11110 відвідувачів онлайн
74 619 245

Коміка Чиркова силою вивели зі сцени "Atlas Weekend", коли він зачитував передвиборчі обіцянки Зеленського

Зі сцени Atlas Weekend вигнали коміка Чиркова, який зачитував передвиборчі обіцянки Зеленського

У коміка Сергія Чиркова під час зачитування передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського вирвали мікрофон та силою вивели зі сцени на "Atlas Weekend".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.

Під час виступу на фестивалі Чирков зачитав зі сцени промову Зеленського з президентських дебатів 2019 року. Комік нагадав публіці обіцянки Зеленського про "кінець епохи бідності", "кінець кумівства" та "швидке завершення війни". 

Очевидці повідомили, що стендапер просто зачитував цитати, не надаючи їм оцінок та не жартуючи. Під час перфомансу до нього підійшов охоронець, вирвав мікрофон та силою вивів зі сцени. 

Гуморист у соцмережах згодом повідомив, що із ним все добре.

Atlas Festival пізніше заявив, що сталося "прикре непорозуміння" між Чирковим та одним зі співробітників команди, який "перевищив службові повноваження та поводився неприпустимо через хибну інтерпретацію того, що відбувалося на сцені"

"Зі свого боку від імені організаторів публічно просимо вибачення у Сергія та його менеджерки Дарʼї за непрофесійну та неетичну поведінку й порушення фізичних кордонів", - зазначили організатори.

Зі сцени Atlas Weekend вигнали коміка Чиркова, який зачитував передвиборчі обіцянки Зеленського

Топ коментарі
+171
показати весь коментар
26.07.2024 09:50
+128
Зеля одобряет!!!
показати весь коментар
26.07.2024 09:51
+111
показати весь коментар
26.07.2024 09:53
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
З Трампа всі в Штатах сміються і порівнюють його пластир - бинт на вусі який він героїчно носить з жіночими прокладками.
показати весь коментар
27.07.2024 02:31 Відповісти
Хтось ще їх памятає? ось весь перелік пригадайте, за що глосовали і що отримали...
ПРЕДВЫБОРНАЯ ПРОГРАММА ВЛАДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГО
1."Сразу хочу заверить - иду на один срок, чтобы изменить систему ради будущего. Буду честным и преданным Украине и передам ее в руки нового поколения политиков"
2. Первым законопроектом будет "О народовластии" "В нем мы вместе закрепим механизм, по которому только народ Украины будет формировать основные задачи для власти через референдумы и другие формы прямой демократии"
3. Изменения начнутся с поста президента. "Мои законопроекты в этом направлении: "О снятии неприкосновенности с президента Украины, народных депутатов и судей", "Об импичменте президента Украины", "Об отзыве народного депутата Украины"
4.Выборы в парламент и местные советы будут проводиться исключительно по открытым спискам, а за "кнопкодавство" и "депутатские прогулы" депутатов будут наказывать лишением депутатского мандата.
5.Будет проведена судебная реформа. "Для простых споров - мировые судьи, избираемые народом. Для уголовных преступлений - эффективный суд присяжных, состоящий из народа"
показати весь коментар
26.07.2024 12:18 Відповісти
Оля, накрило одного Зе-шизіка - охоронця. це його особисті таргани.
показати весь коментар
29.07.2024 09:39 Відповісти
Обіцянки-цяцянки, дурням радість.

показати весь коментар
26.07.2024 12:23 Відповісти
в підборочці немає про "мільйон дерев", а це було так потужно!
показати весь коментар
26.07.2024 13:44 Відповісти
НЕ ЗМЕНШУЙТЕ МАСШТАБИ ЦІЄЇ ЗЕЛЕНОЇ ПОСТАТІ - МОВА ЙШЛА ПРО МІЛЛІАРД ДЕРЕВ.
показати весь коментар
26.07.2024 14:19 Відповісти
Не кидайте камінці в охоронника-це смотрящий за клубом наказав, бо дарагіє гості почали шушукатись і дзвонити Дерьмаку.
показати весь коментар
26.07.2024 12:24 Відповісти
а коли йому накази видавали ти свічку тримав?

