар
14.07.2024 20:38 Відповісти
+13
Світ-лайно.
показати весь коментар
14.07.2024 20:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну то кацапи прийдуть до вас.
показати весь коментар
14.07.2024 20:32 Відповісти
Не прийдуть
показати весь коментар
14.07.2024 20:34 Відповісти
Фома кивает на Ерему, Ерема валит на Фому

ну якщо вова знищує генералітет пермоги, гноїть не використовуючи те що є від партнерів, то...

https://www.youtube.com/watch?v=QvGpuCmoVWU&t=2640s
показати весь коментар
14.07.2024 20:47 Відповісти
Не прийдуть.
Цi лякалки вже не на кого не дiють.

Щодо Украiни в РФ е чiткий план - повернути в свою орбiту, або анексiею або лояльним режимом.

Щодо НАТО, на яке РФ повинна завтра напасти - як, i щоби що?
показати весь коментар
14.07.2024 21:30 Відповісти
Дивні ці стандарти НАТО.
Чому ж тоді зброєю НАТО збивалися ракети іранські, ліванські, палестинські, хуситів, хезболи і Сирії, Єминськи, і навіть завдавались удари по теріторіям країн які обстрілювали Ізраіль?
І Столтенберг і Шольц не переймалися, що буде ескалація.
І як це все пояснити?
показати весь коментар
14.07.2024 20:34 Відповісти
Легко, у їх немає ЯЗ й зав'язок по бізнесу з США.
показати весь коментар
14.07.2024 20:35 Відповісти
Дуже просто це пояснюється у Ізраїля військовий договір з США І Британією
показати весь коментар
14.07.2024 20:37 Відповісти
Потому что Израиль является основным союзником США, вне НАТО...
показати весь коментар
14.07.2024 20:38 Відповісти
Тут два варіанти. Або НАТО куколди, або їм замало крові українців
показати весь коментар
14.07.2024 20:42 Відповісти
Варіант 3 - і те, і інше.
показати весь коментар
14.07.2024 21:15 Відповісти
Дуже просто пояснити. Секрет у наявності ядерної зброї. Ми свого часу зробили стратегічну помилку, коли сами себе роззброїли. Так, на нас тиснули, в нас ніби то не було можливості обслуговувати цю ядерну зброю, але це все маячня. Це була наша помилка
показати весь коментар
14.07.2024 20:48 Відповісти
у чому "наша"...,що, був всеукраїнський референдум ??? - все дуже просто...,дотиснули /дали можливість красти" тим хто той час був у @корита@...
показати весь коментар
14.07.2024 20:59 Відповісти
Ніхто на нас не тиснув, просто Україна ще до Будаапештського меморандуму вирішила стати безядерною і також віддла всю ядерну та іншу стратегічну зброю добровільно свому "братану" і гаранту суверенітету кацапам.
показати весь коментар
14.07.2024 21:22 Відповісти
і не тільки цю зброю віддала, але і готівку з банків добровільно «братанам» .. відвезла.
показати весь коментар
14.07.2024 21:57 Відповісти
в нас ніби то не було можливості обслуговувати цю ядерну зброю, але це все маячня.

