9982 відвідувача онлайн
2 294 18

Війна повернулася до Європи після агресії РФ проти України. Європі та Азії необхідно триматися разом, - Боррель

боррель

Верховний представник Європейського Союзу Жозеп Боррель заявив, що стабільності Європи та Азії загрожують конфлікти, серед яких і агресивна війна проти України, тому вони мають триматися разом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Боррель написав у соцмережі Х.

"У сьогоднішньому світі криз та конфронтації Європа та АСЕАН мають триматися разом. Конфлікти загрожують стабільності обох регіонів: агресивна війна проти України, заворушення на Близькому Сході та напруженість у Червоному та Південно-Китайському морях", - написав Боррель.

За його словами, "після агресії Росії проти України до Європи повернулася війна".

"Мир потрібен, але він має бути справедливим і поважати міжнародне право. Незаконні передачі зброї повинні припинитися. Це ще більше підриває правила, яким ми всі віддані, продовжуючи цю агресивну війну", - зазначив він.

Також Боррель зазначив, що багато країн стурбовані великою кількістю жертв серед цивільного населення в Секторі Газа.

"Нестерпні страждання палестинського народу мають припинитися. Угода щодо заручників повинна бути досягнута зараз. І ми маємо запобігти регіональній ескалації. Ми не можемо відвести погляд від цих страждань", - додав він.

Також він зауважив, що потрібно забезпечити, щоб Індо-Тихоокеанський регіон залишався "тихоокеанським".

"Сила ЄС та АСЕАН полягає в об’єднанні різних націй", - підсумував Боррель.

Топ коментарі
+3
З ким і як і за що триматися разом ?
показати весь коментар
28.07.2024 10:32 Відповісти
+3
Мир сошел с ума. В ООН главенствует заседает террористическая фашистская рашка, которая ни по закону ни по понятиям ни морально вообще не имеет права даже находиться в здании ООН. В ЕС главенствует Орбан который заявляет что Европа и демократия ето говно а будущее за диктатурой и фашистской и комунистической Азией. В США Трамп выступил на пресконференции криптовалютчиков и заявил что в случае его избрания отменит все налоги, повыгоняет главу ФРС, а биткоин сделает главной валютой США и будут ее майнить прямо на каждой улице и все станут миллиардерами и все ему аплодируют. Мне кажется что Бог не выдержит видя все ето и направит на Землю какую то комету или гиганский метеорит
показати весь коментар
28.07.2024 10:52 Відповісти
+3
Дед, иди уже на пенсию плз. Не вывозишь
показати весь коментар
28.07.2024 12:09 Відповісти

Завантаження...