і таких вас 73% фантазьорів. не дивно, що війна створилася.
показати весь коментар
29.07.2024 09:41 Відповісти
Де той охоронець був в 19 році? Чому не вивів зі сцени оте непорозуміння, коли воно свої нікчемні обіцянки озвучувало?
показати весь коментар
26.07.2024 12:55 Відповісти
Мабуть, з беркутні, яку захищав татаров???
показати весь коментар
26.07.2024 13:53 Відповісти
якби 73%номозглі не фантазували як ти зараз, то і війни б не було. усі мізки на фантазії розгублюєте.
показати весь коментар
29.07.2024 09:42 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2024 13:06 Відповісти
мерзотник
показати весь коментар
26.07.2024 13:27 Відповісти
73 процента должны понимать,что они все президенты и клоун им ничего не должен.
показати весь коментар
26.07.2024 13:27 Відповісти
Уже посчитали, если бы все пришли на выборы, то было бы 80 процентов
показати весь коментар
27.07.2024 07:43 Відповісти
Респект талановитому коміку, адже йому вдалося достукатися до сердець глядачів, а в одного з них емоціїї просто зашкалили !
показати весь коментар
26.07.2024 13:30 Відповісти
Брехло не простить таке зухвальство ...
показати весь коментар
26.07.2024 13:48 Відповісти
Як не крути зелі, а Рішення КСУ від 2014 року щодо строків сидіння на посаді ПУ, треба з 21 травня виконати!!
показати весь коментар
26.07.2024 13:56 Відповісти
Так в нас виходить , що Зеля вже став Вовао дЗедуном , з повною Радою своїх хунвейбінов !?
показати весь коментар
26.07.2024 14:08 Відповісти
Тепер той сторож на пiдвищення пiде. Тупость бывает не тока роковую шутку шутит. Смотря куда карта ляжет.
показати весь коментар
26.07.2024 14:46 Відповісти
Ахахаха. Боже, заберите меня с этой богадельни
показати весь коментар
26.07.2024 15:19 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2024 15:36 Відповісти
"Зелена муха"(с).
показати весь коментар
26.07.2024 15:42 Відповісти
це ж треба, так спакудити такий гарний колір!!!
показати весь коментар
27.07.2024 01:17 Відповісти
так нехай охоронець пояснить як він інтерпретував предвиборчу промову Зелі так, що його це на стільки обурило
показати весь коментар
26.07.2024 16:40 Відповісти
В чомусь росіяни мають рацію, якщо українцям закрутили гайки так само як путн росіянам, в чому ж різниця, і тут повно народу який п'ять років розказує "нужно патєрпєть, он стараєтся".
показати весь коментар
26.07.2024 17:44 Відповісти
Ну тобто як завжди. Дєрьмак чужими руками загрібає жар,а потім ці руки і зливає за винагороду.
показати весь коментар
26.07.2024 17:48 Відповісти
Ну що ж на одного героя України побільшає, ********** дупооблизування любить, сам такий
показати весь коментар
26.07.2024 18:03 Відповісти
Такої ницої потвори на чолі будь якої форми державності на теренах України ще не було!
Втім наш нарід на це цілком заслуговує.
показати весь коментар
26.07.2024 18:05 Відповісти
Може організуємо флешмоб на його сторінках у соцмережах де будемо постити його передвиборчі обіцянки?
показати весь коментар
26.07.2024 18:10 Відповісти
.... за приниження українців аматорами кварталу, ніхто нікого не виводив з сцени,а дуже шкода їх треба було гнати віником.
показати весь коментар
26.07.2024 18:21 Відповісти
Да здравствует Павлик Морозов.
показати весь коментар
26.07.2024 18:29 Відповісти
Кстати история с Павликом Морозовым была не совсем такая как её преподнесли большевики, обеспеченный мужик ушёл из семьи и жена в отместку написала донос и дала сыну конверт сказав отнести куда надо, паренёк даже не подозревал что там, мать его использовала в тёмную, хотя в то время были такие истории когда доносили на родителей или брат на брата, сестру, хз почему большевики именно этот случай так сказать воспели.
показати весь коментар
26.07.2024 20:14 Відповісти
А надо бы охраннику забрать микрофон и вывести со стадиона оргинал в 2019-м...
показати весь коментар
26.07.2024 18:52 Відповісти
Может вы заберёте лупатого членограя, на родину к маме с папой.
показати весь коментар
26.07.2024 20:02 Відповісти
Так,цуко, и до цитирования Конституции можно скатиться
показати весь коментар
26.07.2024 20:25 Відповісти
А там і до "вставання з колін" недалеко.
показати весь коментар
26.07.2024 21:00 Відповісти
Atlas Festival идёт в след за русским кораблём.
показати весь коментар
26.07.2024 21:18 Відповісти
Вот и вся демократия. Янык и ко - дети на фоне зелебобов
показати весь коментар
26.07.2024 22:37 Відповісти
Забули як голосували? Тепер терпіть.
показати весь коментар
26.07.2024 23:29 Відповісти
Никто его не выбирал, он самозванец.
показати весь коментар
26.07.2024 23:59 Відповісти
Цей охоронець діяв у відповідності до службової інструкції чи як приватна особа на власний розсуд? Якщо кожний буде робити, що заманеться, то це дуже погано закінчиться. Цього охоронця треба притягти до кримінальної відповідальності, а не просто сказати, що сталося непорозуміння. Це ніяке не непорозуміння, а порушення особою свободи іншої особи.
показати весь коментар
26.07.2024 23:45 Відповісти
Извинения от зеленского будут ?
показати весь коментар
26.07.2024 23:46 Відповісти
Т.т це була особиста ініціатива охоронця? Чому він так повівся? Які для нього наслідки за таку поведінку? Хто займаєтьс цим Атлас фестом?
показати весь коментар
27.07.2024 01:13 Відповісти
Де відео га?