6080 відвідувачів онлайн
2 821 17

На окуповану Луганщину завозять сміття з Ростовської та Воронезької областей РФ

Сміття на Луганщині

Щороку на окупованій Луганщині очікують 1.5 мільйона тонн сміття з Ростова та Воронежа.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Він зазначив, що окупанти упродовж останніх двох років  обіцяли побудувати переробні станції. Проте нічого не зробили.

"Сміття до так званої "ЛНР" вже почало надходити з території РФ. У Воронежі та Ростові таким чином розраховують позбуватися 1.5 млн тонн відходів на рік. І росіянам глибоко байдуже, що сміття ніхто не перероблятиме. В "ЛНР" не проти приймати його, бо це - вказівка кремля", - повідомив Лисогор.

Топ коментарі
+16
сміття там з'явилось ще у 2014 році-воно прийшло на своїх ногах з запарєбріка...
показати весь коментар
22.07.2024 09:30 Відповісти
+15


показати весь коментар
22.07.2024 09:32 Відповісти
+9
Та у ООН в Радбезі на стіл сере Небезя
Тож срати скрізь і всюди кацапи завжди будуть
показати весь коментар
22.07.2024 09:37 Відповісти

Завантаження...