7620 відвідувачів онлайн
11 332 152

На честь Фаріон у Львові назвуть вулицю, - міськрада

Ірина Фаріон

Депутати Львівської міської ради пропонують перейменувати одну з вулиць на честь вбитої мовознавиці та громадської діячки Ірини Фаріон.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише пресслужба міськради.

В повідомленні йдеться, що якій саме вулиці можуть дати ім’я мовознавиці — вирішуватимуть разом з її родиною.

Крім того, на пленарному засіданні міськради схвалили рішення про перейменування трьох вулиць Львівської громади. Зокрема, змінити назву можуть вулиці Космонавтів у Брюховичах та Винниках, а в самому Львові — вулиця Василя Дідушка.

Утім щодо вулиці Дідушка спершу свій висновок має надати спеціальна комісія.

Топ коментарі
+18
Українців, вбивали і вибивають лише за те, що вони українці. Ірина Фаріон була не супер силовик, який ловить ворогів, вона нікого не вбивала ...але її вбили, за її голос, за український голос. А тепер спитайте "какая разніца"? І от вам разніца, арестович в Монако а Ірина Фаріон вбита
показати весь коментар
23.07.2024 22:44 Відповісти
+13
Пропоную назвати на честь хлопчини з Криму, який за неї постраждав
показати весь коментар
23.07.2024 22:47 Відповісти
+12
Ліпимо ідолів - Кузьма забуваючи про "Молодь за януковоща", Фаріон - забуваючи про її проступки. Гарно рухаємось, чого б і ні.
показати весь коментар
23.07.2024 23:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вона була не менший Герой чим азовці

конец связи...
вишивай далі хрестиком на ватнику
показати весь коментар
24.07.2024 02:02 Відповісти
Судячи це питання за тяжке для твоїх завилин . Вона була більший Герой , бо була одна .. І її робота була для країни набагато цінніша , бо мова робить границю на роки , Чи Крим без пострілу відійшов в Росію коли б він був україномовний
показати весь коментар
24.07.2024 02:31 Відповісти
Ти якою мовою пишеш, міл чєловєк?
показати весь коментар
24.07.2024 05:08 Відповісти
русофрени постійно лементують, що азов це українські нацисти,..
але...
тут троль лементує, що вони... москвороті,
які ненавидять мову так,
що за це можуть вбивати людей..
показати весь коментар
24.07.2024 02:08 Відповісти
за версією фаріон азовці не гідні були боронити Україну і вмирати за неї, бо не знали української мови

яка цнотлива була пані-бабця
показати весь коментар
24.07.2024 02:17 Відповісти
Вона таке не говорила , для чого фантазувати ? це твоя версія..
показати весь коментар
24.07.2024 02:22 Відповісти
а через що зчинився скандал із протестами студентів та звільненням фаріон?
ви там у Львові українські газети читаєте ? чи тільки "Вісті садового" ?

БОЖЕВІЛЬНА заява Ірини ФАРІОН: "Російськомовні "азовці" не українці".
https://www.youtube.com/watch?v=Zc032JSIEBU

ФАРІОН "наїхала" на бійців "Азову" через мову
https://www.youtube.com/watch?v=QUyVb7G0c9o

і т.д.
показати весь коментар
24.07.2024 02:55 Відповісти
Скандал зчинився за блогерки в інтернеті , яка задала провокаційні запитання у Фарион.По перше вона правильно відповіла , бо чи е Росіянин , який незнае язик , а Англіець англійську ? По друге , а як мала відповісти людина яка вчить і вивчає мову? По трете американці які воюють за Україну чомусь не говорять , що вони українці , чи поляки…Бо воювати з варварами за цивілізацію це добра справа
показати весь коментар
24.07.2024 03:59 Відповісти
ну то Азовці, громадяни України, які захищають Україну, НЕ гідні називатись українцями, тільки за те, що не володіють вільно українською ?

який відсоток російськомовних громадян України на сьогодні ?
чи всі 100% українців вільно розмовляють українською ?
показати весь коментар
24.07.2024 04:15 Відповісти
хто хоть трохи слухав Фаріон, той знає, хто вбив цих людей,
з цього великого, але не повного списку..

їх вбили, та катували, - за мову!

так само, як і Фаріон..
показати весь коментар
24.07.2024 02:55 Відповісти
той хто слухав фаріон, готовий був її ПРИ-бити за тупізм !

зауважте, йдеться лише про фізичне насилля, а не вбивство

.
показати весь коментар
24.07.2024 02:58 Відповісти
Ти маєш себе на увазі? Звідки стільки ненависті до людини яка в Україні бажае , щоб розмовляли українською..? В Фарион і то було менше ненависті до тих хто розмовляє російською… вона принаймі їх не посилала… в росіян мат це комплемент?
показати весь коментар
24.07.2024 04:05 Відповісти
Фаріон була провокатор,

яка вносила своїм тупізмом розбрат в українське суспільство
чи може свідомо?


