Україна вже накопичила в газосховищах понад 10 млрд куб. газу, - "Нафтогаз"

Станом на ранок 22 липня 2024 року в українських газосховищах вже накопичено понад 10 мільярдів кубометрів газу.
Про це повідомив у фейсбуку голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов, інформує Цензор.НЕТ.
"Це означає, що підготовка до зими рухається за планом. Наша мета - як і минулого року, забезпечити потреби України в газі, не звертаючись до імпорту. Працюємо над цим", - уточнив чиновник.
Раніше повідомлялося, що Зеленський провів засідання Ставки, присвячене виключно енергетичній безпеці.
Бо минулоріч нам теж розповідали. Потім виявилося що біля 40% це був газ не власність України
Я не побачив що всі 10 млд. це наша власність а не закачаний на зберігання газотрейдерами в тому числі іноземними.