7983 відвідувача онлайн
4 603 12

​Судитимуть експравоохоронця з Луганщини, який втік зі служби на ТОТ та отримав 2,7 млн грн виплат як військовополонений

Судитимуть правоохоронця з Луганщини, який незаконно отримав понад 2,6 мільйона виплат нібито як військовополонений

Працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування щодо військового, який втік на тимчасово окуповану територію та незаконно отримував виплату, призначену сім’ям військовополонених. Обвинувальний акт направлено до суду.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.

Як зазначається, у перші дні повномасштабної війни правоохоронець втік зі служби до своєї дружини, яка залишилася на тимчасово окупованій території Луганської області.

"Подружжя ввело в оману командування підрозділу, де служив чоловік. Жінка надіслала документи про, начебто, захоплення чоловіка в полон росіянами. На підставі цієї документації вони з липня 2022 по січень 2024 року незаконно отримували виплати, передбачені для сімей військовополонених", - йдеться у повідомленні.

Загальна сума отриманих шахрайським шляхом державних коштів становить понад 2,6 млн гривень.

При цьому сам фігурант навіть намагався влаштуватися на службу до незаконно створених правоохоронних органів так званої "ЛНР" та пропонував колишнім колегам перейти на бік ворога.

Експравоохоронець обвинувачується у дезертирстві та шахрайстві (ч. 4 ст. 408, ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 190 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+11
здуріти можна - виплатили платилися дружині на окуповану територію.
показати весь коментар
26.07.2024 13:20 Відповісти
+7
Чому заблюрені ********** мусора, його пробля..ді дружини, і опаришів ?!!!
показати весь коментар
26.07.2024 13:29 Відповісти
+7
Сейчас пару прокуроров получат УБД. Так как им приходилось грозно смотреть в сторону окупированных территорий. В нашей стране ничего не меняется.
показати весь коментар
26.07.2024 13:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Десь за кордоном радісно загигикали наші бувші можновладці...
показати весь коментар
26.07.2024 13:18 Відповісти
Гроші пішли
Сам пішов

Ловити будуть ?
показати весь коментар
26.07.2024 13:20 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2024 13:30 Відповісти
А от цікаво, пенсії ватникам-регресникам у дирляндію платять?
показати весь коментар
26.07.2024 13:32 Відповісти
Ну чому він втікаючи не прихопив зеленського, шо б той тоже втік. А так не втік, бо боневтік
показати весь коментар
26.07.2024 13:33 Відповісти
Оце цирк)) є знайомі які дійсно повернулися з полону, то вони таких грошей і не бачили.
А тут на окуповану територію перераховували...
Не здивуюсь , якщо ці гроші тупо розікрали, і цей підозрюваний...ну максимум ******** ,який отримав якийсь відсоток.
А заочно судити , то лише трата сил, грошей і дармові зарплати суддям, і всім хто приймає участь у "розслідуванні". Нічого ці вироки не дають, всі на них клали болт.
показати весь коментар
26.07.2024 13:41 Відповісти
Судити треба і дружину, і тих, хто виплачував, за груповий зговір з метою шахрайських фінансових махинацій проти держави Україна.
показати весь коментар
26.07.2024 14:06 Відповісти
То такі суми всім хто попав у полон виплачують без розбору, навіть тим які "позивной волга" чи як там в ефір виходили і добровільно здалися- дурдом
показати весь коментар
26.07.2024 14:33 Відповісти
2,6 мільйона чимала сума. Де було ДБР майже 2 роки? Скоріше за все мали частку.
показати весь коментар
26.07.2024 14:36 Відповісти
.... тільки одного виявили,а решту аферистів коли?
показати весь коментар
26.07.2024 16:25 Відповісти