4919 відвідувачів онлайн
5 604 30

У Києві та 11 областях збільшили обсяги відключень світла: На двох енергооб’єктах вийшло з ладу обладнання

Обсяг відключень світла збільшили у Києві та 11 областях

На двох енергооб'єктах вийшло з ладу обладнання, тому енергетики застосовують чотири черги відключень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила пресслужба Укренерго.

"Через вихід з ладу обладнання на двох енергооб’єктах з 08:00 до 22:00 застосовані чотири черги відключень у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській, Житомирській, Харківській, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях. В інших областях обмеження діють згідно з анонсованим розкладом: з 16:00 до 22:00 – чотири черги, в інші години – три черги", - зазначили там.

Наразі через грозу та шквальний вітер на ранок залишаються без світла повністю та частково 374 населені пункти у Київській, Волинській, Закарпатській, Житомирській, Сумській, Чернігівській областях.

З інших причин на ранок залишаються знеструмленими 503 населені пункти.

Через бойові дії: є знеструмлення у Донецькій, Харківській, Херсонській областях.

Топ коментарі
+28
Красавці.
А може ваше обладнання вийшло з ладу тому що крім гратися рубильниками ніхто нічого не робить? За ДВА мільйони зарплати...
показати весь коментар
18.07.2024 10:37 Відповісти
+18
Як... ЗРУЧНО:
Тільки но запустили реактор та впала температура, як сталася "несподівана аварія"!
І відключення продовжуються...
показати весь коментар
18.07.2024 10:42 Відповісти
+13
Пише нардеп Железняк.

показати весь коментар
18.07.2024 10:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Красавці.
А може ваше обладнання вийшло з ладу тому що крім гратися рубильниками ніхто нічого не робить? За ДВА мільйони зарплати...
показати весь коментар
18.07.2024 10:37 Відповісти
Ви взагалі українець? Ви бачили, яка погода вчора була в Київській області?
показати весь коментар
18.07.2024 11:24 Відповісти
А ви бачили, що робить уряд зеленського-шмигаля для відновлення енергетики?

показати весь коментар
18.07.2024 11:48 Відповісти
Гончаренко фахівець в енергетиці? Єдиний можливий захист енергетики - припинення бойових дій
показати весь коментар
18.07.2024 15:03 Відповісти
Та ви шо?! ...
Так може тоді треба було дати частину тих коштів на ремонт турбіни хмельницької АЕС, атомні станції рашисти поки що не ********? І не допомагати ***** в геноциді населення України?

показати весь коментар
18.07.2024 16:08 Відповісти
Черговий ідіот. Звісно руйнація майже всієї маневрової генерації ніяк не мала вплинути на стан енергосистеми. Я тепер розумію людей, які покидають країну
показати весь коментар
18.07.2024 15:05 Відповісти
Я бачу ви спеціаліст. Тоді дайте відповідь - у нас "маневрова генерація" була 75%? Зараз світло одночасно отримує лише чверть споживачів - яка в звізду це маневрова генерація?
показати весь коментар
18.07.2024 16:01 Відповісти
Почитайте трохи. І питання відпадуть. Я вже не кажу про те, що високовольтні комутаційні апарати взагалі не розраховані на такий режим роботи, в якому у вас працює ваша лампочка в оселі - постійні вмикання і вимикання

https://ua-electro.com/yak-pracyuye-energosistema-ukra%d1%97ni-i-shho-potribno-znati-pro-energetiku/

Маневрова генерація - це станції, які можуть оперативно збільшувати або зменшувати обсяги виробництва електроенергії в залежності від споживання. Тобто знищення майже всіх ТЕС та ГЕС ніяк не мало вплинути на енергосистему. Тоді за такою логікою нафіга людині ноги - інваліди без ніг так само можуть спокійно ходити. Ну, напевно - тоді і відновлювати не потрібно нічого
показати весь коментар
18.07.2024 18:50 Відповісти
Видимо дощелкались... И это ведь еще не зима.
показати весь коментар
18.07.2024 10:40 Відповісти
Пише нардеп Железняк.

