12438 відвідувачів онлайн

Україна і РФ не здадуться, це веде до ескалації, а мир може бути принесений лише ззовні, - Орбан

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан

На думку прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, що мир у війні РФ проти України може бути принесений лише ззовні, оскільки обидві країни не здадуться і "підживлюються власною правдою".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це він сказав у програмному виступі в літньому таборі Тушваньош у Румунії, основні тези виступу наводить HVG.hu.

Як зазначив Орбан, сторони зазнають жорстоких втрат у війні, які обчислюються сотнями тисяч, але не бажають домовлятися.

На його думку, це відбувається з двох причини: обидві країни вірять, що можуть перемогти, і хочуть воювати доти, доки не переможуть.

"З іншого боку, тому що обидві сторони підживлюються власною правдою. Українці вірять у самооборону, на думку росіян, в Україні були серйозні військові розробки НАТО, і вони не хочуть бачити війська і зброю НАТО на кордоні, вони бачать спровоковану війну", – зазначив Орбан.

"Вони не здадуться, це веде безпосередньо до ескалації, а мир може бути принесений тільки ззовні", – заявив прем’єр Угорщини.

Топ коментарі
+18
Смердюча жаба потужно висралася
показати весь коментар
27.07.2024 14:23
+13
Спровоковану війну? ****** ти тварина, і хто кого спровокував? НАТО Росію? Так виходь з НАТО , паскуда путінська
показати весь коментар
27.07.2024 14:30
+11
Путін не розрохував своі сіли.Теперь сідіть мовчкі і чекайте,покі вас передавіть всіх ЗСУ.
показати весь коментар
27.07.2024 14:25
Коментувати
Сортувати:
Смердюча жаба потужно висралася
показати весь коментар
27.07.2024 14:23 Відповісти
Путін не розрохував своі сіли.Теперь сідіть мовчкі і чекайте,покі вас передавіть всіх ЗСУ.
показати весь коментар
27.07.2024 14:25 Відповісти
С дивана давишь?
показати весь коментар
27.07.2024 14:43 Відповісти
ти ж смокчеш
показати весь коментар
27.07.2024 15:13 Відповісти
Нігуя собі як він тут топить за кацапську правду
показати весь коментар
27.07.2024 14:25 Відповісти
Кожен прокремлівський вскукурік облізлого мадярського півня - удар собі по яйцях нафтопроводу.
показати весь коментар
27.07.2024 14:26 Відповісти
ІНАКШЕ КАЖУЧИ - УКРАЇНА НЕ ЗДАЄТЬСЯ, ТОМУ ДОПОМОЖЕМО РОСІЇ ЗЗОВНІ.
показати весь коментар
27.07.2024 14:26 Відповісти
Перекрийте йому не лиш нафту і через півроку його знесуть самі венгри. А то уже задовбав
показати весь коментар
27.07.2024 14:29 Відповісти
Продажний мад'яр , у сторії Угорщини це політичний сором !!!
показати весь коментар
27.07.2024 14:30 Відповісти
він типовий мадьяр - ця нація весь час загравала перед кимось - перед Австрією, потім фоювала за німців у другу світову... подлюча нація
показати весь коментар
27.07.2024 14:41 Відповісти
Спровоковану війну? ****** ти тварина, і хто кого спровокував? НАТО Росію? Так виходь з НАТО , паскуда путінська
показати весь коментар
27.07.2024 14:30 Відповісти
І той хто програє втратить усе. Не буде трошечки перемоги чи трошечки поразка.
показати весь коментар
27.07.2024 16:21 Відповісти
Можливий варіант "Мінськ-3". Навіть найбільш вірогідний.
показати весь коментар
27.07.2024 16:28 Відповісти
Мінськ-3 в 2024 - це завершення державності третьою атакою в 26-му взагалі без шансів встояти. Фактично наше харакірі. Тому цей варіант означає повну перемогу рузкіх.