остання її провокаторстка гастроль, яка збурила суспільство - приниження Героїв-азовців
показати весь коментар
24.07.2024 04:21 Відповісти
читав твої коменти,чому з бажаючих прибити Ірину Фаріон,не прибили ****** ,що були при янеку і приймали антиукраїнські закони.Де ви чи вони прибивачі? кожна полька в Польщі- польська Фаріон,кожна німка-німецька Фаріон. просто все болотяне московське так засіло в Україні,шо здавалося братскім і сваім.
показати весь коментар
24.07.2024 07:49 Відповісти
Чого так слабо, перейменуйте вже Львів на честь цієї патріотки з комуняцьким партбілетом.
показати весь коментар
24.07.2024 01:16 Відповісти
+ 100 !

тупе виши-ватництво !

.
показати весь коментар
24.07.2024 01:40 Відповісти
Судячи не тобі це рішати , а Львівʼянам , які розуміють , що таке мова …
показати весь коментар
24.07.2024 01:46 Відповісти
ну та да, решта українців - унтерменши і не знають мови

альо, Львівяни (з великої літери) злазьте вже із смерек на грішну українську землю, Україна за 30 років стала Україною.
сама, із болем, й без вас, Великих
показати весь коментар
24.07.2024 02:10 Відповісти
Тормоз, мова йде про Львівʼян чи про когось інших ..? Коли про Львівʼян бо вулиця в Львові тоді для чого твое ниття ? Я вірю, що вулиця Фаріон буде в багатьох інших містах України ,.. а як інакше…
показати весь коментар
24.07.2024 02:18 Відповісти
"нє дождьотєсь !"

вулиця російськомовних Азовців буде, а фаріон - нєт !
це ваше -Львовянско-містечкове

і знаєш, жодному киянину - мешканцю столиці України, в голову не прийде писатись з великої літери
показати весь коментар
24.07.2024 02:46 Відповісти
Вулиці російськоязических азовців ніколи не буде … Навіть коли буде звільнений Маріополь. А ось Азовців буде , як і Фарион … а як інакше …
показати весь коментар
24.07.2024 04:08 Відповісти
я відкрию тобі маленьку таємницю, мій американський друг!
переважна більшість Азовців є російськомовними, бо вони із Маріуполя і Південного Сходу.

буде "Вулиця Азовців" україно- і в переважній більшості російськомовних, бо якою мовою вони розмовляють, захищаючи Україну, не має значення.

а ви Львівяни собі дурійте із своєю фаріон!
показати весь коментар
24.07.2024 04:34 Відповісти
А ось ти можеш перейти на language, або язик коли мова глодае тобі …
показати весь коментар
24.07.2024 01:51 Відповісти
він може тільки на , бо це троль шарія або медведчука..
або сам п**дор люся..
показати весь коментар
24.07.2024 01:59 Відповісти
"українці тільки у Львові, а решта - москалі"

чи не так ?
показати весь коментар
24.07.2024 02:05 Відповісти
Алекс ти що перегрівся , чи в тебе комплекс ? Неповноціності… хто в твоєму поняті українець , відповідь дай принаймі Путіну бо він путае хто Е хто.
показати весь коментар
24.07.2024 02:14 Відповісти
Львівʼянам , які розуміють , що таке мова …"

чи це може дорогеньких львівян розперло від пихи?
за мене не турбуйся, я наддніпрянець і у, мене комплекс "Великої України", хіба не так називали решту України галичани ?

Гарний старовинний Львів за 30 років Незалежності і правління садового став ще обшарпанішим і з кожними відвідинами викликає ще більший смуток і тугу.
Вгамуйте пиху і подивіться навколо себе та під ноги !
Відремонтуйте, нарешті, церкви та старі будинки та перекладіть бруківку, бо у садовому Львові ноги собі переламаєш !
показати весь коментар
24.07.2024 02:35 Відповісти
Звідки ти знаєш, що і кого галичани називають.. ? Я памʼятаю історію , як утворювалася Україна . І хто був активний , а хто пасивний… І які фактори, були ,. Саме мова , галичанам , допомогла , без сумніву проголосувати за незалежність України. І де мову менше знали , там менше проявляли активність ..Як ти думаєш галичани реально, щоб кричали , як в Донецьку в 14 .. росія .. росія
показати весь коментар
24.07.2024 03:19 Відповісти
бо я знаю історію України, мій американський Львівянин 😂👍
показати весь коментар
24.07.2024 04:37 Відповісти
це не твоя справа,ми тут розберемося що і як
показати весь коментар
24.07.2024 07:50 Відповісти
Можно улицу Узьку переименовать, неплохой был бы вариант.
показати весь коментар
24.07.2024 02:17 Відповісти
Так назви вулицю узьку в своїй губерні як бажаєш , судячи львівʼянам це паралельно..
показати весь коментар
24.07.2024 02:20 Відповісти
альо, львівянин, якщо ти дійсно львівянин, з тебе стєбуться кацапи !