показати весь коментар
18.07.2024 10:41 Відповісти
500 лямів - це приблизно стільки напистив резников на яйцях та іншому.
показати весь коментар
18.07.2024 10:44 Відповісти
Чому б Желєщняку не написати як є - Не неможуть знайти, а вони є але ніхто нічого не збирається робити?
показати весь коментар
18.07.2024 10:54 Відповісти
Як... ЗРУЧНО:
Тільки но запустили реактор та впала температура, як сталася "несподівана аварія"!
І відключення продовжуються...
показати весь коментар
18.07.2024 10:42 Відповісти
У нас темперература ще не впала - + 42
показати весь коментар
18.07.2024 10:49 Відповісти
гноби зелёный кацап украинцев, гноби! з ладу у них выходят от перегрузки при включениях (+ толкнули уже немерянно экофлошек, которые хорошо горят) и клацаний ахметово-зеленских уродов
показати весь коментар
18.07.2024 10:55 Відповісти
криворука влада ЕрЗе. Ні на що не здатна.
показати весь коментар
18.07.2024 11:04 Відповісти
Зелені шмарклі здатні тільки красти, от і все!
показати весь коментар
18.07.2024 11:14 Відповісти
Дави їх Зеля, дави. Мало вони вишили твоїх портретів бісером. Вимкни їм світло зовсім, по годинах, то вже розкіш, можливо почнуть думати. А за світлом відключи воду і газ, не маленькі, знайдуть, як і чим прогодувати свої сім'ї, зате у твоєї шобли з'являться сотні мільярдів і ці гроші спокійно можна вивести в офшори. Під час голодоморів нічого не було і якось виживали, так 73%???? Людішки, чи нарідець виживе, він звик, що його постійно такі як Боневтік чмирять, а от ті, що голосували з слугориг через три-чотири місяці накивають п'яткми до Європи і США і звідти будуть писати, який же Бубочка маладєць. То правду казали антимайданівці у 2019 році, що хуже як є, вже не буде.
показати весь коментар
18.07.2024 11:13 Відповісти
Давлять нас ще й зсередини,
бо ватніки розповзлися по
країні
показати весь коментар
18.07.2024 11:13 Відповісти
Ватники не стільки розповзлись по країни, як позалазили у владні крісла.
показати весь коментар
18.07.2024 11:46 Відповісти
Там ж керівник Деркач і Татаров, які гроші.
показати весь коментар
18.07.2024 11:25 Відповісти
В Дніпрі по 2-3 години електрика при 40 градусах спеки! Якщо це не геноцид, то ЩО?! Вимикайте все, що хочете, виробництво, електротранспорт, установи державні, суди, прокуратуру, ТЦК та ін. (залишити лікарні), але у людей повинно бути хоч трохи струму. Банально Україна вимре!
У нас "слуги" якого народу? Кремлівського?
Хай ВО Прєзіка хоч цілодобово свої Ставки проводить, проблему треба вирішувати! Хай звертається до світової спільноти, та хоч до Ірану з КНДР! Людям скоро і їсти буде нічого...
Поки що тільки дурнуваті графіки відключень, які не виконуються і тільки виводять з ладу обладнання.
Чому рукожопий абсолютно імпотентний парламент займається будь-якою муйнею, типу літнього часу, а не слухає доповіді КМ з цього питання?
Страшно читати, що люди пишуть у каналах.... Питання не тільки виживання людей, але й країни!
показати весь коментар
18.07.2024 11:30 Відповісти
Так країну добивають із середини, невже не зрозуміло?
показати весь коментар
18.07.2024 13:20 Відповісти
Учора хвалилися, що запустили блок на атомній станції, сьогодні світло у Києві немає з ночі й досі. Найстрашніше, що контролю в Україні не існує, Прокуратуру залишив без повноважень ще Закон Портнова, ухвалений ВР і підписаний Порошенком, і все. Звертатися нікуди. До суду марно так-як суддя не має обмежень за термінами і може розглядати справу хоч 10 років. Цікаво термін, "державна анархія" вже десь застосовувався?
показати весь коментар
18.07.2024 11:41 Відповісти
Це схоже на цілеспрямоване знущання над громадянами.
КУДИ витрачені кошти, які надає Захід на відновлення нашої енергетики?

показати весь коментар
18.07.2024 11:44 Відповісти
енергитичні рашистські диверсанти починають нищити обладнання ...
показати весь коментар
18.07.2024 11:48 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2024 12:07 Відповісти
Все на выход! Последний в Шегини не забудь выключить свет. А, его и так уже выключили.
показати весь коментар
18.07.2024 12:13 Відповісти
Факір бил п'ян і фокус нє удался.

Таке враження, що Укренерго свідомо робить все, щоб Україна жила без електрики.
показати весь коментар
18.07.2024 13:04 Відповісти