Нема варіанту, де нам дають вижити, якщо ми не перемагаємо. А рузкіє просто не витримають поразки і розваляться, якщо ми переможемо.
показати весь коментар
27.07.2024 17:45 Відповісти
хто захоче-поїде, залишаться одні патріоти які і будуть захищати

якщо звичайно зможуть
показати весь коментар
27.07.2024 18:35 Відповісти
Вони підуть далі, тому краще бігти далеко, Португалія там чи Ірландія. А краще за океан - Австралія та ж. Якщо повезет, туди не доберуться. Правда не факт, що вас не змусять воювати за те що ваша сім'я в безпеці. Все залежить від масштабу пройобу Заходу.
показати весь коментар
27.07.2024 23:14 Відповісти
Скоріш за все ×ер тобі заплатять за говновкид.
показати весь коментар
27.07.2024 17:51 Відповісти
Так він правильно мислить. Втручання міжнародного військового контингенту для вигнання агресора, що порушив міжнародне право, з окупованих територій. І примус до сплати репарацій.
показати весь коментар
27.07.2024 14:32 Відповісти
А якщо кранік на нафтопроводі " Дружба"закрутити повністю,а не на пів шишечки,то що тоді заспіває неофашист Вітя?
показати весь коментар
27.07.2024 14:32 Відповісти
називати брехню рашистського скаженого кровожадного пса "правдою" , може лише мадярський сучий син.
показати весь коментар
27.07.2024 14:34 Відповісти
нє-а,навіть мадярський сучий син не буде так зашкварюватись безплатно.Там за один публічний виступ Вітя раз в 100 бере більше,чим 95-ий квартал брав за корпоратив на дачі у ху@ла.
показати весь коментар
27.07.2024 14:41 Відповісти
Ну, висери та коментарі цього підара можновладного угорця можна було б і не друкувати; ми вже наперед знаємо, до чого воно веде.
показати весь коментар
27.07.2024 14:36 Відповісти
А, як було принесено мир в Угорщину?

Може Орбану на Балатон з'їздити освіжити пам'ять?
показати весь коментар
27.07.2024 14:42 Відповісти
от довбойоп... а військ НАТО у Фінляндії кацапи не бачуть? та їм пох це на те НАТО. бо вони знають, що НАТО на них ніколи не нападе. розміщення натівських військ у Фінляндії тому підтвердження. бо після цього розміщення кацапи забрали майже всі війська з члєнінградського округу і перекинули їх на Донбас.. тож та вся ху йня про загрозу кацапам з боку НАТО - це лише прикриття для вторгнення в Україну, бо Україна має бути в складі союзного государства вялікоросов, бєлоросов і малоросов. і тут вже кацапів заїло до білого калєна - або Україна в составі кацапії, або кацапи із помсти її просто зітруть з лиця землі..
показати весь коментар
27.07.2024 14:42 Відповісти
300 років стирали, але щось "пішло не так". Тепер ми стираємо підарів з історії.
показати весь коментар
27.07.2024 14:46 Відповісти
В любій війні шукайте гроші... вся ідеологічна х..ня то для м'яса щоб вмирало та не думало....

До 2050 року суттєво мають скоротити споживання викопних видів палива та і взагалі ресурсів...

єдиним ресурсом який точно в ціні не впаде та буде реальним надходженням до орківського бюджету це Літій і продукти харчування... В Україні величезні запаси літію, по старим статтям 15% а по останніх статтях в Блумберг то до 25% процентів світових запасів... реальна інформація засекречена.... а про чорноземи то ви самі розумієте...

