6646 відвідувачів онлайн
2 019 31

Майже 20% українців вважають, що без членства в НАТО Україна перетвориться на сіру зону між РФ та Заходом, - опитування Центру Разумкова. ІНФОГРАФІКА

нато

39,8% громадян України вважають, що Україна продовжить свій шлях до НАТО й приєднається до Альянсу у віддаленішому майбутньому.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua, про це йдеться в дослідженні Центру Разумкова.

Громадянам поставили питання: "Що стане з Україною, якщо вона в найближчі роки не буде прийнята до НАТО?".

Так, 19,8% респондентів заявили, що у такому разі Україна стане сірою буферною зоною між РФ та Заходом.

17,2% вважають, що Україна стане нейтральною державою.

"Дослідження показало, що кожен одинадцятий українець налаштований песимістично: без членства в НАТО Україна поступово увійде до зони впливу Росії. Водночас найбільше в реалізації такого сценарію впевнені жителі півдня – там таких респондентів 14,7%", - пише видання.

Що буде з Україною, якщо її не візьмуть у НАТО

Водночас 39,6% респондентів переконані, що Україна продовжить свій шлях до НАТО й приєднається до Альянсу у віддаленішому майбутньому.

Опитування провели з 20 по 28 червня 2024 року. Загалом опитали 2007 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Топ коментарі
+14
Україна не перетвориться на "сіру" зону між РФ і Заходом, вона екю по-факту і була від початку Незалежності. І завдання Заходу - це прийняти Україну в ЄС та НАТО, а не боятися москалоти з вузькоокоми.
показати весь коментар
23.07.2024 12:30 Відповісти
+10
Ця інфопомийка імені разумкова та інші щось дуже активні стали останнім часом. Чиє замовлення виконують?Маніпулюють цифрами з метою підвести до думки, що мудрий нарід уже не хоче в НАТО, а хоче "мір любой цєной".
показати весь коментар
23.07.2024 12:45 Відповісти
+8
Маніпулятори ! А країни Балтії, Польща , Фінляндія теж сірі зони ?
показати весь коментар
23.07.2024 12:49 Відповісти

Завантаження...