Не маячня
показати весь коментар
14.07.2024 21:18 Відповісти
Країна яка розробляла і створювала ядерну зброю та засоби доставки не могла її обслуговувати, ти *****?
показати весь коментар
14.07.2024 21:43 Відповісти
Вся ядерна зброя робилася в РРФСР. В Україні видобуток і первинне збагачення руди, як в Африці.
показати весь коментар
14.07.2024 22:34 Відповісти
"Як в Африці" - це рашка
показати весь коментар
14.07.2024 22:44 Відповісти
В основному так. Але в даному випадку-ні. Та й вся війна приблизно показує, чия промисловість ближче до Африки. Хто може масово робити ракети, а хто тільки отримувати їх у вигляді безоплатної допомоги.
показати весь коментар
14.07.2024 22:49 Відповісти
Вся війна показує що кацапська армія це голодранці, які виживають за рахунок КНДР Китаю і Ірану.
показати весь коментар
15.07.2024 03:37 Відповісти
Потому что от Ливии, Югославии, Ирака, Афганистана и где еще там эти бравые ястребы засветились - по морде не получишь. А РФ оказывается и в железо-тротил может, и в дипломатию. Страшно.
показати весь коментар
14.07.2024 21:31 Відповісти
Анфис UA по за НАТО але буде в НАТО 100%
хай збивають над Польщею Румунiею UA над UA
гiпо якщо буде прорив ракети то П чи Р точно будуть не друзi - 2 краiни е люди в UA якiце скажуть
показати весь коментар
15.07.2024 01:39 Відповісти
Shame on coward's like Stoltenberg.
показати весь коментар
14.07.2024 20:34 Відповісти
Світ-лайно.
показати весь коментар
14.07.2024 20:35 Відповісти
Правильно - хай кацапські ракети , якщо їм треба , через Україну і в Польщу залітають !
показати весь коментар
14.07.2024 20:36 Відповісти
Навіщо про це щодня смородіти? Вже ніхто не сумнівається у вашій хоробрості.
показати весь коментар
14.07.2024 20:38 Відповісти
Чеши уже у відставку!
показати весь коментар
14.07.2024 20:40 Відповісти
То рашка по всіх можливих каналах пропаганди гавкає що вона з НАТО воює. Ти шо, Столтенбєрг... Чи знов будете заспокоювати усіх, що кацапи це кажуть для своєї внутрішньої аудиторії... Ми знаємо що вони не будуть за нас воювати...Ми вже це чули.. навіщо повторювати? Знов заспокійливе, чи пуйла боїтеся?
показати весь коментар
14.07.2024 20:42 Відповісти
Таке враження, що це пряма підтримка путіна.
показати весь коментар
14.07.2024 20:53 Відповісти
якщо Україна дозволить збивати Польщі, чи ще комусь,
чужі ракети над її територією, то це суверенне рішення України..
цеж не над територією рф..
показати весь коментар
14.07.2024 20:43 Відповісти
Пускові установки в Польщі будуть залучені у війну і можуть бути піддані удару у відповідь. А це прямий вступ Польщі і НАТО у війну.
показати весь коментар
14.07.2024 21:23 Відповісти
ага, путєн нападе на НАТО..
у війну вже давно залучені всі в Європі..
показати весь коментар
14.07.2024 21:39 Відповісти
Пам'ятаю, тут ржали і казали "а то путєн нападе" стосовно України. І що в підсумку? Якось дивно читати ці коментарі. Люди реально не розуміють, що інші країни перш за все за себе думають і діють не на авось обо по приколу, а ретельно прораховують все
показати весь коментар
15.07.2024 10:18 Відповісти
"НАТО не буде залучене у війну РФ проти України" Джерело:

Здається мені, що НАТО не буде залучене навіть у війну рф проти НАТи...
показати весь коментар
14.07.2024 20:46 Відповісти
"Політика НАТО незмінна - ми не будемо брати участь в цьому конфлікті, ми не станемо його частиною", - наголосив генсек Північноатлантичного Альянсу.

Будете. Вибір не за вами.
показати весь коментар
14.07.2024 20:46 Відповісти
НАТО не хоче війни з рассєєю та ескалації...?!)
То після виборів у США воно отримає і перше і друге...!!!
Ця війна вже просто так не закінчиться...поки в кремлі не здохне пуйло- спокою не буде нікому...
показати весь коментар
14.07.2024 20:54 Відповісти
Ну то дайте нам все своє озброєння, якщо не збираєтеся брати участь в цьому конфлікті, клоуни
показати весь коментар
14.07.2024 21:10 Відповісти
Ого,i у цього вже "конхфлiхт"...мля
показати весь коментар
14.07.2024 21:16 Відповісти
ОСНОВНОЮ ЗАДАЧЕЮ СЬОГОДНІШНЬОГО НАТО Є ДОПОМОГА КУЙЛУ У ВІДНОВЛЕННІ ГРАНИЦЬ БУВШОГО СОВКА ,ПО ЗАХІДНІЙ ГРАНИЦІ УКРАЇНИ .А НЕ ДОПОМОГА УКРАЇНІ У ЯКНАЙШВИДШОМУ ЗВІЛЬНЕНІ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ ВІД РАШИСТСЬКОГО ОКУПАНТА...
показати весь коментар
14.07.2024 21:19 Відповісти
"Політика НАТО незмінна - ми не будемо брати участь в цьому конфлікті, ми не станемо його частиною", Джерело: То це вже не війна , а конфлікт ?
Все чи шо - війни вже нема ?? Як і для китайців .?

