7088 відвідувачів онлайн
23 542 163

Четверо військових намагалися втекти в Молдову, одного з них застрелили: ДБР розслідує обставини інциденту. ФОТО

Працівники ДБР відкрили кримінальне провадження за фактом загибелі військовослужбовця, який намагався нелегально перетнути україно-молдавський кордон.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДБР.

Військові втекли з навчальної частини

За оперативними даними, 14 липня 2024 року у Захарівському районі Одеської області четверо військовослужбовців втекли з навчальної частини та намагались пішки перейти до Республіки Молдова. Для того, щоб під’їхати до кордону, втікачі найняли таксі.

Під час спроби переходу кордону прикордонники помітили їх та затримали. Один із втікачів напав на прикордонника, намагаючись втекти. У відповідь той застосував табельну зброю та застрелив нападника.

Тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються всі обставини події.

Попередня кваліфікація правопорушення: перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу, які спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

На Одещині застрелили дезертира

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що прикордонник застрелив військового-дезертира, який напав на нього в Одеській області.

Топ коментарі
+36
Наградіть грамотой і отпуском домой.
"Прі нєвозможності задєржать нарушітєлєй - прімєніть оружіє, прєждє чєм оні успєют пєрєйті на тєріторію капіталістічєского государства".

показати весь коментар
15.07.2024 12:24 Відповісти
+16
показати весь коментар
15.07.2024 12:32 Відповісти
+15
Прикордонник виконував свої обовя'язки , а дезертири порушили закон , все просто .
показати весь коментар
15.07.2024 11:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Как-то по дебильному написан текст"Один із втікачів напав на прикордонника, намагаючись втекти. У відповідь той застосував табельну зброю та застрелив нападника " то він нападав чи тікав?
показати весь коментар
15.07.2024 12:37 Відповісти
Ваша версія "Один із втікачів напав на прикордонника, щоб відібрати в нього зброю... продовжуйте які ваші варіанти подальших подій. Ось Вам варіанти, який ви вважаєте найбільш правдоподібним?

1. нанести травми пограничнику, щоб той не завадив втечі за кордон
2. вбити пограничника і втекти за кордон
3. вбити пограничника і залишитись в Україні
4. відібрати в пограничника зброю і залишатись на місці події.
показати весь коментар
15.07.2024 12:52 Відповісти
Жора , не делай дурака. Ясно написано что напал . Я думаю так - не с пустыми руками. А присяга что - пустые слова? Там ясно сказано что за нарушение кара.
показати весь коментар
15.07.2024 13:02 Відповісти
найомнічєство - вбивати людей за гроші, то в рашці