Бонусом до цього є титан, рідкоземельні метали та уран які також не втратять попиту...
показати весь коментар
27.07.2024 14:58 Відповісти
та так, але й трохи не так, а у випадку з кацапами, то далеко зовсім не так... це працює з капіталістами... з кацапами це не працює. їм покуй на гроші. у ху йла просто кровна помста українцям. ху йло і його *********** вважають нас з ними одним народом, який потрібно наказати за те, що той захотів піти у Європу без дозволу старшого "брата". кацапи вже потратили на цю війну сотні лярдів доларів і ще сотні лярдів їм заморозили. за такі бабки можна було би не те, що літій, а гори золота накупляти... то європейці, американці, люди із здоровим глуздом, як комуняки китайські, міркують грошима, вигідно-невигідно... кацапи міркують зовсім іншими категоріями - кузькина мать, вялічіє, наказать хахлов-прідатєлєй чого б це їм не коштувало, проте їхнє має бути зверху.. а історії про літій діють тільки на баригу Трампа і на китайських комуняк, які, до речі не те, щоби стримували кацапів, а навпаки ще навіть їх науськують продовжувати війну, бо тоді їм взагалі безплатно дістанеться літій і чорноземи. а разом з цим всім, ще й кацапи ослаблені після війни і під санкціями будуть повністю під комуняцьким чоботом.
показати весь коментар
27.07.2024 15:21 Відповісти
Вони вже під їх чоботом просто біомусор ще рядовий цього не розуміє
показати весь коментар
27.07.2024 16:16 Відповісти
ще не до кінця. ще трохи брикаються. навіть ввели мита на китайські машини. тільки не прямі мита ввели, а замаскували це під якийсь екологічний збір на викиди на імпортні машини. тобто китайскі тачки після цього введення подорожчають на 30 %.
показати весь коментар
27.07.2024 16:25 Відповісти
ну будуть їх в раші випускати а не в Китаї... всерівно всі ресурси продаються за юані ... вважайте за дурно... китайці їх мають можливість безкінечно друкувати.... А орки ті юані тільки на купівлю китайської продукції можуть потратити
показати весь коментар
27.07.2024 16:28 Відповісти
та нам покуй шо вони там будуть робити.
показати весь коментар
27.07.2024 16:40 Відповісти
Це правда, але нажаль це працює!(((
Тобто обмінювати нафту/газ/деревину/руду/території на мікросхеми/снаряди/верстати можно і так немаючі доларів та навіть скрєпних юанів ((((
показати весь коментар
27.07.2024 18:34 Відповісти
А щодо війни то ви не праві... тому що напали вони тільки через ресурси... їх операція виглядала легкою прогулянкою, ніякої підготовки до війни Україна не вела.... Захід і скоріше всього Байден дали добро на це... слова посла в німців Мельника що вони його ігнорували його і що є час до ранку здатись про це прямо говорять і орки не розраховували на конфіскацію ресурсів

А вже тепер у них немає виходу як воювати до якогось здобутку який можна представити як перемогу, все таки "аналогов нєт" воює з набагато меншою країною...