Може НАТО і не буде брати участь у цьому " конфлікті " , але обов'язково буде брати участь у наступному . Відсидітись не вийде .
Поки ***** ще живе , і взагалі - поки паРаша існує як держава - спокою НАТО не буде .
У Заходу нема вибору . Мирно існувати з кацапами бік о бік - не вийде .
Не робіть наших помилок .! Готуйтесь до війни .
показати весь коментар
14.07.2024 21:24 Відповісти
You cannot lose a fight if you stay out of it.
показати весь коментар
14.07.2024 21:30 Відповісти
Во трусишка.. Его надо было давно гнать со своего поста. "Ни в коем случае не допускать эскалации".. Ссыкло. Был бы там другой, мужик, он бы не допустил захвата Крыма, и это можно было бы сделать, сунуть тогда расее кулак под нос - и расея не пикнула бы. Ведь вся информация о предстоящей операции по захвату Крыма у них была..
показати весь коментар
14.07.2024 21:39 Відповісти
заднеприводная во всех смыслах организация!
показати весь коментар
14.07.2024 21:43 Відповісти
Я не знаю, чому НАТО розміщує висококласну зброю на складах і чекає, поки вона зламається, але відмовляється давати її Україні.
показати весь коментар
14.07.2024 22:00 Відповісти
Толерантні 3.14дараси , бо воювати з ними не по-понятіям
показати весь коментар
14.07.2024 22:03 Відповісти
Сдавай ключи от сейфа и печать, пи*дуй на дембель.
показати весь коментар
14.07.2024 22:11 Відповісти
Ostap Drozdov
"Коли я чую вереск ображених губок про «НАТО всралося» - хочу нагадати: хто хотів захиститися від рос.імперіялізму - ті ще в 90-х роках вступили в ЄС і НАТО, провівши стрімкі реформи, а хтось упритул до 2014 був відверто проросійською державою, будував тут рускій мір, насолоджувався язиком і розграбував державу (досі).
...
З якого дива ми зараз маємо повчати Захід, до якого ми не особливо то й прагнули, але без якого зараз не здатні були б навіть на елементарний спротив?
І все ж таки, цікаві в нас люди.
....
Їх не турбує те, що на третьому році війни 2/3 території країни наскрізь прострілюється з повітря і не накривається системами ППО, - зате їх до свербіжу турбує стаття 5 НАТО, ніби ми члени НАТО і нам щось належиться. Їх не турбує те, що країна з маківкою втонула в мародерстві й держзакупівлях - зате їм є діло до приватного зерна приватних зернотрейдерів, які валютну виручку там і лишають, за кордоном. Їх не турбує те, що керівництво країни складається як не зі синів-братів-сватів російських розвідників, то з осіб без освіти й найменшої компетенції бодай у чомусь, крім стендапу й бізнесу на держбюджеті - зате їм є час жбурляти стріли в Білий Дім у Вашингтоні, бо там, бачте, зависли гроші американських платників податків, від яких війна за 8 тисяч км.
І ніхто ні разу не замислиться над тим, що корені катастрофи слід шукати в себе під носом."
показати весь коментар
14.07.2024 23:27 Відповісти
Бо дурні. Реально, на 80% країна неляканих ідіотів яким всі винні, а вони білі і пухнасті. Хоча самим діла не було до інших війн