ЗСУ вбивають ворогів за сумління та захист України
показати весь коментар
15.07.2024 14:09 Відповісти
Хорош уже ***** пороть. Добровольцы закончились, страну могут спасти только мобилизованные, нравится это кому-то или нет
показати весь коментар
15.07.2024 14:46 Відповісти
Ну так тим хто тікає та страна накуй не всралася. Ви так не знаходите? І не треба про те, що краіна дуже багато для людей зробила, і шо тепер вонт винні їй.
показати весь коментар
16.07.2024 07:49 Відповісти
В даному випадку йдеться не про ухилянтів на Тисі, а про дезертирів. Питання відпадають самі собою...
показати весь коментар
15.07.2024 14:21 Відповісти
Такі самі ухілянти, якіх зловил ТЦК. Вони з учебки бігли.
показати весь коментар
15.07.2024 19:05 Відповісти
Питання відпадуть коли всяке бидло яке захищає прикордонника піде служити а не спати на цензорі
показати весь коментар
15.07.2024 19:44 Відповісти
А оце бидло, що написало цю фуйню, що робить на цензорі?
показати весь коментар
15.07.2024 20:42 Відповісти
А чого відпадає? У нас є закон, який дозволяє стріляти в спину дезиртиру-утікачу без зброї? Не несіть зуйні
показати весь коментар
16.07.2024 07:51 Відповісти
А знаєте, хто найбільше засуджує ухилянтів? 37% людей похилого віку (60+) вважають, що під час війни бути ухилянтом соромно. А от 50% наймолодших опитаних (18-29 років) не соромно. Як, імовірно, і їхнім батькам (50-59 років) - 52% людей цього віку можуть зрозуміти ухилянтів".
Ось вам і свіженьке дослідження.
В ньому хтось знайшов свій вік?
показати весь коментар
15.07.2024 14:27 Відповісти
ну коли тебе це не стосується, можна кричати і про перемогу і про кордони 91 року.... Та чого там можна про похід на москву кричати...
Нажаль це класика
показати весь коментар
15.07.2024 23:00 Відповісти
Всю ×уйню перерахував, окрім головного - що кажуть про ухілянтів фронтовики. Отже шукати треба не вік, а твого сраного замовника, який видав тобі таку тупу методичку.
показати весь коментар
15.07.2024 23:44 Відповісти
А ти відміни 10 років тюрми за дезертирство і невиконання наказів, і побачимо де будуть фронтовики
показати весь коментар
16.07.2024 01:23 Відповісти
Фронтовики там тільки і мріють щоб під 3 тис КАБів що росія скидає щомісяця затягнути когось іншого, але то був їх вибір, могли обрати і тюрму але вижити.
показати весь коментар
16.07.2024 01:25 Відповісти
Доречі це відповідь на висер, про те що не варто лишати війну наступним поколінням... Та ті гниди виховані підороязикими самі здадуть без бою Україну
показати весь коментар
19.07.2024 21:52 Відповісти
Країна демографічно пробиває дно, міграція тільки з сербами ще не випередила. Мільярдер тікає по чужому поспарту. А людям показують потопельників, вкажуть що люди не повертається бо боягузи - і немає проблем щоб стріляти.
Кому потрібно нападати на прикордонника, якщо ціль покинути країну? Коли напад кваліфікують не як самозахист. Люди тупіють зі швидкістю світла.
показати весь коментар
15.07.2024 14:57 Відповісти
Ета другоє. І ваапще - іпсо)))
показати весь коментар
16.07.2024 07:52 Відповісти
а по тобі зразу скажеш, що ти сцикопіхата малорос.
показати весь коментар
15.07.2024 15:41 Відповісти
Беріть вище. Мені байдуже хто чи що вам потрібно. Вам багнюка дає розуміння що ви можете нею кидатись.
Насолоджуйтесь.
показати весь коментар
15.07.2024 19:49 Відповісти
Злишся, набери в рот базнюки і плюнь на мій коментар.
показати весь коментар
16.07.2024 07:23 Відповісти
ну як скажеш.... Раз для тебе це адекватно, то тебе жалко...
П.С - до твого відома в світі була лише одна країна з якої люди тікають навіть попри ризик смерті, і тепер до цього списку добавилась ще одна " країна мрій "
показати весь коментар
15.07.2024 23:01 Відповісти
Словесна діарея. Пожалій себе малороска ти сциклива. Ти так як я не жила і жити не будеш сцикопіхота.
показати весь коментар
16.07.2024 07:18 Відповісти
да ну? У нас можна стріляти у спину втікачам через кордон? Про який самозахист йде мова, якщо у втікача не було зброї?)))
показати весь коментар
16.07.2024 07:54 Відповісти
Точка у вас на кацапії підароязика шмара, і не тобі "точки" ставити
показати весь коментар
19.07.2024 21:53 Відповісти
Що сцикопіхота, дупа від страху скуйовдилась? Сциш коли страшно...
показати весь коментар
25.07.2024 18:08 Відповісти
хм, четверо вояків тікали із начальної частини - а що вони будуть робити на фронті, коли будуть озброєні? - чи то абсолютно неважливо (завдання бути в окопі і чекати на приліт)
показати весь коментар
15.07.2024 16:03 Відповісти
А хто каже, що їм дадуть зброю?