Та і еліта у них наоборот збагатилась на війні судячи з того як зросли їх статки... тому не так все як ви говорите...
показати весь коментар
27.07.2024 16:26 Відповісти
ні. це ви не праві. які нах ресурси? з кацапами теорія про ресурси не працює. у кацапів тих ресурсів у тисячі разів більше, ніж в України. нах їм той літій? вони що, виробляють акумулятори? ні... напали вони тому, що їм потрібна Україна повністю під їхнім контролем. ху йло не змогло пробачити українцям той факт, що українці йому ху єм по лбу поводили в 14-му разом із його шавкою яником. ось за це кацапи і вирішили наказати українців. спочатку забрали Крим, а потім завели пісню про новососію, а потім про те, що Україна взагалі не має існувати.. а ресурси, то вже як придаток. головне для кацапів - це знищити Україну. якщо ти цього не розумієш, то ти такий же трамподрочер тут, як мод дом, секонд фірст та інша та вся *******..
показати весь коментар
27.07.2024 16:38 Відповісти
коли у "ряжених" закінчуються аргументи, тоді "якщо ти цього не розумієш, то ти такий же трамподрочер"
показати весь коментар
27.07.2024 17:32 Відповісти
трамподрочер, а ну прокоментуй заяву Рудого про те, що з руснею потрібно домовлятися, бо вони непереможні і перемогли колись Наполеона.
показати весь коментар
27.07.2024 20:42 Відповісти
ну шо, чмоня ти кацапська, скажи но тут нам коли русня перемогла Наполеона. )) це ж треба. якесь ублюдочне кацапське бидло насцяло Трампу в вуха, шо московити колись перемогли Наполеона. )) признавайся, це твоя робота чи Іларіонова? ))
показати весь коментар
28.07.2024 11:05 Відповісти
Рашка пытается всех обмануть. Ближайшие годы никакого мира не будет.
показати весь коментар
27.07.2024 14:53 Відповісти
Тобто, по орбану: для миру Україна має здатися.
І це - однодумець трампа.
Саме тому, шайка *****+трамп+орбан+сі+хаменеї - вороги України, які домагаються нашої капітуляції
показати весь коментар
27.07.2024 14:54 Відповісти
Вони не здадуться, це веде безпосередньо до ескалації - тобто треба просто припинити чинити опір і хороший рудий дядя ззовні допоможе принести мир але не всім.
показати весь коментар
27.07.2024 14:56 Відповісти
Орбан-міроносєц бігає по світу від диктатора до диктатора і "збирає мир у торбу", яку хоче всучити українцям...
показати весь коментар
27.07.2024 15:03 Відповісти
Нынешняя Ымперия должна быть разрушена, преступники развязавшие и поддерживающие эту захватническую войну должны быть безжалости и исключений ПОВЕШЕНЫ и УБИТЫ!
Нужна ли будут внешняя интервенция в паРашку или Украина сама справится - время покажет!!!
показати весь коментар
27.07.2024 15:06 Відповісти
мир принесений зовні можливий при умові належної військової допомоги Україні з залученням військ союзників.
***** вже використовує іноземців а незабаром й військові підрозділи півкореї типу "інженерних військ". Україна як сторона що потерпає від збройного нападу в принципі не має опції "перемовини ". Сьогодні перемовини а завтра суцільна Буча N2?Перемога типу "взять мацкву" нам теж не потрібна але визволити окуповані території ми мусимо і це буде бо іншого виходу немає
показати весь коментар
27.07.2024 15:07 Відповісти
як це гидота по своєму все трактує: "підживлюються власною правдою", у насильника і жертви в в суді також "власна правда"?
показати весь коментар
27.07.2024 15:07 Відповісти
Для суддів деяких країн це вагомий аргумент - жертва сама спровокувала насильника занадто короткою спідницею.
показати весь коментар
27.07.2024 15:18 Відповісти
Хитродупа жаба Орбан хоче постійно блокувати допомогу Україні від НАТО та ЄС і при цьому він обурюються, коли Україна не хоче продовжувати контракт з Росією на прокачку нафти до Угорщини.
показати весь коментар
27.07.2024 15:11 Відповісти
Цікаво, що це за "правда, якою підживлюється рашка"? Орбан вважає, що можна напасти на країну і це...правильно? Вже хочется, щоб на Угорщину напали і вважали це нормальним!
показати весь коментар
27.07.2024 15:11 Відповісти
Ми только за!!! Сформировать наемников отряды румыноговорящих и словакоговорящих , рассерженых ИсТорической "справедливостью" и начать занимать угорские села, вешать флаги Вейншории, крушить нефтепроводы и ЛЭП. Короче было бы неплохо сие, где ж только ресурсов взять))) 😇
показати весь коментар
27.07.2024 18:42 Відповісти
..на місці України наїдена-заспана Угорщина Орбана давно би вже смоктала "кацапську правду", як оце не дуже й давно, кілька десятиліть тому... і орбанцям-хвойдам, мабуть, дуже нравицццця цей процес, шо вони такі "розумні" та ще й за чужий рахунок..
показати весь коментар
27.07.2024 15:17 Відповісти
И чего этот упырь мадьярский так суетится? Венгрия самая бесполезная страна в еврозоне. Гунны должны жить в Азии, а не в середине Европы. Пускай к путину перебираются. Венгрию вообще выгнать с позором из НАТО и ЕС. Они враги данных организаций.
показати весь коментар
27.07.2024 15:36 Відповісти
+
показати весь коментар
27.07.2024 18:46 Відповісти
Може досить вже у цього угода цитувати. Одного разу в день достатньо.
показати весь коментар
27.07.2024 15:43 Відповісти
До ескалації веде лише те, що армія Росії знаходиться на території України... Вимагайте у пуйла забрати військо з української території і "ескалація" одразу закінчиться...
показати весь коментар
27.07.2024 15:48 Відповісти
Витя а что случилось?
Нефть нуль .
И мы сразу добрые и пушистые.
показати весь коментар
27.07.2024 16:00 Відповісти
Чи не забагато Орбана на цензорі? Кого цікавить марення цього "шарикова" ...
показати весь коментар
27.07.2024 16:36 Відповісти
Удмуртська *****
показати весь коментар
27.07.2024 16:43 Відповісти
Угорщина на правах союзника фашистів захопила Закарпаття в 1939 році ще до початку Другої світової війни. Очевидно, що в 2022 році також розраховували, що їм вдасться такий фокус. У них насправді багато спільного з )(уйлопутіним
показати весь коментар
27.07.2024 17:37 Відповісти
Тіпа, трам-трам-трам-папам?
показати весь коментар
27.07.2024 18:37 Відповісти