10040 відвідувачів онлайн
3 477 32

Споживання електроенергії через спеку досягло максимуму, - "Укренерго"

енергетика,електроенергія

Через аномальну спеку в Україні та Європі, за прогнозом – споживання досягло максимальної позначки та суттєво перевищує можливості українських електростанцій для його покриття.  Графіки відключень застосовуватимуть протягом всієї доби.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в пресслужбі НЕК "Укренерго".

"Для компенсації дефіциту енергії в системі, сьогодні до 16:00 діятимуть три черги графіків погодинних відключень, з 16:00 до 24:00 – чотири черги", - йдеться в повідомленні.

Застосування чотирьох черг означає більший час відключень світла.

"Значний дефіцит енергії в енергосистемі України – результат 8 російських масованих атак, які ворог здійснив з початку року на об’єкти енергетики. Внаслідок цього країна втратила 9 ГВт виробничої потужності українських електростанцій. Така потужність дорівнює споживанню влітку у пікові години таких європейських країн як Нідерланди, Фінляндія або разом Словаччини та країн Балтії", - додали в компанії.

Топ коментарі
+9
Нужно подсказать Даниле Гетманцу, шобы ввел налог на кондиционер, как на предмет роскоши
показати весь коментар
15.07.2024 10:52 Відповісти
+9
Вообщето нас обманывают. У нас на самом деле не дефецит, а профицит Э\Э. Они не знают куда ту энергию девать. По этому повыводили блоки АЭС в ремонт и снизили на них генерацию до допустимого уровня. Выехало 10 лямов граждан, остановились \ рарушены предприятия. Они тупа не знаю куда девать энергию с ядерки. Нас считают за лохов, еще и тариф подняли
показати весь коментар
15.07.2024 11:09 Відповісти
+5
Украина потеряла 22% генерации. А до этого она имела избыток электроэнергии, торговала ей. В то же время остановилось множество предприятий и миллионы людей покинули страну.
Чем вызван этот дефицит? Или специально отключают людей без необходимости?
показати весь коментар
15.07.2024 11:04 Відповісти

Завантаження...