9869 відвідувачів онлайн
6 792 116

Росія побоюється несподіванок на виборах США та перемоги Гарріс, - The Washington Post

байден,гарріс

Раптова відмова Джо Байдена від участі у президентських виборах стала ударом для багатьох представників еліти РФ, які стежать за відносинами між Москвою та Заходом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Washington Post.

За оцінкою аналітиків і російських чиновників, Байден у разі участі у перегонах міг створити для республіканців підґрунтя для можливого переобрання Дональда Трампа, що відкрило б Кремлю вікно можливостей для врегулювання конфлікту в Україні на умовах Росії. Тетяна Станова, засновниця російської політичної консалтингової компанії R.Politik, зазначила, що ймовірна перемога Камали Гарріс у президентських виборах стане великим розчаруванням для Кремля, оскільки "всі можливості для переговорів закриються".

Російська еліта вважає, що Трамп, завдяки своїй прихильності до авторитетних лідерів, включаючи Володимира Путіна, а також критичному ставленню до ЄС і НАТО, міг би сприяти легшому досягненню компромісу щодо України. Трамп неодноразово стверджував, що міг би завершити війну в Україні "за один день", що, на думку Кремля, могло б призвести до поступок з боку Києва.

На відміну від Байдена, який, попри значну військову та фінансову підтримку Україні, розглядається як передбачуваний та обережний гравець, Гарріс є менш відомою в Росії й викликає у російської еліти значну тривогу.

Видання також зауважує, що відмова Байдена від участі у виборах стала вже другим неприємним сюрпризом для Росії у західній політиці після поразки на французьких парламентських виборах правого "Національного об'єднання", яке підтримувала Москва.

Топ коментарі
+24
просто Трамп - більше зло.
А рейганізм в республіканській партії закінчився зі смертю Маккейна.
показати весь коментар
27.07.2024 12:20 Відповісти
+21
трамп - це примус України до капітуляції, тимчасового замирення, і згодом нової навали касапів (після того, як ***** грунтовніше підготується). Тому трамп - більше зло.
показати весь коментар
27.07.2024 12:33 Відповісти
+19
стосовно України - він сам себе своїми заявами і програмами (одна, крайня з яких - обрання в помічники українофоба Венса)
показати весь коментар
27.07.2024 12:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Несморя на то, что все видят, что команда Байдена-Харис слила Украину: разрушенные города Украины, десятки тысяч погибших, 10 млн беженцев, стремление закончить любой ценой войну до выборов в США, но СМИ демпартии этого не видят.
Республиканская сторона предлагает не капитуляцию Украины, а победу.
Программа опубликовна , но в Украине о ней не слышали.
Один из первых пунктов программы, ленд-лиз на 500 млрд. долларов .....
https://www.youtube.com/watch?v=b2-8rH3au2k
показати весь коментар
27.07.2024 17:24 Відповісти
If someone talks trash about Trump, do not believe them - Trump cannot be wrong. If someone talks trash about Harris, Biden or indeed about anyone who is not a Trump supporter, believe them absolutely. They cannot possibly be right in anything they say or do. Remember: a simple, consistent view of the world means mind at peace. It means hope. There has to be a Savior out there who will come and rescue us all. There also needs to be someone to blame for all the misery in our lives because no one would want to blame oneself. Just accept that Trump is the world's Savior, and anyone who is against him is serving the devil. And you will start hearing and seeing amazing things.
показати весь коментар
27.07.2024 17:58 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2024 21:41 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2024 21:42 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2024 21:43 Відповісти
https://www.thecut.com/article/jd-vance-couch-sex-rumor.html the CUT 2024 ELECTION | 3:07 P.M.

J.D. Vance Did Not Have Sex With a Couch

... but.. what about Trump?
показати весь коментар
27.07.2024 21:52 Відповісти
Брехня, кремлядей устроит любой кандидат от "демократов" и не устроит любой от республиканцев!
показати весь коментар
27.07.2024 18:38 Відповісти
Угу. Кому ж, як не кацапам, відома ця "правда"? Чи не так, ваня?
показати весь коментар
27.07.2024 19:26 Відповісти
https://www.google.com/search?q=J.D.+Vance+Did+Not+Have+Sex+With+a+Couch&oq=J.D.+Vance+Did+Not+Have+Sex+With+a+Couch&gs_lcrp=********************************************&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ip=1 'No, JD Vance didn't have sex with a couch' : Bizarre fact check taken ...

2 days ago - US News: Fact check on JD Vance allegedly having sex with a couch from his book 'Hillbilly Elegy'. AP clarifies the rumor as baseless.
показати весь коментар
27.07.2024 21:55 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2024 21:57 Відповісти
...как Трамп справится с игрой по его же правилам... чем бы выборы не закончились, а Джей Ди Вэнс уж точно запомнится в истории как "человек, который НЕ е@ал диван".

А Трамп?
показати весь коментар
27.07.2024 22:02 Відповісти
Все вірно, бійся тугарин!
показати весь коментар
27.07.2024 21:06 Відповісти
Админ! Почистите коменты. Ощущение, что попал в дур дом. Что это за диалог: если вы против Трампа, то вы за дьявола! Уберите средние века, мы живём в 21 веке, Слава Богу! Какой-то ужас, а не коменты!
показати весь коментар
28.07.2024 10:18 Відповісти
Сторінка 2 з 2