"Президент України Володимир Зеленський розповів, що 14 бригад ЗСУ не мають достатньої кількості зброї ."https://wz.lviv.ua/news/516302-14-bryhad-zsu-ne-maiut-dostatno-zbroi

"Чорні свитки" по-ДзЄрьмаковськи. Асфальтом будуть відбиватися. Слава найшашличнішому!https://wz.lviv.ua/news/516302-14-bryhad-zsu-ne-maiut-dostatno-zbroi
показати весь коментар
15.07.2024 16:34 Відповісти
Взагалі то так, ідея в тому щоб розважити росіян живими мішенями для КАБів і дронів та потягнути час.
показати весь коментар
16.07.2024 01:31 Відповісти
ну якщо він так добре вміє стріляти тоді в окоп його
показати весь коментар
15.07.2024 16:20 Відповісти
от ви всі що коментуєте які втікачі погані, ви воюєте, волонтерите чи рідних у цій війні втратили?

чого такі модні?
показати весь коментар
15.07.2024 16:40 Відповісти
Бо дурні і вірять у те чого не було, а як все було ні хто поки не знає.
показати весь коментар
15.07.2024 17:03 Відповісти
це просто люди зараженні ура-пропагандою, для них цінність людського життя нівелюється, це тепер гірше паруасів.... Якщо зараз так, то представти що буде через років 5 таких карусель
показати весь коментар
15.07.2024 23:03 Відповісти
Погранці виконали свої обов язки честь і хвала їм
показати весь коментар
15.07.2024 21:57 Відповісти
ти ж розумієш що ситуація яка описана це страшно? Ти розумієш стан населення і ситуацією в державі? З рідної землі люди тікають навіть незважаючи на можливу смерть.... Таке відбувається тільки ще мабуть в КНДР, в Сирії в якій більше 10 років йде громадянка немає такого трешу.....
Людино, це триндєц яка честь і хвала? Він не кацапа пристрелив а українця, ти про що говориш?
П.С - якщо коментарі таких кровожерливих хом'ячків як ти нарізати і виставити на загальний огляд, то відкриється питання а чи не божевільні терористи ці українці
показати весь коментар
15.07.2024 23:07 Відповісти
Заградотряди таваріща сталіна до бою готові!
показати весь коментар
16.07.2024 01:29 Відповісти
Треба було просто заплатити гроші. Або бути "поважною людиною". У бік "поважної лбдини" ніхто не сіпається і боїться слово сказати. А тут типу герої. І судячи з переважної більшості коментарів - люди деградують. Розподіляй і володарюй. Маніпулятивна новина - і люди вже ********* між собою. А в цей час чергова "повпжна людина" перетинає кордон. А йому "пат казирьок" віддають і бажають вдалої подорожі
показати весь коментар
16.07.2024 05:52 Відповісти
Я так розумію, що у нас прикордонники тепер не кордони держави охороняють, а стали вєртухаями як у лагері, які виловлюють утікачів та відстріюють, коли забажають
показати весь коментар
16.07.2024 08:02 Відповісти
Непонятно, читаешь здесь комментарии, и не понимаешь, кто здесь в косоворотке, а кто в вышиванке.
показати весь коментар
16.07.2024 11:10 Відповісти
Я пишаюся нашими погранцями.
По перше, два в одному- і прикордонник, і вертухай. А ще, якщо потрібно, може бути і касіром. Навіть три в одному.
По друге, які файні хлопці ці прикордонники - навіть тікаючи ухилянти/дезертири не в змозі відвести очей від сяючого образу мужнього захисника України і змінюють напрямок руху просто в його обійми.
По третє, як зросла військова вправність - ніяких поранених, тільки на смерть, наповал. Таких прикордонників не можна на нуль, не дай Боже ще загинуть.
Залишилося тільки їм сказати що ворог на сході а не на заході і все, рашці кінець.
показати весь коментар
16.07.2024 14:17 Відповісти
Я пишаюся нашими погранцями.
показати весь коментар
16.07.2024 14:18 Відповісти
+