йдеться про вулицю Руську у Львові.
отвєть таваріщу чому вона називається Руською, бо в рашиській вікіпедії це "Ру́сская у́лица"
показати весь коментар
24.07.2024 02:40 Відповісти
Альо, альо ,… вулиця руська ,не російська … заміть ….якщо в слові три подібні букви це не означає , це саме … . судячи в тебе вчителька не була Фарион.. і це проблема…
показати весь коментар
24.07.2024 03:14 Відповісти
Бог милував, мене повз фаріоною!

Українську викладали не істерички
😂👍
показати весь коментар
24.07.2024 04:40 Відповісти
А ще треба назвати якийсь сир і сметану. Дурдом продовжується.
показати весь коментар
24.07.2024 04:37 Відповісти
інтєрєсна ідея ! і як свєжо !

"Львівський молокозавод ім.товариша І.Фаріон" 😂👍

Вона ж таки була таваріщєм, ще дівкою із партквитком КПСС 😂
показати весь коментар
24.07.2024 04:45 Відповісти
Вона хоч і була з партквитком, але залишилась патріотом. З її загибеллю Украіна тільки втратила. А якщо тебе не буде, то це буде втрата на кшталт Арістовіча. Так той хоч бабів 50+ розважав, а ти просто - абіжєнний балабол
показати весь коментар
24.07.2024 07:38 Відповісти
Кацапидлівці на гілці з шкіри вилазять, як рептилії під час линьки. Сичать, клацають іклами, плюються отруйним кацапським лайном...
Зверніть увагу на нєкоєго , який своїм кацапським пропагадонством засрав всю гілку коментів.
, тобі кацапня щось платить за твої старання, чи ти з ідейних "соображеній" пердиш?
показати весь коментар
24.07.2024 09:14 Відповісти
Алекс Мишкевич -
"чудище зело оболзно и лаяй..." і плюється ядом акі аспід єгипетський 😂👍
пройшов по "таджикському вікну", організованим Будановим на україно-білоруському кордоні (карти спитати у Луки) щоб отримати рузькі рублі на карточці "Мір" у київському відділенні Приват банку

😂👍

Боже, які ж ви тупі, виши-ватники !
Чим ви в своєму угарно-дебільному начеб-то патріотизмі кращі за посконно скрепних ватників ?
показати весь коментар
24.07.2024 09:44 Відповісти
Так, здається, краще бути відкритим вишиватником, ніж такою погано замаскованою кацапською гнидою, як ти.
показати весь коментар
24.07.2024 10:13 Відповісти
Ти тупий, кацапе. Гадаєш брати подоляки тобі премію випишуть за те, що ти тут кучу лайна накидав українскімі словамі??)))
показати весь коментар
24.07.2024 10:51 Відповісти
"українскімі словамі ? " - у вас гугл-транслед відклеївся, таваріщь майор

показати весь коментар
24.07.2024 12:00 Відповісти
Ні...) ти все вірно зрозумів кацапе москворотий. Украінскіє слова - це саме для тебе. ))
показати весь коментар
24.07.2024 13:44 Відповісти
Бо мовою ти не володієш, тому і сереш тут словамі
показати весь коментар
24.07.2024 13:47 Відповісти
Бидлоїд ні за що не визнає, що мати квиток члена КПСС і бути комуністом часто були зовсім різними поняттями. Той, хто мав хоч якусь спостережливість та прожив велику частину життя при Совку, знав і знає, що вже в 70-ті роки КПСС перетворилась на банальну корпоративну організацію, в якій комуністичною ідеологією ледь смерділо. У нас на заводі (3 тис.) був один ідейний комуніст, якого звали Томас Денисович. Цей дурень діставав всіх від безпартійних і навіть секретаря парткому. Після 1991 Томас керував партійним осередком міста в партії Петра Симоненка (Пеніса).
Заперечувати це може або сопля, яка при Совку була несвідомою дитиною, або антиукраїнська ідейна гнида типу тих, якими кишить в коментах.
показати весь коментар
24.07.2024 09:48 Відповісти
так, рвуться старі КПСС-ні консерви
показати весь коментар
24.07.2024 12:02 Відповісти
Ірину Фаріон вбив Зеленський за критику влади .мовне питання спеціально роздуте вбивцями щоб зняти з себе підозру.
показати весь коментар
24.07.2024 07:42 Відповісти
Сторінка 2 з 2