6937 відвідувачів онлайн
4 010 13

Необхідно озброїти Україну та поставити її на шлях до членства в НАТО, - Стармер

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер підтвердив подальшу підтримку України, а також погодився з необхідністю озброїти її.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Associated Press (AP).

"Я цілком згоден з необхідністю озброїти Україну та поставити її на шлях до членства в НАТО", - сказав Стармер лідеру опозиції Ріші Сунаку  під час щотижневої сесії "Запитання до прем'єр-міністра" в британському парламенті 

Зазначимо, що це була перша сесія після перемоги Лейбористської партії на парламентських виборах.

Нагадаємо, на початку липня новим прем'єр-міністром Великої Британії було призначено Кіра Стармера.

Топ коментарі
+6
Зброя без дозволу на застосування - ніщо!!!
показати весь коментар
25.07.2024 07:29 Відповісти
+5
Для стратегії " зупинити путіна в Україні" - саме то!
показати весь коментар
25.07.2024 07:34 Відповісти
+5
Ви за три роки війни вже могли Україну озброїти так, щоб вона ще у 22 році вигнала кацапню. А ви тільки *******, цілячи зброю по краплині, щоб нашими людьми фронти закидувати. Йдіть вже до біса з вашою лицемірною брехнею, нам зеленої сцянини і від шобли своєї вистачає!
показати весь коментар
25.07.2024 09:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зброя без дозволу на застосування - ніщо!!!
показати весь коментар
25.07.2024 07:29 Відповісти
Принаймні ми можем захиститись... знищити московію лише силами українців на жаль не вийде, мало нас.
показати весь коментар
25.07.2024 07:34 Відповісти
Кац предлагает сдаться?
показати весь коментар
25.07.2024 07:47 Відповісти
Для стратегії " зупинити путіна в Україні" - саме то!
показати весь коментар
25.07.2024 07:34 Відповісти
What does he mean by "set it on the path to NATO membership"? Ukraine is already on this path, and, more specifically, on the bridge.
показати весь коментар
25.07.2024 09:07 Відповісти
для цього потрібно спочатку ув'язнити зеленського і його шоблу.
показати весь коментар
25.07.2024 09:10 Відповісти
А вони тут до чого? Не будуть вони робити за вас таку роботу. Вперед на Банкову!
показати весь коментар
25.07.2024 09:19 Відповісти
я не писав хто буде садити цих зелених гандонів. Я би із задоволенням це зробив, але армія поза політикою і зараз немає часу позбавлятися від українських гнид, бо атакують москальські вощі.
показати весь коментар
25.07.2024 10:05 Відповісти
Суходрочка
показати весь коментар
25.07.2024 09:10 Відповісти
Ви за три роки війни вже могли Україну озброїти так, щоб вона ще у 22 році вигнала кацапню. А ви тільки *******, цілячи зброю по краплині, щоб нашими людьми фронти закидувати. Йдіть вже до біса з вашою лицемірною брехнею, нам зеленої сцянини і від шобли своєї вистачає!
показати весь коментар
25.07.2024 09:21 Відповісти
США вже озброїли Україну ленд-лізом .котрий відмінили...
показати весь коментар
25.07.2024 09:29 Відповісти
Та нащо ці розмови? Це очевидне, факти давай, Great British
показати весь коментар
25.07.2024 09:32 Відповісти
Як ви це гниле зе-шобло поставитие на шлях до НАТО, якщо це кінець їхнього царствування над розкраданням держави.
показати весь коментар
25.07.2024 10:05 Відповісти