11231 відвідувач онлайн
39 509 135

На Харківщині сталася стрілянина між військовими: троє загиблих, четверо поранених, - ОСУВ "Хортиця"

На Харківщині стався конфлікт між військовими: троє загиблих, четверо поранених, - ОСУВ «Хортиця»

У середу, 24 липня, в одному з підрозділів на Харківщині сталась стрілянина між військовослужбовцями на підґрунті особистих взаємовідносин. Троє військових загинули, ще четверо поранені.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу ОСУВ "Хортиця". 

"Сьогодні, на Харківщині, в одному із підрозділів, військовослужбовцями, на підґрунті особистих взаємовідносин, було застосовано вогнепальну зброю. Внаслідок стрілянини, троє військовослужбовців загинуло, ще четверо отримали поранення", - йдеться у повідомленні.

Поранених військовослужбовців доставили до Військово-медичного клінічного центру, де їм надається вся невідкладна медична допомога. Повідомляється, що їхній стан - важкий.

На місці події працюють Військова служба правопорядку у ЗС України та правоохоронні органи.

В ОСУВ "Хортиця" зазначили, що керівництво вживає "усіх необхідних заходів" для недопущення у майбутньому подібних випадків.

Топ коментарі
+26
Троє загиблих і четверо поранених, то вже не як не особисті взаємовідносини
показати весь коментар
24.07.2024 22:39 Відповісти
+26
Оце у вас логіка: значить хлопці "з нуля" мають право розстрілювати в усовному тилу всіх, хто їм не сподобався за вашою логікою. Це суспільство невиліковно хворе....
показати весь коментар
24.07.2024 22:58 Відповісти
+22
нерви нікчорту
показати весь коментар
24.07.2024 22:38 Відповісти

Завантаження...